Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves lányom bejelentette,...

A 16 éves lányom bejelentette, hogy beleszeretett egy 32 éves férfiba. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férfi is szeretne vele összejönni, de nem értem, hogy ennyi idősen mégis mit akar egy ilyen fiatal lánytól. Gondolom a kihasználni, mivel a korosztályának nem kell.
2013. febr. 22. 20:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
66%
Eltiltás: nem vezet sehová. Hogy miért? Mert majd te azt hiszed, otthon a suli után bezárod, nem mehet el stb. Hidd el, majd nem fog bemenni a suliba, hamisítja az igazolásokat, gyűjti a sok igazolatlant. Megoldja a találkozót, ha kel, hidd el:(
2013. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
68%
Velem pár napja egy 28 éves férfi akart összejönni, de nem engedtem neki, mert egyszerűen erkölcstelennek tartom hogy egy felnőtt férfi egy, még tulajdonképpen gyerekkel akar összejönni. Ebben a helyzetben ugyanezt gondolom. El kell tiltani őket egymástól és kész. 16/L
2013. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
11%

hát először is szólonék annak a pedofilnak hogy másodjára rendőrséget fogom hívni (ugyanis hiába egyezik bele a lány is akármibe ugyanúgy bűncselekmény!!!), ha csak egyetlen pisszenést is hallok a férfiről másodjára szó nélkül emelném a telefont! ha olyan nagyon komolyan gondolják várjanak a lány 18 éves koráig. ami annyit tesz hogy a pasinak sem lehet senkije még szexre sem, mert akkor ugye az nem is igazi szerelem! nincsenek humbuk találkák sem! semmi! én simán megmondanám a lányomnak is ezt hogy ha hazudnak vagy sumákolnak akkor mész a rendőrségre!


a lányal pedig megpróbálnék tőrődni egy kicsit jobban ugyanis "jó esetben" szeretethiány lehet a dolog hátterében. megkérdezném tőle érzi e hogy szeretem, ha nem megkérdezném miért, és hogy véleménye szerint ő miből érezné hogy szeretem (nah persze józan ész keretein belül). megpróbálnék moziba menni vele, ruhát venni, fodrászhoz, tehát olyan csajos dolgokat együtt művelni hogy jobban összehozzon titeket. apuka is menjen veletek moziba (ha van). beülnék vele egy étterembe. tehát meg kell adni neki azt a figyelmet amit a 32 éves tudna. nem szabad a lánnyal veszekedni mert azzal pont hogy a perverz karjaiba lökitek aki a megértő.

2013. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
12%

7-essel és 11-essel értek egyet. Nekem is volt ilyen, csak kicsit idősebb volt a pasas, és megoldottam. Így vagy úgy, de mindig megoldottam. Hét lakat alatt tartottak, megoldottam. Sőt, csak mentem előre, hogy senki se érti meg, ez igenis nagy szerelem és CSAKAZÉRTIS!!!!


Mikor már meg voltak győződve arról, hogy biztos vége, mert már olyan régen elzártak mindentől hermetikusan és nyugodtan el lehettem, akkor normálisan együtt lehettünk (persze titokban, de sokkal többet) akkor rövid úton rá is untam a dologra.



13-as ha hallgatott volna, bölcs marad volna. A lány onnantól, hogy elmúlt 14 azzal fekszik le, akivel akar, akkor is, ha az 18 éves, meg akkor is ha 78. Ha a rendőrséget hívnád kiröhögnének. A btk nem is ismer olyat, hogy pedofília, bűncselekménynek minősülő tetteket büntet és egy 16 éves szexelése és együtt járása egy 32 évessel közel sem az.

2013. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
80%
Ha te vagy az apa, mondd neki, hogy szét lesz baszarintva a sunyi kis képe, ha..Ha meg nem te, akkor mondd el az apának. Tudják az apák ilyenkor mi a teendő, nyugi.
2013. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

A 13-as második részével viszont egyetértek, szeretet hiány, ő felnőttként kezeli, ha veszekedtek ő megérti, hozzá lehet menekülni a csúnya gonosz begyöpösödött szülőktől stb.


De óvatosan kell megközelíteni ezeket a programos dolgokat is, annak idején én is úgy lettem volna vele, hogy jaj hagyjuk már, eddig szartatok a fejemre, na mi van, hirtelen érdekes lettem? Úgy sem tudjátok elterelni a figyelmemet és az egész csak arra megy ki, hogy ne találkozzak a pasival. Engem pszichológushoz akartak vinni meg ilyenek. Előtte évekig könyörögtem, hogy vigyenek el, akkor annyival le tudták, hogy minek az, csak jól meg kell engem nevelni és semmi bajom se lesz. Akkor meg már vittek volna, hogy "majd az megmondja, hogy ne csináljam ezt". Hát köszi. Egyre jobban úgy éreztem, hogy mindenki szövetkezni akar ellenem stb.


Már jó 10 éve volt, értem én mi a baj vele, de még most is nagyon dühös leszek, ha arra gondolok, hogy anyámék hogy kezelték, hogy megaláztak stb.

2013. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
18%
0-13 éves kor között pedofília, 14-16 éves kor között liliomtiprás (szülő beleegyezése kell), 17 éves kor felett pedig mehet a buli.
2013. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

17-es sok külföldi filmet néz.


[link]


MAGYARORSZÁGON NINCS ILYEN, HOGY SZÜLŐI BELEEGYEZÉS A SZEXHEZ. NINCS I-LYEN. NIN-CSEN.


14 ÉV FELETTIEK NYUGODTAN LÉTESÍTHETNEK SZEXUÁLIS KAPCSOLATOT NEM BÜNTETENDŐ.


MAGYARORSZÁGON CSAK OLYAT ISMERÜNK, HOGY "BELEEGYEZÉSI KORHATÁR", AMI AZT JELENTI HOGY ONNANTÓL AZ EGYÉN JOGOT FORMÁL ARRA, HOGY Ő MAGA ELDÖNTSE, HOGY SZEXUÁLIS KAPCSOLATOT LÉTESÍT. MAGYARORSZÁGON EZ A 14. ÉLETÉV.

2013. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

[link]


201. § (1) Aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel közösül, valamint az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét meg nem haladott személlyel fajtalankodik, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személyt arra törekszik rábírni, hogy vele közösüljön vagy fajtalankodjék, bűntettet követ el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Amint látható csak a 14. évüket be nem töltöttekkel van a gond.


Lehet itt lepontozni, hogy pfuj, pfuj, meg akkor is gusztustalan és úristen, de akkor se fog csinálni senki semmit, se a rendőrség se senki. Ha kiveritek a fogát ti jártok szarul, mert ő semmi törvénybeütközőt sem csinál, de ti nagyon is.

2013. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
27%
a 13as vagyok! gratulálok hogy olyan ügyesen lepontoztál! szóval azt akarod mondani hogy egy kiskorú!!! kapcsolata egy felnőtt 32 évessel az normális???? sőt még engem röhögnének ki a rendőrségen mert feljelenteném , hát nem vagy semmi! tök mindegy hogy minek mondják hivatalosan ígyis úgyis törvénybe ütköző és beteges! egyépként te mennyi idős vagy ha szabad kérdeznem? és ezen felül te mit is csinálnál? hagynád és engedélyeznéd ezt a dolgot? szerintem inkább neked lett volna jobb ha nem szólalsz meg! szóval ezekszerint te tökéletesen egészségesnek és normálisnak tartd az ilyet, plusz még hagynád is a kiskorú lányodat egy akárhány évessel. gratulálok, egész biztos tanult leendő szülő vagy!
2013. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!