Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy anya azt mondja a...

Amikor egy anya azt mondja a beteg gyerekére aki épen az apánál van, hogy nem akarja látni mert estére programot szervezett az aktuálissal. Mit lehet ere mondani?

Figyelt kérdés
akkor ere mit lehet mondani úgy,hogy közben ne ordibáld le a fejét?másfél éves a gyerek és az oltástól nagyon belázasodott,úgy gondoltam ilyen állapotban az édes anyja mellett a helye!Rosszul gondoltam?
2013. márc. 31. 13:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 haramia válasza:
100%
Nekem is van egy másfél éves kisfiam, aki egyedül nevelek így sosincs másnál, de ha ilyen helyzet adódna, biztosan rohannék...Ugyanakkor kíváncsi lennék, hogy a Kedves Kérdező vajon ott volt minden egyes alkalommal, amikor beteg lett a gyermek?? mert gondolom nem először beteg és ennyi erővel egy apának ugyanúgy ott lenne a helye mellette nem?
2013. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
0%

Az én gyerekem apja mindig ott volt, ha beteg volt a kislányom. Az orrmandulaműtétjénél reggel 7 este 6ig ült az ágya mellett velem együtt. De nem ez volt a kérdés, hanem hogy az anyának minimum ott a helye, elsősorban őt igényli a gyerek.

Az utolsó előtti meg hogy mondhat ilyet, hogy a gyereket nem ZAVARTA, hogy nincs ott? A gyerek mondta talán, hogy anya nem zavart, hogy nem voltál ott? Mivan?? Anyák gyöngye.

2013. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
82%
azt hagy kérdezzem már meg, hogy ha szted a beteg gyereknek az anyjánál a helye, akkor mi lesz akkor, ha esetleg nálad helyezik el majd a gyereket? akárhányszor beteg lesz, az anyjára sózod majd, de amúgy meg nálad helyezzék el, mert ő alkalmatlan? most akkor mi is van, nem értem...
2013. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi sok értetlen anya van itt.

Azért mondta, hogy nála helyezzék el, mert le sem szarta, hogy a gyerek beteg lett. Most, hogy tudja, hogy le sem szarja a gyerekét mert a dugás fontosabb mint a gyereke most akarja, hogy nála helyezzék el.

Nyilván ha egyszer megoldja akkor többször is megfonja.

2013. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Válasz:Minden egyes vizsgálaton ott voltam az első perctöl,hogy megfogant!Remélem ennyi elég!
2013. ápr. 1. 22:07
 56/57 anonim ***** válasza:
52: Mondjuk egy kisgyerek verbalizálja, ha valami nem tetszik neki. Ergó ha annyira hiányzik neki az anyja, akkor üvölteni fog utána, meg kérdezősködni, hogy hol van. Ha nem hiányolja, akkor nem. De ha meg a két hónapos gyereket a) hagyom otthon a szomszéddal, mert csak ő elérhető, a gyerek meg majd vadászik magának ételt a spejzből b) viszem be 5 órára az ügyeletre, akkor meg azért vagyok sz.ar anya. :D Itt mindenki rossz anya, aki nem úgy csinál valamit, ahogy más elképzeli. Kész szerencse, hogy ti nem dönthettek róla, hogy ki nevelhet gyereket, és ki nem. :)
2013. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
más fél éves a gyerek,nem tudd még beszélni,egy szót tudd üvölteni,az pedig az Apa!De hadjuk ezt a témát mert úgy látom itt páran nem értik a kérdést de Hála Istennek többen vannak azok akik úgy gondolkodnak mint én!
2013. ápr. 1. 22:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!