Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már tuti egyedül fogok...

Most már tuti egyedül fogok meghalni. Mit csináljak már?

Figyelt kérdés

Tudom, fiatal vagyok, ráérek meg minden de ezt már tényleg nem hiszem el. 16 vagyok, soha nem volt barátom de még csak olyan se akinek tetszettem. Legalábbis egy idiótán kívül nem. Rajtam kívül mindenkinek van pasija, (nem tartom magam szépnek) még annak is aki tőlem sokkal csúnyább és nem tudom mi lehet az oka. Néha szoktak nézni pasik de egyik sem jön oda vagy valami. Csak néznek, aztán eltűnnek. A 20 évesek is ilyen kis szaros 12-13 évesekkel foglalkoznak. Most tényleg rakjam ki én is mindenemet és viselkedjek qvásan? Ha nem teszem, egyedül halok meg? Viszonylag csendes vagyok, bár néha kijön belőlem is. Az én koromban a lányok 80-90%-ának volt már legalább 1 pasija. Nem azt akarom, hogy csak úgy legyen valakim, hanem, hogy szeretessük egymást valakivel. Szóval értitek. De mi lehet az oka, hogy rajtam kívül mindenkinek összejön? Nem gondolkozok rajta sokat de néha eszembe jut és tényleg jó lenne már. Szerintem a családom is azt hiszi lassan, hogy leszbikus vagyok. Hát már tényleg az leszek. A nővéremnek már 2 pasija volt, a harmadikkal meg sokáig együtt volt. Hol ismerkedhetnék?

16/L



2013. febr. 17. 21:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem kell az, hogy egyszerre egy fél városnak tetsszem, csak egy embernek. Most sem nagyon irigykedem az ilyenekre, szánalmas amikor egy lány után 20 fiú csorgatja a nyálát. Meg is érdemlik egymást. Hát nem tudom mivel üssem el az időt, hogy jöjjön valaki.
2013. febr. 17. 22:00
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki fog egyedül meghalni? Én. Kb. 2-3 évem van hátra, egy genetikai betegségem van. Addig dolgozok, amíg bírok, és amíg nem látszik meg a betegségem, mert szeretem a munkámat. Nincs senkim. Közel akartam kerülni valakihez, de talán érzi rajtam, hogy beteg vagyok, mert nem kellek neki. Szerettem volna legalább egy évig szerelemben élni. De jobb is így, legalább nem szenvedek ettől se én se ő. Megszakítok vele minden kapcsolatot, kapott most tőlem egy búcsú ajándékot, mert attól eltekintve, hogy nem érdeklem lehetséges párként, rendes volt velem. A helyedben óvatosan bánnék az olyan kijelentésekkel, hogy egyedül fogsz meghalni. Akkor én mit szóljak? 16 éves vagy és jó esetben elélsz még 80 évig. Kapj már észbe.
2013. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

jaaaj, édes vagy, de semmi okod az aggodalomra!


tudod, én 16 évesen nem elég, hogy lúzer, de még kövér és csúnya is voltam. :) a legutolsó csövesnek nem tetszettem, nemhogy az épeszű, helyes fiúknak.

egy idő után már nem is foglalkoztam vele. inkább tanultam, sportoltam, építettem az imidzsemet :)


idővel megtaláltak azok a fiúk is, akikkel jól kijöttünk, szerelmes lettem, viszonzottan. megérte várni. igaz, az első kapcsolatom 1 év után véget ért, de szinte csak szépet és jót tudok róla elmondani.


a párommal immáron 5 éve együtt vagyunk, minden csudajó, tervezzük a babát, együtt élünk, nagyon jól megértjük egymást :D


érthető, h nem szeretnél kilógni a sorból, hogy nehéz, mikor a barátnőid arról mesélnek mit csináltak a pasijukkal. de ilyenkor ne irigykedj, inkább figyeld meg, h ők mit csinálnak jól, mit rontanak el. ezt is hasznosítani tudod később a saját párkapcsolatodban. nekem pl. ezek a beszélgetések sokat segítettek a későbbiekben felismerni, ha láttam, h nem olyan fiú közeledik felém, aki hozzám való.

2013. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó. Egyébként én is bármelyik pillanatban meghalhatok, szívbetegségem van.
2013. febr. 17. 22:12
 15/22 anonim ***** válasza:
Na ezt nem tudtam, sajnálom. De remélem, hogy akkor is sokáig fogsz élni. 18 éves korodban sem leszel elkésve az első kapcsolathoz. Egy 16 éves lánnyal szemben még nem elvárás, hogy legyen valakije. Nem fog emiatt senki sem leszbikusnak nézni, az nem normális, aki ilyenek miatt annak nézni (aki szerint ha valaki egyedül van, az egyenlő azzal, hogy meleg, az kezelésre szorul). Inkább koncentrálj a tanulásra,a jövődre, nem fogod megbánni.
2013. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szívbetegséged van?
2013. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 warden93 válasza:

Szia!


Totál így vagyok én is, de azért nem tartom annyira rondának magam :D Ne vedd tolakodásnak, de ha van kedved ismerkedni, akkor írhatnánk :)

93raven@hotmail.hu

2013. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az eddig leírtak alapján én pl. máris érdeklődnék felőled. :-) Tolakodni én sem szeretnék, szóval privát üzenetben megtalálsz. :-D 19/F
2013. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
En az iden toltom a 21.eletevemet fiu vagyok es meg nekem se volt baratnom ugymond kapcsolatom,es en megse vagyok elkeseredve.
2013. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Hali! :)


Sok mindenben hasonlít az én helyzetem is az általad leírtakhoz, mondjuk én még csak tavasszal töltöm a 16-ot.

Körbenézek, és azt látom, hogy körülöttem szinte mindenkinek volt már barátja, mindenki volt már szeretve, esetleg jelenleg is van mellettük valaki. Arról nem is beszélve, hogy igen, már-már szégyenkezem, mikor a család megkérdezi, mi van a fiúkkal, mert mindig attól tartok, hogy mikor kezdenek el arról pletykálni, hogy leszbikus van a rokonságban. ^^"

Egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet velem a baj. Átlagos lánynak tartom magam, szóval még csak ronda sem vagyok (legalábbis remélem ^^"), és nyilván van egy csomó rossz tulajdonságom is, ahogy mindenki másnak, csakhogy azt vettem észre, hogy másokban szintén viszontlátom akár a saját rossz tulajdonságaimat is, és nekik mégis van barátjuk, őket mégis szeretik. Gondoltam arra is, hogy esetleg a jó tulajdonságaim nem elég jók ahhoz, hogy ellensúlyozzák a rosszakat, hogy nem vagyok elég szerethető. Akkor gondoltam arra is, hogy nem vagyok elég feltűnő, ezért nem vesznek észre (mondjuk ez igaz is tulajdonképpen). Szóval miután hiába vártam, hogy valaki végre rám is felfigyel, én is eljutottam arra a szintre, mint te, hogy már a pokolba kívántam ezt az egészet. Mikor már azt mondtam, hogy miért nem tudnak engem is szeretni, a fenébe is!

Aztán rájöttem, hogy mindvégig egy dologra nem gondoltam. Arra, hogy nincs velem az égvilágon semmi gond.

És szerintem pont ez a helyzet veled is. :)

Valószínűleg egyszerűen csak nem jött még el a mi időnk, gondolok itt arra, hogy még nem talált ránk az, aki pont hozzánk való lenne. Szóval ne aggódj, szerintem már nem kell sok Valentin napot egyedül töltenünk. ;) És hogy a kérdésedre is válaszoljak, kizártnak tartom, hogy egyedül fogsz meghalni. :)

2013. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!