Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom tönkretette a laptopom...

Anyósom tönkretette a laptopomat és a férjem nem mellém áll! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A multkor leöntötte vizzel...vagyis azt vettük észre hogy folyik belőle a víz...akkor nem szoltunk neki mert hátha bevallja..ma meg a szemem láttára boritotta rá a vizet.természetesen a billentyűzete tönkrement!Mondtam a páromnak beszéljen vele mondja meg neki hogy vegyen másikat...azt mondta ha olyan nagy a szám mondjam meg neki én!Megmondanám de abból veszekedés lenne!Ahhoz meg 25 hetes terhesen nincs kedvem!Szerintetek mit kellene tennem?
2013. ápr. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
40%

"lehet h az ö lakása de ha együtt élek valakivel akkor nem rontom a levegőt a hülyeségemmel hanem próbálok én is tenni h ne legyen feszültség" - pontosan így van.

Tehát mondjuk a Kérdező - ha már egyszer látta régebben is a problémát - nyugodtan tehetett volna több dolgot is.

Például, hogy megkéri normálisan, hogy erre a laptop-dologra figyeljen oda, és nem vár valami megmagyarázhatatlan "akkor nem szoltunk neki mert hátha bevallja" -ra. Aztán vehetett volna egy nagyobb virágalátétet, mint már írtam. Aztán áttehette volna valahova máshova a laptopot. Aztán áttehette volna valahova máshova a virágot... de nem, ő várt, "akkor nem szoltunk neki mert hátha bevallja"...


Úgyhogy de, ebben a kérdésben az anyós annyiból hibás, hogy figyelmetlen volt, a Kérdező meg sokkal inkább, mert ő direkt kivárta a bajt, hogy pattoghasson, pedig többféle módon is megelőzhette volna.


Namost gyanús, hogy Kérdezőnek nincs ott se tulajdonjoga, se haszonélvezeti joga, innentől kezdve persze álmodozhat az anyós mágján megégetéséről is akár, de a gyakorlatban két dolgot tehet, vagy aktív üzemmódra kapcsol és legközelebb szól, figyel, gondolkodik, vagy fogja magát és elmegy. Illetve végülis megteheti, hogy kiprovokálja, hogy őt dobják ki, de ez a végeredményen mit sem változtat. A férje meg majd eldönti, hogy megy vagy marad. Ez van.


Őszintén szólva én ebben a szituban egy embert sajnálok, és az a férj, aki vagy így, vagy úgy de áldozata lesz az anyós-meny háborúnak... Kérdezőt ebben sem értem, ha én háborúba kerülnék anyóssal, természetesnek venném, hogy a zasszony nem áll egyik oldalra se, mert a helyzetet, a viszonyt nem felrobbantani akarja, hanem megoldani. Ahhoz meg az kell, hogy a két vitatkozó jusson dűlőre egymással.

2013. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 jackson666 ***** válasza:
59%
na csend kezdjük ott nehogymár az van hogy már nemlehet sehol hagyni a cuccot mert anyósnak annyi esze nincs hogy a laptopot nemkell megöntözni.... ha látja hogy ott van akkor mi a fa....szért nemfigyel és szól hogy rakja arrébb szóval itt az anyós a bünös.nem 5 éves gyerek az anyós hogy midnent ugy kell elrakni hogy ne tegyen benne kárt. normális ember elvileg és annyi ész van hogy hoopsz gondolom a viz nemtesz jót a laptopnak ezért vagy szolok tegyék el onnan vagy elteszi .
2013. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
64%

#42, úgy látszik te se locsoltál még túl gyakran virágot, azt bizony az ember elkalkulálja, és kifolyik néha, én is eláztatom kb havonta a TV feletti polcot... dolog...


A helyzet tehát úgy néz ki, hogy az anyós semmi mást nem tett, mint ugyanazt, mint az előtte való X évben, locsolta a saját házában a saját növényeit... és hát ja, gondolHATott volna rá, hogy... pont ahogy, aki oda tette a virág alá a laptopot, az is gondolHATott volna rá, hogy... szóval ez idáig 1:1... és akkor itt jött be, hogy a Kérdező már előzőleg látta a problémát, és még akkor se tett semmit...

2013. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
73%

Tehát te is beismered, hogy véletlen volt, csak kötözködhetnéked van, mert amúgy is utálod őt, nem?

Ezt a választ is töröltetheted felőlem. Nekem teljesen jól látszik így is belőle, hogy rájöttél, hol a dolog lényege, arra is, hogy nem neked van igazad, csakhát beismerni nem olyan frankó, úgyhogy tüntessük el, ne is lássuk.:-) :-) :-) :-)

2013. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Missi_Key ***** válasza:
mondd meg a férjednek h vagy költözöl vagy válasz...hidd el onnantól rá tud majd szólni anyukára ha fontos vagy neki.
2013. ápr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!