Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már tuti egyedül fogok...

Most már tuti egyedül fogok meghalni. Mit csináljak már?

Figyelt kérdés

Tudom, fiatal vagyok, ráérek meg minden de ezt már tényleg nem hiszem el. 16 vagyok, soha nem volt barátom de még csak olyan se akinek tetszettem. Legalábbis egy idiótán kívül nem. Rajtam kívül mindenkinek van pasija, (nem tartom magam szépnek) még annak is aki tőlem sokkal csúnyább és nem tudom mi lehet az oka. Néha szoktak nézni pasik de egyik sem jön oda vagy valami. Csak néznek, aztán eltűnnek. A 20 évesek is ilyen kis szaros 12-13 évesekkel foglalkoznak. Most tényleg rakjam ki én is mindenemet és viselkedjek qvásan? Ha nem teszem, egyedül halok meg? Viszonylag csendes vagyok, bár néha kijön belőlem is. Az én koromban a lányok 80-90%-ának volt már legalább 1 pasija. Nem azt akarom, hogy csak úgy legyen valakim, hanem, hogy szeretessük egymást valakivel. Szóval értitek. De mi lehet az oka, hogy rajtam kívül mindenkinek összejön? Nem gondolkozok rajta sokat de néha eszembe jut és tényleg jó lenne már. Szerintem a családom is azt hiszi lassan, hogy leszbikus vagyok. Hát már tényleg az leszek. A nővéremnek már 2 pasija volt, a harmadikkal meg sokáig együtt volt. Hol ismerkedhetnék?

16/L



2013. febr. 17. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lásd magad kívülről. Te összejönnél magaddal? Nem? Akkor változtass magadon.
2013. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Merre laksz?:) 17f
2013. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nem maradsz örökre szingli hidd el...nekem 19 évesen volt az első barátom, most 20 éves vagyok :) és legalább megkíméltem magam egy csomó csalódástól és úgy mentem bele a mostani kapcsolatomba, hogy tudom, hogy mit akarok ill. mit várok...
2013. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mutass magadról egy képet:)
2013. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Majd lesz valahogy :D ne aggódj ezen ha meg a családod beszól azzal se törődj :D lassan 18 leszek de még nem volt senkim és valahogy egy pillanatra sem tud zavarni :)
2013. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Komolyan ne izgulj ilyeneken, hogy 16 évesen még nem volt párod. :D

Ettől még nem fogsz egyedül meghalni. Sok huszonéves van, akinek szintén egyáltalán nem volt semmilyen kapcsolata, de nem aggódik ilyeneken!


Szóval légy nyugodt, felszabadult, éld az életed, és majd lesz valami előbb utóbb! :)

2013. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát jó neked :D

Nem szólnak soha, de engem nagyon zavar. Jó lenne már ha az apámon kívül más férfi is lenne az életemben. Rossz így egyedúl. Főleg, hogy kb 12 évesen én marha szerelmet vallottam 2x is ugyanannak a fiúnak... :D

2013. febr. 17. 21:53
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Mindekinek van valakije ennyi idősen,de csak azért, hogy ne legyen egyedül. A "kapcsolatok" nagy része ebben a korosztályban néhány hétig tart, és közben is egymás agyára mennek, majd teátrálisan szakítanak. Az világon semmi értelme kapkodni. Hasonló cipőben jártam,mint te, 17 évesen lettem először viszontszerelmes valakibe,akinek tetszettem. 4éves kapcsolat lett. Megérte kivárni!
2013. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Drága vagy! Mintha 20 évvel ezelőtti önmagamat olvasnám... és épp ezért tudom, hogy bármit is írnék nem hinnéd el, de azért elárulom, hogy nem fogsz egyedül meghalni. Sőt! :)


Nekem amúgy 19 évesen lett előszőr barátom, az másfél évig tartott, aztán az újabb nagy szerelem 25 évesen talált meg, és az azóta is tart. Érdemes volt ennyit várni... :)


azokkal lányokkal amúgy, akiket körbe rajongtak, és akiket irigyeltem, ma már nem szívesen cserélnék. Rosszabbul jártak, mind. Ez nem amolyan haha, jól megszívták mondat, hanem csak modnom, hogy hidd el, a csillagok lehullanak egy idő után. És tényleg hamar kiégnek. De majd erre te is rájösz, csak kitartás. :)

2013. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16 évesen én is ezt hittem :) Ráérsz még, lesz barátod, nekem is lett pedig nem gondoltam volna :D
2013. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!