Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már tuti egyedül fogok...

Most már tuti egyedül fogok meghalni. Mit csináljak már?

Figyelt kérdés

Tudom, fiatal vagyok, ráérek meg minden de ezt már tényleg nem hiszem el. 16 vagyok, soha nem volt barátom de még csak olyan se akinek tetszettem. Legalábbis egy idiótán kívül nem. Rajtam kívül mindenkinek van pasija, (nem tartom magam szépnek) még annak is aki tőlem sokkal csúnyább és nem tudom mi lehet az oka. Néha szoktak nézni pasik de egyik sem jön oda vagy valami. Csak néznek, aztán eltűnnek. A 20 évesek is ilyen kis szaros 12-13 évesekkel foglalkoznak. Most tényleg rakjam ki én is mindenemet és viselkedjek qvásan? Ha nem teszem, egyedül halok meg? Viszonylag csendes vagyok, bár néha kijön belőlem is. Az én koromban a lányok 80-90%-ának volt már legalább 1 pasija. Nem azt akarom, hogy csak úgy legyen valakim, hanem, hogy szeretessük egymást valakivel. Szóval értitek. De mi lehet az oka, hogy rajtam kívül mindenkinek összejön? Nem gondolkozok rajta sokat de néha eszembe jut és tényleg jó lenne már. Szerintem a családom is azt hiszi lassan, hogy leszbikus vagyok. Hát már tényleg az leszek. A nővéremnek már 2 pasija volt, a harmadikkal meg sokáig együtt volt. Hol ismerkedhetnék?

16/L



2013. febr. 17. 21:39
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Küldj privibe kepet nekemis ez a bajom 15/f
2013. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Most így 5 év után mi a helyzet veled? Ha érdeklődhetek. Megtalált a szerelem?
2018. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!