Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam szinte agyon vert mit...

Anyam szinte agyon vert mit tegyek? Koltozzek a nagymamamhoz meg csak 14 vagyok?

Figyelt kérdés
Anyam igy is mindemt tul reagal es tegnap ultem a szobamba es mondta hogy menjek le hust panirozni nem szivesen (mivel vegetarianus vagyok es mindenem az allatok) de le mentem panirozni anya tudja hogy indorodok a nyerst vagy akarmilyen hustol. Kicsit sohalytoztam erre el kezdtet ordibalni velem hogy egy hajas k*rva vagyok es hogy soha semmit nem csinalok ez nem igaz de azert ki bontottam a lisztet hogy elkezdjem de ahogy ki bomtottam egy kicsi liszt apultra ment es elkezdett csapkodni hogy soha semmit nem csinalok jol en mar sirtam..es mar nem emlekszek mi volt csak arra hogy azt mondta hogy takarodjak ki a hazbol es a hazbol nyilik egy garazs ahol ilyen le csempezet beton lepcso van es anyam ott elkezdet utni verni ahogy tudodd a hajam is tepte.. En uvoltottem apanak de nm volt otthon es elkedzett le rugdosni a lepcson...es mar latni sem latam talan mert sokkot kaptam nem tudom gyorsan meg probaltam fel allni hogy lassam mi tortenik erre a magasarkuival ekezdet dobalni hogy takarodjak ki a lakasbol es ez nem az elso alkalom....es van hogy csak ulok a szobamba vagy barmi es elkezdek sirni mert eszembe jitnak ezek a combomon van egy sebb amit a lepvso szele csinalt amikor lerugdosott ...nem akarom fel jelenteni....de ha valaki fel emeli hirtelen a kezet melletem en mar ossze ramdulok es folyton sirok...volt hogy el volt torve a kezem..es idegbetegeskedet egy ra vert arra a kezemre en meg uvolteni kezdtem vrissen volt gipszelve..erre meg a fakanalal vert ra a fejemre hogy kussoljak
2013. ápr. 1. 23:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
82%
Anyád idegbeteg te meg semmit nem teszel, mert ha feljelentenéd tuti nem csuknák le, max elvinnék valami pszichiátriára ahol kezelnék, mert ez nem normális viselkedés, és erre van gyógymód, gyógyszerek, de magától úgysem fog elmenni. Te maradnál az apáddal, hiszen ha ő nem tett rosszat akkor tőle nem vennének el. Ez lenne a megoldás. Ha megver és látható nyomai lesznek jelentsd fel.
2013. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
87%

az önvédelmi fogások nem bántások.. nem ölsz megveled egy szunyogot se.. olyan mint a szunyog riasztó.. ő sem csip meg te sem bántod őt... ha meg ha a szunyog olyan hülye hogy a szunyogriasztó ellenére csipjen akkor magára vessen


az önvédelmi fogással nem bátnod anyudat, nem ütöd meg.. fájni is csak addig fáj amig hisztizik ellene



de ha ilyen határozatlan vagy és nem birod magadat megvédeni csak panaszkodni,akkor életképtelen is vagy...

2013. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
54%
Hívd a NANE vonalát,ahogy fentebb írták.Névtelen maradhatsz és segítenek mit tudsz mondani,tenni amikor anyu nyugis.Nem hiszem,hogy verekedned kéne,hiszen anyunak sem jó ez a módszer a bajok megoldására.A családtól sem vesznek el.Hidd el,jobb megoldásokat javasolnak,mint amit itt kaphatsz tőlünk.
2013. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
82%
Két féle védekezési mehanizmus van.Az elenállás vagy az elfutás,nincs köztes megoldás.Az elenállás lehet szóban,nem csak fizikailag.
2013. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
88%
Van egy harmadik is,a megelőzés.
2013. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Amíg hagyod magad, addig ez nem fog változni. Csak akkor lesz változás, ha teszel ellene. Vagy így akarsz élni még évekig? Hogy folyton vernek? Mert ha nem teszel semmit sem, csak tűröd, akkor az lesz. Segíthetsz magadon, van rá lehetőséged. A többi csak rajtad múlik.
2013. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Regfel fel givom ezt a vonalat koszonom mindenkinek:) majd megprobalok kiallni ele es elmondani a velemenyem es fel keresem..anya testvereit hatha ok jobban tudnak vele beszleni
2013. ápr. 2. 00:31
 38/51 anonim ***** válasza:
54%
Nézd kicsilány, ha ennyire nem akarsz semmi nyomatékos dolgot tenni az ügy érdekében, akkor továbbra is te fogsz szenvedni. Beszélgetés? Szerinted egy beszélgetés után majd térdre rogyva fog a bocsánatodért esedezni anyukád, vagy mi? És majd minden megváltozik? Biztos, hogy nem, ráadásul hogy nem ez volt az első alkalom. Te is ilyen csendben szenvedő típus lehetsz, de ezzel csak magadnak ártasz. Sajnos egyet kell értsek az egyik előző válaszolóval; nem véded meg magad, ha bántanak, hát ez tényleg életképtelenség. Jelentsétek fel anyádat, abból te már csak jól jöhetsz ki, anyud pedig megkapja a méltó büntetését, hiszen kiérdemelte. Súlyos dolgot követett el, nem kell sajnálni.
2013. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
88%
Mint írták is szólj apádnak majd ő lerendezi anyuddal ezt a dolgot és elviszi egy orvoshoz azon ne aggódj ha ők össze vesznek ez nem jogos amit anyád művel és nem is emberi
2013. ápr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mutasd meg a sérüléseidet, kapsz róluk látleletet. Azt szépen vidd haza, mondd meg anyukádnak, ha még egyszer megüt mész a rendőrségre. Ezek után simán megteheted. Persze nem kell elmenned ha nem akarsz, de ez talán hat anyádra. (a válaszaidból ítélve, ne haragudj de szerintem tényleg nem akarsz tenni ellen, pedig ezt finoman nem lehet elintézni)
2013. ápr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!