Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam szinte agyon vert mit...

Anyam szinte agyon vert mit tegyek? Koltozzek a nagymamamhoz meg csak 14 vagyok?

Figyelt kérdés
Anyam igy is mindemt tul reagal es tegnap ultem a szobamba es mondta hogy menjek le hust panirozni nem szivesen (mivel vegetarianus vagyok es mindenem az allatok) de le mentem panirozni anya tudja hogy indorodok a nyerst vagy akarmilyen hustol. Kicsit sohalytoztam erre el kezdtet ordibalni velem hogy egy hajas k*rva vagyok es hogy soha semmit nem csinalok ez nem igaz de azert ki bontottam a lisztet hogy elkezdjem de ahogy ki bomtottam egy kicsi liszt apultra ment es elkezdett csapkodni hogy soha semmit nem csinalok jol en mar sirtam..es mar nem emlekszek mi volt csak arra hogy azt mondta hogy takarodjak ki a hazbol es a hazbol nyilik egy garazs ahol ilyen le csempezet beton lepcso van es anyam ott elkezdet utni verni ahogy tudodd a hajam is tepte.. En uvoltottem apanak de nm volt otthon es elkedzett le rugdosni a lepcson...es mar latni sem latam talan mert sokkot kaptam nem tudom gyorsan meg probaltam fel allni hogy lassam mi tortenik erre a magasarkuival ekezdet dobalni hogy takarodjak ki a lakasbol es ez nem az elso alkalom....es van hogy csak ulok a szobamba vagy barmi es elkezdek sirni mert eszembe jitnak ezek a combomon van egy sebb amit a lepvso szele csinalt amikor lerugdosott ...nem akarom fel jelenteni....de ha valaki fel emeli hirtelen a kezet melletem en mar ossze ramdulok es folyton sirok...volt hogy el volt torve a kezem..es idegbetegeskedet egy ra vert arra a kezemre en meg uvolteni kezdtem vrissen volt gipszelve..erre meg a fakanalal vert ra a fejemre hogy kussoljak
2013. ápr. 1. 23:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
45%

Nem ütsz vissza? Akkor hagy verjen agyon....istenem -.-

Az anyád egy pszichopata, akkor mit tudsz csinálni? Én vissza csaptam volna a helyedbe.

Apádnak nem szólsz erről?

Hiába sírsz magadnak, azzal semmi nem lesz jól...

Nem az a minden, hogy NÉHA kedves veled és vásárolgat sok ruhát. Mert az SEMMI. Ez nem anya. Egy anya szereti a gyerekét és nem veri! Anyádnak pszichiáterhez kéne járni. Ha meg megüt zárd be egy helységbe. Vagy üss vissza.. hiába fáj ezeket olvasni, de anyukád tuti pszichés beteg... 15/L

2013. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
0%
És szerintem is szeret csak nehezen tudja kezelni az indulatait,ha nincs elenállás.
2013. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
47%
Apukád, nem szól neki? Mutasd meg a sebet a lábadon...hülye vagyok hogy hagyod magad verni.
2013. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig ez nem állhat meg családon belül. Ennek következménye kell legyen. Különben semmi külső jelzése nem lesz arról, hogy valami nem oké vele.
2013. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim válasza:

Hát ez elég durván hangzik . Mindenesetre gondold végig hogy mit is tehetsz Pl : szólsz valaki külsősnek aki nem a család tagja vagy ilyenekkel foglalkozik pl :gyáműgyis , védőnő ,orvos . könnyen lehet az a vége hogy elvesznek a szüleidtől .

Másik lehetöség hogy szembe fordulsz vele de annak lehet még durvább következményei lesznek én ezt nem ajánlanám .

Harmadik megoldás hogy valamelyik rokonodhoz fordulsz segítségül . Mondjuk azt nem írtad le hogy amikor más családtaggal vagy akkor hogy viszonyul anyád hozzád mármint akkor is bánt vagy akkor nem .

2013. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
91%

Holnap hívd fel őket, hogy mit tanácsolnak:

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

[link]

2013. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Lehet en vagyok a furcsa msot de egy ujjal nem tudnek hozza erni en egy szunyogot nem utok le senkit meg szoba se bantok komolyan...ha bantanak engem akkor bantanak..egyszer volt hogy ket napig direkt egy falatot nem ettem hogy lassa milyen hatassal van ram en igy kuzdottem ellene.. Inni sem itta csak nagyon keveset.....szoval a lenyeg nem tudok bantani senkit en mashogy allok boszut miel tudta hogy kepes vagyok nagyon sokaig nem enni ezert megvaltozot par honapra ..es utana ujra vissza allt mert a teaom nagyon kihozta a sodrabol
2013. ápr. 1. 23:59
 18/51 anonim ***** válasza:
82%
Persze üssön vissza egy 14 éves lány az anyjának, biztos nem verné össze még jobban. Ne tévesszen meg, hogy néha "szeret", aki szeret, az nem ver össze. Ilyenkor jön ki, hogy mit is érez. Nem te tehetsz róla. Ha tudsz, költözz a nagyszüleidhez mielőtt ez az elmebeteg nő lenyomorít.
2013. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
78%
Normális szülő nem veri a gyerekét,még nevelési céllal sem.Az anyáddal van baj,nem veled,rajtad veri le a feszültséget,ami felgyülik benne.Gondolom nem apádat üti,hanem téged a gyengébbet.de nem csak a kezével,a szavaival is.Hogy mondhat ilyet neked?ha tudsz,költözz el.Ha nem,mondd el az orvosnak,tanárnak,mert beszélni kell az anyáddal,hogy legyen lehetősége változni.A legtöbb szülő nem verné a gyerekét,ha rájönne mit tesz és kapna segítséget.Te sajnálod őt,mert szereted,De ő nem sajnál annyira,hogy ne tegye.Kérj segítséget,hogy segíthessenek,mindkettőtöknek.
2013. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
56%
A legszelídebb változat egy pohár víz,ami házon belül marad.
2013. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!