Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom tönkretette a laptopom...

Anyósom tönkretette a laptopomat és a férjem nem mellém áll! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A multkor leöntötte vizzel...vagyis azt vettük észre hogy folyik belőle a víz...akkor nem szoltunk neki mert hátha bevallja..ma meg a szemem láttára boritotta rá a vizet.természetesen a billentyűzete tönkrement!Mondtam a páromnak beszéljen vele mondja meg neki hogy vegyen másikat...azt mondta ha olyan nagy a szám mondjam meg neki én!Megmondanám de abból veszekedés lenne!Ahhoz meg 25 hetes terhesen nincs kedvem!Szerintetek mit kellene tennem?
2013. ápr. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha tudom, hogy direkt csinálja (100%-ra), akkor olyan lendülettel repültek volna a virágai az ablakon, hogy csak sipítozna. A férjem pedig választhatna, hogy vagy jön, vagy marad. Mi az, hogy mellé áll? Mindig? Vagy csak ebben az esetben? Miért laktok együtt anyóssal? Ha meg eddig se jöttetek ki egymással, akkor miért kellett ilyen helyzetben babát vállalni? Dolgozni kellett volna és külön menni, aztán jöhet a baba.
2013. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
34%

"Hát ha tudom, hogy direkt csinálja (100%-ra), akkor olyan lendülettel repültek volna a virágai az ablakon, hogy csak sipítozna" - khmmm, azért küzdjük le az értékrendi zavart, a laptop az egy tárgy, a növény meg egy élőlény. Szóval ebben a koreográfiában én nem valószínű, hogy sipitoznék az anyós helyében, hanem először a kedves dobálózó menyet raknám kapun kívülre úgy egy perc leforgása alatt, laptop, kabát jó utána hajítva is - utána meg elkezdeném menteni, ami a növényekből menthető.

Szóval ha lehet, ne javasoljunk már olyanokat, amik csak rontanak a helyzeten...


A laptopról le kell csavarozni a külső burkolatát, és hagyni egy fél napot száradni, utána 80%, hogy működni fog, és újabb 10%, hogy csak egyszerűen, relatív olcsón javítható hibája van...

A növény alá meg kell venni egy nagyobb virágalététet 150 Ft-ért...

2013. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
32%

ha éppen működött a laptop akkor valszeg kinyírta az anyós ha nem akkor lehet esély rá h működni fog kiszárítás után


a virágot és is kivágtam volna és nem érdekelt volna h élőlény

2013. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
58%
Anyósod azt csinál a nappalijában, amit akar. Ha nem tetszik el kell költözni. Érdekes, hogy a tiniknek mindig osztjátok az eszet, hogy mindent el kell tűrni otthon és ha nem tetszik el lehet menni dolgozni. Most egy felnőtt nőről van szó, aki az anyósa lakásába szül gyereket.
2013. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
36%

#33, az anyóst sem kell, hogy különösebben érdekelje, hogy a menye élőlény... tagadhatatlanul így is lehet, de ha újra elolvassuk a kérdést:

"vagyis azt vettük észre hogy folyik belőle a víz...akkor nem szoltunk neki mert hátha bevallja..ma meg a szemem láttára boritotta rá a vizet.természetesen a billentyűzete tönkrement!" - még mindig azt mondom, hogy az a hunyó, aki a probléma észlelésekor nem egy nagyobb virágalététet vett 150 Ft-ért, hanem valamiféle vallomásra várt...

Mellesleg ha ez így bíróságra kerülne, a Kérdező azt is bukná, mert a tulajdonosnak kárenyhítési kötelezettsége van, ha ő már észlelte máskor is ezt a fajta problémát és nem tett ellene semmit, pedig tehetett volna, akkor jogilag sem megalapozott a kárigénye. Ez ennyi.


Amit én javasolni tudnék, az - a laptop kiszárításán, és a nagyobb virágalátéten túl - egy őszinte kommunikáció a 3 fél között...

2013. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy mennyi az ára meg lehet nézni mert megkerestem neki azt mondta nem érdekli száritsam ki hát szét lett szedve meg minden de nem jo a billentyűzet még most sem...ráadásul már bekapcsolni is fél oráig kellett mert mindig valami hibát irt ki...
2013. ápr. 5. 14:58
 37/45 anonim válasza:
100%
legközelebb 20centivel arrébb rakod a laptolpot vagy megkêred h szoljon mielött locsol. de ha ott van feletted akk miért nem mész arrébb-.-
2013. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
hát a fene se gondolta hogy ide akarja rakni a virágját mikor itt ülök..csak azt vettem észre hogy valami folyik de rám is jutott bőven...
2013. ápr. 5. 16:24
 39/45 anonim ***** válasza:
54%
Na nehogy már a kérdező legyen a hibás! Hagyjuk már! Az ilyen anyóst úgy elküldeném melegebb éghajlatra,hogy csak hebegne meg habogna! Amint lehet költözzetek el,húzzatok el a közeléből! Egyébként ha meg tudtad,hogy ilyen hülye anyósod van,akkor minek kell gyerek oda? Fú,ilyenkor az égnek áll a hajam,és úgy ordibálnék az anyóssal,hogy lefújnám a a haját a fejéről. Egyszer tenne ilyet,még a protkóját is kiverném a szájából!
2013. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
41%

de most komolyan


ha látom h valaki ott ül az asztalnál akkor nem mászok oda virágot locsolni nem öntöm a nyakába a vizet és másra sem ...

megvárom amíg felkel vagy megkérem h ha már ott van locsolja meg a gazom


lehet h az ö lakása de ha együtt élek valakivel akkor nem rontom a levegőt a hülyeségemmel hanem próbálok én is tenni h ne legyen feszültség

2013. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!