Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy anya azt mondja a...

Amikor egy anya azt mondja a beteg gyerekére aki épen az apánál van, hogy nem akarja látni mert estére programot szervezett az aktuálissal. Mit lehet ere mondani?

Figyelt kérdés
akkor ere mit lehet mondani úgy,hogy közben ne ordibáld le a fejét?másfél éves a gyerek és az oltástól nagyon belázasodott,úgy gondoltam ilyen állapotban az édes anyja mellett a helye!Rosszul gondoltam?
2013. márc. 31. 13:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
8%
Egy beteg gyereknek mindig az anyja kell. Lotyó az ilyen.
2013. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
82%
De a gyerek nem beteg az isten szerelmére, hanem belázasodott az oltástól. Kúp, hűtőfürdő és másnapra elmúlik. Én is rohannék a gyerekemhez, ha rosszul érezné magát és kellenék neki, de nekem ez az egész visszás, a gyereknek az anyja mellett a helye, ha beteg, de azért helyezzék el nálam, mert én jobb vagyok. Akkor döntsük már el..
2013. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
45%

42.

Ezek a dolgok miatt szeretné, hogy nála helyezzék el. Nem azt Irta a kérdező, hogy rohanjon az anyja és vigye haza, hanem, hogy ha felhIvja, hogy lázas, akkor ne rázza le, hanem aggódjon érte és menjen oda.

2013. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim válasza:
47%
Sokan félreértik itt a dolgokat. A kérdező nem azt mondja, hogy Ő nem tudta ellátni, csak számára az anyasághoz tartozik az is, hogy aggódik a beteg gyermekéért. Én pedig teljesen egyetértek vele!
2013. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján még nem kéne elítélni,nem beteg a gyerek hanem belázasodott az oltástól, amit írta kérdező kérdésben az már más dolog.
2013. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
mármint a kommentekben írt a kérdező
2013. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
54%
Értem a kérdező mire gondolsz természetes,hogy beteg gyerek mellett ott van a szülőnek a helye,persze ha megoldható,nyilván az anyjánál megoldható lenne.A másik egy apa,ugyanolyan fontos,mint egy anya,ahol nem dolgozik az apuka reggeltől estig normális esetben ugyanúgy kötődik mindkét szülőhöz,sőt lehet az apához jobban.Kérdező,ha nem vagy megelégedve a gyerek anyjával kérj gyermekelhelyezést.
2013. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
0%

42. Teljesen mindegy, hogy mitől lázas. LÁZAS akkor az anyuka ne a dugással törődjön, vagy ha igen, akkor tényleg az apjánál a helye a gyereknek, mert az anyjánál sok szeretetet nem fog kapni.

Mondom ezt anyaként!

2013. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
95%
Nem tök mindegy, hogy mitől lázas, miért kéne két felnőttnek ott virrasztania a gyerek ágya mellett, csak azért, mert az oltástól belázasodott. De itt mindenki hatalmas szuperanya és még az ételt is megrágja előre a gyerekének. Ha tényleg beteg lenne az más dolog, de egy oltás miatti láz? Bár én biztosan halmozottan sz.aranya lennék itt gyk-n, mert nem élek szimbiózisban a gyerekeimmel. Sőt, amikor a kicsi 2 hónapos volt a nagy meg fejjel lerepült a kismotorról akkor az apja vitte az ügyeletre. De mivel a gyerek nincs hozzám nőve és az apját pont ugyanannyira szereti és megbízik benne, ezért egyáltalán nem zavarta, hogy nem én vagyok ott vele. Elképesztő. Légyszi pereljétek már tőlem is el a gyerekeimet.
2013. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%

Tőled el is kéne.

Igen, halmozottan sz@r anya lehetsz. :)

2013. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!