Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy béküljek ki anyával?

Hogy béküljek ki anyával?

Figyelt kérdés

Az egész akkor kezdődött,amikor tavaly nyáron külföldre utaztam és úgy volt,hogy a rokonaimmal hazajövök kocsival.Nem jöttem,az egész nyarat utazgatással és bulizással töltöttem,mert megismertem egy teljesen más társaságot,akiknek nem gond a pénz,imádnak bulizni és nem foglalkoznak a holnappal.Életem legjobb nyara volt,végre nem kislányként kezeltek és egy teljesen más világot ismertem meg.

Velük a mai napig szinte minden nap beszélek,gyakran meglátogatnak.

De amióta hazajöttem,anya alig beszél velem és a családban én vagyok a "fekete bárány",mert nem azt tettem,amit az anyám mondott.De már elegem volt abból,hogy semmit nem vehettem meg,mert ami drágább volt pár ezer forintnál,anyám rögtön hőbörgött,hogy mit képzelek meg hogy milyen igényeim vannak.Szóval elegem volt ebből és végre jól érezhettem magam.

Már elegem van ebből,hogy kb. megtűrt személy vagyok itthon.Az érettségi után tényleg elköltözöm,de azért szeretnék anyával kibékülni.Nem egy szó nélkül maradtam kint,elmondtam neki és gyakran hívtam és a Facebookon is látta,hogy jól vagyok.

Mit tegyek?!



2013. febr. 10. 10:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, ki kell békulni anyával. De nem egyszeru...mert az ő értékrendje más, és görcsösen ragaszkodik hozzá. Rossz neki, hogy nem fogadtál szót és mentél a fejed után? Elobb utobb bele kell nyugodnia, mert felnőtt leszel. A mai fiatalok sokkal önállobbak, de ez így jó. Egyszer élunk és nem lelkizni kell, hanem minden alkalmat kihasználni. Ezt neki nehéz megérteni.

Tudd meg mire vágyik..lepd meg vele, ezzel is bizonyítva, hogy szeretet. Meg kell értenie, hogy nem az ő személyének a semmibevétele miatt nem hallgattál rá. Mert ő ezt hiszi.

2013. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!