Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom tönkretette a laptopom...

Anyósom tönkretette a laptopomat és a férjem nem mellém áll! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A multkor leöntötte vizzel...vagyis azt vettük észre hogy folyik belőle a víz...akkor nem szoltunk neki mert hátha bevallja..ma meg a szemem láttára boritotta rá a vizet.természetesen a billentyűzete tönkrement!Mondtam a páromnak beszéljen vele mondja meg neki hogy vegyen másikat...azt mondta ha olyan nagy a szám mondjam meg neki én!Megmondanám de abból veszekedés lenne!Ahhoz meg 25 hetes terhesen nincs kedvem!Szerintetek mit kellene tennem?
2013. ápr. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
72%
Anyóst le kell állítani. Ha direkt csinálta akkor mondd el neki hogy fizessen vagy baj lesz, ha nem fizet, akkor te is tegyél kárt az ő dolgaiba. Ha meg a férjed pattog őt is oszd ki nyugodtan hogy miért nem melléd áll. Ha nekik nem tetszik valami akkor hagyd ott őket a fenébe. Ezért nem éri meg ha anyóssal lakik az ember. Nekem a kapcsolatom is ráment egy hasonló jellegű vitával, az tény hogy ők húzták a rövidebbet amikor bírósági ügy lett belőle, főleg az anyós szívta meg jól, de nem érdekelt, a károkat meg kellett fizetnie. Igaz ott nem laptop rongálásról volt szó, hanem az autómat rongálták meg, nem kis mértékbe.
2013. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit hagy. VElem nem próbálná meg. Terhes vagyok én is, de nem tenné zsebre, amit tőlem kap! Felnőtt nő vagy, nem kell agyon sajnálni magad. Nyisd ki a szád és védd magad, ha már közös házba költöztél vele! Én előbb laknék albérletben, mint másokkal, de ti tudjátok.
2013. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Bocsi!A terhességet nem kifogásnak szántam hanem magas a vérnyomásom is és ezért nem akartam ég jobban felidegelni magam de az okos eszével azt mondta száritsam meg hajszáritóval hát mondom ezt már szárithatom...
2013. ápr. 5. 11:21
 14/45 A kérdező kommentje:
Nem pohár vizet öntött rá hanem a hülye virágjait locsolta és a virágból meg folyt a víz,de persze itt kellett felettem locsolnia pont...
2013. ápr. 5. 11:24
 15/45 anonim ***** válasza:
42%
Ja hát akkor meg nem is direkt tette :D Akkor meg mit hisztériázol ennyire, hogy nem áll melléd a férjed?
2013. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Hát figyelj tudta nagyon jol hogy folyni fog a víz belőle..mert mindig folyik de most visszarakta a helyére ami itt van a laptop felett...én azt gondolom hogy előbb gondolkodjon utánna cselekedjen az ember...
2013. ápr. 5. 11:36
 17/45 anonim ***** válasza:
54%
Mondd meg anyóspajtinak, hogy ha nem fizeti ki a kárt, akkor ki kell költöznie a lakásodból.
2013. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 jackson666 ***** válasza:
29%
mindegy a végeredmény a lényeg tönkre vágta ezért ezt jóvá kell tenni fizetés vagy uj laptop fejében
2013. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
51%

Miért tartod a virág alatt, ha tudod, hogy locsolni fogja?

Miért nem locsolod Te? Nem a szobádban van a gaz?

2013. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Nem a szobába van hanem a nappaliban mert nincs ruterünk igy itt van a laptop a szg asztalon...
2013. ápr. 5. 11:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!