Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom választás elé állított...

Niccol kérdése:

A párom választás elé állított. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, van egy cicám lassan 6 éve. A páromnak macskaallergiája van, ez eddig nem is volt probléma, mert mikor csak hozzánk jött bevett egy tablettát, vagy átzártam a másik szobába, és rengeteget takarítottam előtte a nappaliban. De most hogy összeköltözésen gondolkodunk, a párom nem akar gyógyszereken élni, és választás elé állított. De hogyan választhatnék a két legfontosabb dolog között az életemben? A párom amúgysincs oda a cicákér gyerekkori trauma miatt, én pedig olyan vagyok, mint egy macska nő el se tudnám képzelni az életem zsófi nélkül. Mit csináljak most? Tényleg választanom kell?
2013. febr. 13. 06:39
 121/154 anonim ***** válasza:
36%
Aki a kérdező utolsó kommentje után is azt mondja, hogy a cica menjen, az gerinctelen.
2013. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/154 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked egy olyan pasi való, aki ugyanígy él-hal a cicákért, a párodnak meg egy olyan nő, akinek ő a fontosabb mint bármilyen háziállat. Nem egyforma az értékrendetek, most itt ütközött ki, máskor meg másban fog. Szerintem is minél hamarabb tisztázd vele a helyzetet.
2013. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/154 anonim ***** válasza:
18%

"Aki a kérdező utolsó kommentje után is azt mondja, hogy a cica menjen, az gerinctelen."


Miért lenne gerinctelen? Azért, mert másnak más az értékrendje? Inkább te nem tiszteled más véleményét.

2013. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/154 anonim ***** válasza:
70%

Szép számmal jött hozzászólás,úgy látom. Sőt van 1-2 elmeroggyant ember is, aki már a kérdezőnek azt kívánja, hogy szüljön a macskának.Kíváncsi lennék, az ilyen emberek a való életben milyenek. Húh, kész. :D

Akik meg kitennék a macskát,csak mert a pasi ezt kívánja. Hmmm....rájuk is lehetne azt mondani, hogy f*szfüggőek, s ennyire alárendelik magukat a társuknak, akivel ki tudja meddig lesz együtt!

Emberek!Ne legyetek már ennyire társfüggőek!Legyen már önálló döntésetek.


Egy példa: Azt írja néhány emberke: "Na persze, majd csóró pasi szedje a gyógyszert a nő miatt,meg a macskája miatt.Pffő milyen szemét dolog már"

Drágáim! A fogamzásgátlóval mi van, amit a nők szednek, mert a párjuk nem szeretne zoknit húzni?:):)

S a fogamzásgátlónak is van ám jó pár mellékhatása.



Szóval:

Olvastam jó pár nagyon klassz hozzászólást,akik értelmesen válaszoltak. Tényleg nagyon sok megoldás van már erre, nem kell elkeseredni, s választani. :):):)

2013. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/154 anonim ***** válasza:
41%
Ez esetben akkor a "más az értékrendje" valószínűleg takarja azt, hogy még soha nem került közelebbi kapcsolatba állattal.
2013. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/154 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy megoldás :D

[link]

2013. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/154 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező! Olvastam az utolsó hozzászólásod is, s még jobban megerősített abban, amit nemrég írtam!

lehet találni megoldást,írták is, hogy milyen módszerekkel.

Ha szeret téged a barátod, akkor azt is nézi, hogy te mikor vagy boldog, s próbálja a megoldást keresni.


Ha szeret,nem várhatja el, hogy ajándékozd el a macskát, amikor van rá megoldás.


Szomorú itt jó pár ember hozzáállása,tényleg ilyen könnyen képesek lepasszolni egy állatot, amikor azok sokkal hűségesebbek, mint a legtöbb ember itt az oldalon!

Nem is csodálkozok, hogy annyi kóbor állat van.


Komolyan kérdezem itt az "ellenző embereket", hogy miért lenne nagy fáradtság a barátjának is utánanézni, hogy milyen megoldás van allergia ellen?

Olvassátok el a kérdező utolsó válaszát!Örülnék, ha több ilyen jószívű, tiszta lelkű ember lenne, mint a kérdező!

2013. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/154 anonim ***** válasza:
39%
Mi a probléma a kopasz állatos válaszommal? Tényleg van kopasz kutya meg kopasz macska meg patkány és tengerimalac ésatöbbi. Persze nem arra gondoltam, hogy a kérdező borotválja le a cicáját vagy dobja ki és vegyen egy szfinx macskát :). Pl nem vagyok allergiás, de a kopasz kutya tetszik és szívesen tartanék is.
2013. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/154 anonim ***** válasza:
65%
A macskáról ódákat zengesz, a férfit elintézed annyival, hogy lehet együtt sem maradtok. Ezek után nincs miről beszélni. Válaszd a macskát, a férfi remélhetőleg talál valakinek 3 év után kicsit nagyobb a bizalma iránta. Semmi nem biztos ez igaz. De ennyi erővel éljen mindenki magányosan, ne szüljön gyereket, mert lehet az apa elmegy. Lehet a gyerek rossz útra téved. Lehet a macska kiszökik az ablakon és elüti egy autó vagy valaki elviszi és sose látod. Hogy az életbe lehet úgy tervezni összeköltözést, hogy lehet szakítunk. Én is két lábbal a földön járok, de azért van hitem is az emberekben. Ennyi keserűséget mint itt még nem olvastam. Akik szerint az emberek ilyen rosszak, csak az állatokban lehet bízni azok hol élnek? Igen vannak olyan emberek akiktől a kisujjam többet ér, nemhogy egy kutya, de azokkal értelmes ember nem foglalkozik.
2013. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/154 anonim ***** válasza:
100%

124-es válaszoló vagyok!

Azért elég érdekes, azért lepontozni valakit, mert a kompromisszumot javasolja.

Ti mondjátok, hogy a kérdező, hogy gondolkodhat ilyenen? Elég volt beleolvasni a kommentekbe, de annyi negatív embert vettem észre, hogy az valami hihetetlen!


Ezek szerint sok válaszoló ennyire a másiknak rendeli magát alá, s nem érdekli a saját boldogsága.

2013. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!