Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves lányom bejelentette,...

A 16 éves lányom bejelentette, hogy beleszeretett egy 32 éves férfiba. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férfi is szeretne vele összejönni, de nem értem, hogy ennyi idősen mégis mit akar egy ilyen fiatal lánytól. Gondolom a kihasználni, mivel a korosztályának nem kell.
2013. febr. 22. 20:49
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy érdekes a nagy ellenkezés. Mint említettem nekem is volt ilyenem és kb. így reagálta le a család mint itt rendőrségezős, pedofilozós válaszadó. De ami a leggusztustalanabb az egészben, ha így adnák elő, hogy gazdag úriember, jól menő üzletekkel stb. akkor mindjárt nem így feküdne a leányzó.


Annak idején anyámból a vad-konzervatív, pedofil, gusztustalan, sose mehetsz ki stb. hozzáállásával is kicsúszott, hogy legalább valami gazdag ügyvéd lenne, vagy tekintélyes orvos vagy valami.. Ja...mert pénzzel már nem is olyan gáz, csak akkor, ha egy átlag ember ugye?


Tudjátok van ez a vicc is:


gy 18 éves lány bevallja az anyjának, hogy teherbe esett. Az anya elkezd hisztizni és sírni:

- Ki volt az a disznó, aki ezt tette veled?

Fél óra múlva egy Ferrari áll meg a ház előtt; egy őszülő halántékú, finom úr, Armani öltönyben kiszáll, és kopogtat az ajtón. Leül a nappaliban az apával és az anyával szemben, és közli velük:

- A lányuk most értesített a problémáról. Sajnos nem vehetem el őt családi állapotom miatt, viszont gondoskodom a születendő gyerekről. Először is fizetem a lányuk összes kiadását élete végéig. Ha lánya születik, biztosítok számára két kereskedést, egy családi házat, egy tengerparti villát, továbbá 5 000 000 $-t a bankszámláján. Ha fiú születik, neki adok néhány gyárat és 10 000 000 $-t a bankszámláján. Viszont, ha elvetél, nem igazán tudom, akkor hogyan segíthetnék. Önök mit javasolnak?

Mire az apa, aki eddig néma csendben hallgatta az előadást, ráteszi a férfi vállára a kezét,...

-Akkor megdugod mégegyszer !

2013. febr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
71%

Ja, és Kérdező, szerintem ne találgass, mert ugye a 32 éves férfiak sem egy egységes kaszt, ki ilyen, ki olyan, ki ezt, ki azt akar... szerintem tegyél félre minden előítéletet, hívd meg magatokhoz, ismerkedj meg vele, kezdjetek el beszélgetni, és akkor ki fog derülni, mit akar.

Az meg tipikusan a 30-as, 40-es nők "savanyú a szőlő" meséje, hogy valaki azért ismerkedik fiatalabbakkal, mert "a saját korosztályának nem kell", ezt nyugodtan felejtsd is el gyorsan.

2013. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
3%
Semmit.Majd jól fel lesz csinálva és odaszül neked egy gyereket.Szép jövő fog rá várni,már most elba*zta az életét
2013. febr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
100%
örűlj neki
2013. febr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként régen nem volt felháborító csak most?! Ha nézem anyósomat és apósomat, köztük 15 év van, 52 éves házasok voltak tavaly. Apósom 85 éves, anyósom pedig 70 éves. Boldog szép életet éltek le együtt, kettő fiúk született tanult emberek.
2013. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező a mai fiatal srácok tízen huszonéves korosztály, komolytalan. Csak szexet akarnak de nem egyel, hanem fűvel fával. Tehát ha a lányod mindig ilyen kis fiatal fiúkat fogna ki, jó megjárná velük megdugnák, és félre dobnák, mint egy darab szivacsot.
2013. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
2%
Aki a saját événél 5 évvel idősebbet vagy fiatalabbat választ, az gyökér. A maradék, aki nem kell senkinek a generációjából.
2013. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem aki rágerjed egy dupla annyi idős FELNŐTT férfira tizenkevés évesen, valami azzal se stimmel. Amikor 13 éves voltam, rámnyomult egy 28 éves faszi a Balatonon. Iszonyatosan rosszul éreztem magam ettől, mert már 13 éves kislányként érzékeltem, hogy ez abnormális. Emlékszem, ahogy legeltette rajtam a szemét, udvarolni próbált, undorító volt. Aztán szóltam a nagybátyámnak, aki elzavarta a fenébe a közelemből.
2013. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
95%

Semmit, hagyd, hogy kifusson az egész. Ha a lányod nem egy apuka-pótlékot keres magának a pasiban (ha igen, az a te hibád is!), akkor előbb-utóbb lekopik róla az apakomplexus.


Annyit megtehetsz, hogy ha szoktatok együtt nézni filmeket, kettesben, akkor megnézitek együtt a A kaktusz virága c. klasszis darabot. Bírd ki, hogy ne kommentáld a filmet, és utána se péládlózz semmivel. Megnézi, aztán majd kialakul benne valami. Vagy dobja a pasit idővel, vagy nem.


Ellenben, ha elkezded cseszegedtni, hogy nem hozzá való etcetera, akkor az csak olaj lesz a tűzre, elmarod magadtól és belehajszolod olyan kapcsolatba, amit esetleg maga sem venne komolyan idővel, de a csakazértis dac miatt (ami ellened megy) benne ragad.

2013. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
100%
VERJÜK MEG!!!! ELVESZIK A MUNKÁÁÁÁT
2013. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!