Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy anya azt mondja a...

Amikor egy anya azt mondja a beteg gyerekére aki épen az apánál van, hogy nem akarja látni mert estére programot szervezett az aktuálissal. Mit lehet ere mondani?

Figyelt kérdés
akkor ere mit lehet mondani úgy,hogy közben ne ordibáld le a fejét?másfél éves a gyerek és az oltástól nagyon belázasodott,úgy gondoltam ilyen állapotban az édes anyja mellett a helye!Rosszul gondoltam?
2013. márc. 31. 13:34
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
35%
Ne hisztizz, el tudod te is látni a gyereket. Folyton marjátok a nőket, hogy ti is el tudjátok látni a gyereket és ugyanolyan jogotok van hozzá, ami igaz is, de akkor csináljátok akkor is, amikor a gyerek nem csak mosolyog és nevetgél.
2013. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es. Neked van gyereked??Te nem akarnád látni a gyereked amikor közel 41 fokos lázzal fekszik?Be kellet vinni a gyereket az ügyeletre,ODA SEM JÖTT BE!!
2013. márc. 31. 13:58
 13/57 anonim ***** válasza:
40%
11-ment a mínusz neked.
2013. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan nem engem kerdeztel, de azert en is valaszolok: no vagyok, van gyerekem es egyedul nevelem, igy nalam ilyen nem merulhet fel. De ha neked az a celod, hogy a gyerek hozzad keruljon, akkor pont nem kell kiakadni az ilyenen.
2013. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
14 es. Nem kell kiakadni?Én akkorát csalódtam ebben a Nőben mint anya,hogy szerintem életemben nem kaptam még ekkora pofont!Nem nem volt célom,hogy el vegyem a gyereket,Célom Lett!Nem úgy viselkedik a gyerekkel mint egy Anya!Az Ö életében a gyerek a fontossági sorrendben most még csak éppen,hogy csak dobogós!Szerintem te mint Anya ezt tudod,hogy hat ki egy ekkora gyerekre!A gyerek el van látva,kap enni,inni,tisztába teszi ,lefekteti de ENNYI!
2013. márc. 31. 14:04
 16/57 anonim ***** válasza:
66%
Nezd, ez van. Ha ennyire fontos lett neki az uj, akkor meg eselyes is, hogy megkapd a felugyeleti jogot.
2013. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire a terhére van, lehet le is mondana a javadra.
2013. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
17-es. Nem mondana le mert akkor rossz színbe tüntetné fel magát a szülei meg a barátai előtt,csak közben azt nem veszi észre,hogy a gyerek kezd elhidegülni tőle mert azt hiszi az anyaság abból áll,hogy el látjuk a gyereket és de jó!
2013. márc. 31. 14:30
 19/57 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól értem, most nálad van láthatáson a gyerek és úgy lázasodott be...

Akkor most te kell ellásd, úgyis mind azt mondják a férfiak, hogy ugyanúgy el tudják látni.

Amúgy szerintem te most csak azt nem tudod megemészteni, hogy a pasijával van a volt feleséged...

2013. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
85%
De ismerős történet... Még egy kis idő aztán eljutdz oda, hogy örülsz neki, hogy nincs ott, jobb lesz neked is, a gyereknek is.
2013. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!