Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam szinte agyon vert mit...

Anyam szinte agyon vert mit tegyek? Koltozzek a nagymamamhoz meg csak 14 vagyok?

Figyelt kérdés
Anyam igy is mindemt tul reagal es tegnap ultem a szobamba es mondta hogy menjek le hust panirozni nem szivesen (mivel vegetarianus vagyok es mindenem az allatok) de le mentem panirozni anya tudja hogy indorodok a nyerst vagy akarmilyen hustol. Kicsit sohalytoztam erre el kezdtet ordibalni velem hogy egy hajas k*rva vagyok es hogy soha semmit nem csinalok ez nem igaz de azert ki bontottam a lisztet hogy elkezdjem de ahogy ki bomtottam egy kicsi liszt apultra ment es elkezdett csapkodni hogy soha semmit nem csinalok jol en mar sirtam..es mar nem emlekszek mi volt csak arra hogy azt mondta hogy takarodjak ki a hazbol es a hazbol nyilik egy garazs ahol ilyen le csempezet beton lepcso van es anyam ott elkezdet utni verni ahogy tudodd a hajam is tepte.. En uvoltottem apanak de nm volt otthon es elkedzett le rugdosni a lepcson...es mar latni sem latam talan mert sokkot kaptam nem tudom gyorsan meg probaltam fel allni hogy lassam mi tortenik erre a magasarkuival ekezdet dobalni hogy takarodjak ki a lakasbol es ez nem az elso alkalom....es van hogy csak ulok a szobamba vagy barmi es elkezdek sirni mert eszembe jitnak ezek a combomon van egy sebb amit a lepvso szele csinalt amikor lerugdosott ...nem akarom fel jelenteni....de ha valaki fel emeli hirtelen a kezet melletem en mar ossze ramdulok es folyton sirok...volt hogy el volt torve a kezem..es idegbetegeskedet egy ra vert arra a kezemre en meg uvolteni kezdtem vrissen volt gipszelve..erre meg a fakanalal vert ra a fejemre hogy kussoljak
2013. ápr. 1. 23:35
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:
Bár tudom, régi kérdés :) Remélem sikerült valamit tenned
2016. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!