Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam szinte agyon vert mit...

Anyam szinte agyon vert mit tegyek? Koltozzek a nagymamamhoz meg csak 14 vagyok?

Figyelt kérdés
Anyam igy is mindemt tul reagal es tegnap ultem a szobamba es mondta hogy menjek le hust panirozni nem szivesen (mivel vegetarianus vagyok es mindenem az allatok) de le mentem panirozni anya tudja hogy indorodok a nyerst vagy akarmilyen hustol. Kicsit sohalytoztam erre el kezdtet ordibalni velem hogy egy hajas k*rva vagyok es hogy soha semmit nem csinalok ez nem igaz de azert ki bontottam a lisztet hogy elkezdjem de ahogy ki bomtottam egy kicsi liszt apultra ment es elkezdett csapkodni hogy soha semmit nem csinalok jol en mar sirtam..es mar nem emlekszek mi volt csak arra hogy azt mondta hogy takarodjak ki a hazbol es a hazbol nyilik egy garazs ahol ilyen le csempezet beton lepcso van es anyam ott elkezdet utni verni ahogy tudodd a hajam is tepte.. En uvoltottem apanak de nm volt otthon es elkedzett le rugdosni a lepcson...es mar latni sem latam talan mert sokkot kaptam nem tudom gyorsan meg probaltam fel allni hogy lassam mi tortenik erre a magasarkuival ekezdet dobalni hogy takarodjak ki a lakasbol es ez nem az elso alkalom....es van hogy csak ulok a szobamba vagy barmi es elkezdek sirni mert eszembe jitnak ezek a combomon van egy sebb amit a lepvso szele csinalt amikor lerugdosott ...nem akarom fel jelenteni....de ha valaki fel emeli hirtelen a kezet melletem en mar ossze ramdulok es folyton sirok...volt hogy el volt torve a kezem..es idegbetegeskedet egy ra vert arra a kezemre en meg uvolteni kezdtem vrissen volt gipszelve..erre meg a fakanalal vert ra a fejemre hogy kussoljak
2013. ápr. 1. 23:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%
Csak annyit tudok tanácsolni üss vissza,jogos önvédelemből.
2013. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
19%

tételezzük fel hogy igaz

üss vissza

2013. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nem fogom megutni persze van amikor nagyon aranyos es kedves meg nem bant de ha viszont megutt anak van nyoma....es vasarol nekem ruhat meg ilyeneket csak ez eleg surun elofrdul
2013. ápr. 1. 23:45
 4/51 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen "anyát" le kellene lőni, vagy ki kéne operálni a méhét, hogy több életet ne tudjon tönkretenni. Miért nem jelented fel? Szólj a nagyszülőknek, vagy valami felnőttnek, mert ez egy elmebeteg.
2013. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
16%
Te is kicsit fura vagy mar bocsi. Ha ez igaz akkor en ossze-vissza utnem, rugnam azt aki igy banik velem. Nehogy mar... Te meg szedd mar ossze magad es allj ki magadert! Mitol felsz?
2013. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
23:44 igaz..es nem talanek ki ilyet...de en tenyleg tancsot kerek hogy kuldjem valahogy el valamilyen orvoshoz vagy nyugtato? Vagy mast is meg szoktak verni?
2013. ápr. 1. 23:46
 7/51 anonim ***** válasza:
89%
Öntsd le hidegvízzel,vagy fuss el.Szerintem megütni valakit idegi okokból nagyon nem civilizált dolog.
2013. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy valamilyen szinten szeretem ...mert vegulis vesz nekem ruhat es el tart csak vannak ilyen kirohanasai amine en szivom meg a vegen ....apukam tudd rola hogy meg szokot verni...de csak akkor ut nagyot ha apa nincs itthon ..mert egybol le allitana ..de mivel apa folyton dolgozik es mire haza er addigra mar vagy alszok vagy a barnomnel vagyok mert elzavar otthonrol
2013. ápr. 1. 23:49
 9/51 anonim ***** válasza:
81%
Nyugtató itt már nem segít,arra rá szokik és tovább folytatja ezt a furcsa viselkedést.Annyi is elég ha megfogod a karját egy ilyen dührohamnál.
2013. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
76%
Van lehetőséged elköltözni?
2013. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!