Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy anya azt mondja a...

Amikor egy anya azt mondja a beteg gyerekére aki épen az apánál van, hogy nem akarja látni mert estére programot szervezett az aktuálissal. Mit lehet ere mondani?

Figyelt kérdés
akkor ere mit lehet mondani úgy,hogy közben ne ordibáld le a fejét?másfél éves a gyerek és az oltástól nagyon belázasodott,úgy gondoltam ilyen állapotban az édes anyja mellett a helye!Rosszul gondoltam?
2013. márc. 31. 13:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
19 es: Nincs ilyen,hogy láthatás mivel a gyerek hivatalosan Közös Szülői Felügyelet alatt van és nem voltunk házasok,Hála Istennek!Közjegyző által hitelesített okirat!De úgy látom itt sokan nem értik a kérdés lényegét!Értem,hogy a gyerek éppen nálam volt amikor beteg volt,de Egy Anyát,hogy a csába nem érdekel,hogy a gyerekének több mint 40 fokos láza van???
2013. márc. 31. 15:03
 22/57 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem teljesen igazad van kérdező. Én nőként azt mondom, ha a gyerekem ügyeleten lenne 41 fokos lázzal, pont nem érdekelne, hogy épp kinek a hétvégéje van, rohannék be hozzá. Nem tudnék nyugodt szívvel programra menni, miközben a csemetém ilyen rosszul van.
2013. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem milyen nők válaszolnak itt. FelhIv az ex, hogy az ügyeleten van a beteg gyerekemmel én pedig készülök tovább az esti randira? Csak nekem durva ez? Rohannék be hozzá.
2013. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

Megnyugvással tölt el,hogy akadnak még normálisan gondolkodó,apák,anyák is akik megértették a kérdésem és nem egyből azzal támadnak,hogy az apa miért nem tudja ellátni,meg mindig ezért sírunk stb...Ismételten elő jött a nőkből (tisztelet a kivitelnek),inkább le sem írom mert az egy másik vitát generálna!

Volt itt valaki aki azt írta,hogy ismerős a helyzet nem sokára azt fogom kívánni,hogy bárcsak itt sem lenne és jobb lesz ez így a gyereknek is meg nekem is?!Ha ezt ara értetted,hogy én eljutok majd egy olyan pillanatba,hogy azt kívánnám,hogy bár csak ne lenne velem a gyerekem,akkor Te nem vagy Apa,vagy Anya,nem tudom mi vagy de komoly gondok lehetnek nálad!Sory

2013. márc. 31. 15:13
 25/57 anonim válasza:
29%
ÚÚÚristen! Komolyan vannak itt olyanok, akik szerint normális az, ha az anya rá sem hederít a beteg gyermekére?? Ha Egyiptomban lennék, akkor is rohannék a lányomhoz. Remélem kedves kérdező, hogy hamarosan nálad lesz a gyerek. Ez a nő nem anya.
2013. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
29%
Fuj :( Tényleg nagyon gáz, ha egy anyának fontosabb egy pasi, mint a beteg gyereke, egyáltalán, mint a gyereke. :( Az is gáz, hogy vannak olyan anyák, akik ezt nem így látják és a kérdezőt b.szogatják. Szánalom :D
2013. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
47%

Akkor ne nevezd láthatásnak, nevezd aminek akarod, ha ez a legfontosabb. A lényeg, a gyerek most nálad van, nem? Lásd el...vagy ilyenkor azt sem tudod mit kell tenni? Beteg a gyerek mégis itt netezel, akkor most mondjam milyen apa az ilyen? És amint írod, az oltástól lázasodott be, a gyerekek 90% így reagál az oltásra...

Ha komoly betegsége lenne, biztos az anyja is menne érte, de mit is vársz, szaladjon hozzád és lázasan vigye haza? Vagy a beteg gyerek már nem kell neked, mert probléma, nyűg? Ne a gyerekkel takarózz,meg azzal, hogy az anyját ócsárolod.Most nálad van, a te dolgod, ennyi!

Egy két gyerekes anyuka!

2013. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
51%
ja, és a 19-es voltam.
2013. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen anyákat b.szki, eszem megáll :D
2013. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Kedves 19 es. Ez a történet nem egy mai dolog,a gyerek a 15havi oltást kapta meg amikor ez történt,lassan egy hónapja csak még nehezen tudtam magam túl tenni ezen a kérdésen így gondoltam ki kérdezem mások véleményét is akik úgy mond kívülállók!De most komolyan,Te mint anyuka de tényleg komolyan mondod,hogy ebben az esetben te nem mennél el megnézni a gyerekedet??? főleg,hogy be kellett vinni az ügyeletre annyira magas volt a láza és még oda sem JÖTT BE!Szerinted rosszul gondoltam,hogy ilyen esetben egy anyának a gyereke mellett a helye??
2013. márc. 31. 15:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!