Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam szinte agyon vert mit...

Anyam szinte agyon vert mit tegyek? Koltozzek a nagymamamhoz meg csak 14 vagyok?

Figyelt kérdés
Anyam igy is mindemt tul reagal es tegnap ultem a szobamba es mondta hogy menjek le hust panirozni nem szivesen (mivel vegetarianus vagyok es mindenem az allatok) de le mentem panirozni anya tudja hogy indorodok a nyerst vagy akarmilyen hustol. Kicsit sohalytoztam erre el kezdtet ordibalni velem hogy egy hajas k*rva vagyok es hogy soha semmit nem csinalok ez nem igaz de azert ki bontottam a lisztet hogy elkezdjem de ahogy ki bomtottam egy kicsi liszt apultra ment es elkezdett csapkodni hogy soha semmit nem csinalok jol en mar sirtam..es mar nem emlekszek mi volt csak arra hogy azt mondta hogy takarodjak ki a hazbol es a hazbol nyilik egy garazs ahol ilyen le csempezet beton lepcso van es anyam ott elkezdet utni verni ahogy tudodd a hajam is tepte.. En uvoltottem apanak de nm volt otthon es elkedzett le rugdosni a lepcson...es mar latni sem latam talan mert sokkot kaptam nem tudom gyorsan meg probaltam fel allni hogy lassam mi tortenik erre a magasarkuival ekezdet dobalni hogy takarodjak ki a lakasbol es ez nem az elso alkalom....es van hogy csak ulok a szobamba vagy barmi es elkezdek sirni mert eszembe jitnak ezek a combomon van egy sebb amit a lepvso szele csinalt amikor lerugdosott ...nem akarom fel jelenteni....de ha valaki fel emeli hirtelen a kezet melletem en mar ossze ramdulok es folyton sirok...volt hogy el volt torve a kezem..es idegbetegeskedet egy ra vert arra a kezemre en meg uvolteni kezdtem vrissen volt gipszelve..erre meg a fakanalal vert ra a fejemre hogy kussoljak
2013. ápr. 1. 23:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Nem semikepp nem akarom hogy elvegyenek a csaladomtol! Es nem szeretnek rendorsegi ugyet sem...en csak annyit akartam hogy mondjatok valamit ha nyugodt akkkr hogy beszeljek vele? Mit mondjak neki? Szoval ezzel kapcsolatos valaszokat
2013. ápr. 2. 00:02
 22/51 anonim ***** válasza:
65%
Nem bántani kell,csak egy határozott mozdulattal megállítani a dührohamot.
2013. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
6%
Egy ilyen roham alkalmával kell nyomatékossan közölni vele,hogy lassan felnőtt leszel így nincs joga bántani.Nyugalmi időben próbálj a kedvébe járni,beszélgetni vele,kérd meg ,hogy tanítson eg valamilyen házimunkára vagy főzni vagy bármit.
2013. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
94%
Pohár víz?Nem nyugtat az,addig verné,míg mozog!Szólj apádnak,hogy vigye orvoshoz!Apukád mit szólt hozzá,mikor eltörte a karodat?
2013. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
83%
Mond meg neki,ha nem változik,akkor odaköltözöl a nagymamádhoz!
2013. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
87%
Azért fontos,hogy ne fogadd el hogy vernek,hogy küzdj ellene,mert könnyen olyan párkapcsolatban találhatod magad,mint amiben most vagy.Csak a párod ütlegeit fogod elviselni,nem az anyádét.Attól,hogy még szereted,nem kell ezt a részét elfogadni belőle.Mondj nemet,magadért,mert nem érdemrend ezt.Anyádnak joga van szeretni,de nincs joga bántani!Hívd azt a számot,névtelen maradsz,úgy tudom ingyenes.
2013. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Jaj a kezem nem o torte el hanem elestem biciglivel olyan dirvan jogy barmim torjon nem vert meg de apa tud errol tobbszor mondta hogy ne verjen de mivel nincs itthon nem nagyon tud rola en meg nem akarok tovabbi konfliktust igy nem szolok ..
2013. ápr. 2. 00:11
 28/51 anonim ***** válasza:
4%
Igen ,a pohár víz a hisztéria jó ellenszere.Egészségügyisek jól tudják,hogy tini lányoktól a klimakszos anyukákig minden hisztist megnyugtat.
2013. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
8%

tudod... pszichologus azt ajánlja hogy mikor a gyerek hisztizik akkor vagy fröcsköljük le vízzel, vagy csapjunk rá a pelusára (nem fáj neki csak hangos és kizökenti)... a lényeg hogy valami olyat tegyünk amin kizökkenti, ledöbbenti.


anyukád esetében pl egy vödör viz lehetne hatásos.


de ha gondolod járj el önvédelmi tanfolyamra vagy esetleg nézzetek youtuben videot és gyakorolt barátnőddel:


ezek az önvédelmi gyakorlatok csak akkor fájnak a támadónak ha ellenál.. ha hagyja magát akkor nem érez semmit.


anyudnál lehet ilyeneket kellene bevetni amig le nem nyugszik


sajnos a gyógyszeres kezelés nem hat, csak még jobban kihozza ezeket a dolgokat

2013. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Judozok...de nem vagyok kepes hasznalni mert ahogy mondtam egy szunyogot nem lennek kepes megolni ...nem hogy egy embert megussek vagy bantsak lehet teljesen elentete vagyok az anyamnak de akkor se lennek kepes megutni a kezet meg fogni se hogy ne usson meg
2013. ápr. 2. 00:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!