Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom tönkretette a laptopom...

Anyósom tönkretette a laptopomat és a férjem nem mellém áll! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A multkor leöntötte vizzel...vagyis azt vettük észre hogy folyik belőle a víz...akkor nem szoltunk neki mert hátha bevallja..ma meg a szemem láttára boritotta rá a vizet.természetesen a billentyűzete tönkrement!Mondtam a páromnak beszéljen vele mondja meg neki hogy vegyen másikat...azt mondta ha olyan nagy a szám mondjam meg neki én!Megmondanám de abból veszekedés lenne!Ahhoz meg 25 hetes terhesen nincs kedvem!Szerintetek mit kellene tennem?
2013. ápr. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
12%

Vele éltek, ugyhogy lenyeled a békát!


11 hetes kismama

2013. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Hát eleget nyeltem már itt az ideje hogy most ő nyeljen mert attól hogy együtt élünk egy falat kenyeret még a gyereke se kapott tőlle ..mindenért fizetni kell neki,még azért is amit nem ő vett..de ez egy másik történet...
2013. ápr. 5. 12:07
 23/45 anonim ***** válasza:
57%

Gratula az anyósodhoz, a férjedhez pedig 2Xannyira! Asszem egyikben sem lesz sok örömöd a továbbiakban.


Ui: Sztem a gyerekedet ne add a kezébe!

2013. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
64%
Akkor meg költözés. Ha olyan sokat kell neki adnotok, akkor egy albérletet is ki tudtok fizetni.
2013. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom...csak nem értem a férjemenek ez miért jo igy..
2013. ápr. 5. 12:19
 26/45 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj, várj egy kicsit, hadd száradjon. Mi jártunk úgy fiatalkoromban, hogy a gyerek teát öntött véletlenül a videó lejátszóba, szó szerint tocsogott benne a tea. Gondoltuk, ebből se lesz többé videó, de másnapra kiszáradt, és ugyanúgy működött, mint előtte. Egy próbát megér.
2013. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
53%

25 eve a szuleim is igy menetk alberletbe.

Anyukam megmondta apunak hogy o megy velem egyutt (en mar megszulettem) vagy jon vele alberletbe, emrt o ezt nem birja, felig volt felepitve a hazuk, apu nem akart menni, mert szerinte penzkidobas, anyu meg megmondta, hogy lehet donteni, emrt vagy a kapcsolatuk megy ra, vagy egy kisit tobb penz.

Kovetkezo honapban mar el is koltoztek...


Ramegy a hazassagotok....


Itt mar nem is a laptop rongalas a fo ok...

2013. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
39%

Állj a sarkadra. Most komolyan, felnőtt emberek vagytok, azt még csak-csak megértem, ha az ember a nehéz anyagiak miatt a szülőknél húzza meg magát átmenetileg, de ha ez a helyzet, akkor egyszerűen költözni kell és kész.

Oké, az anyóssal nem akarsz konfrontálódni, de komolyan a saját férjeddel se tudtok dűlőre jutni? Változtass ezen, mert nehéz életetek lesz így.

2013. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
17%
Ebből valszeg így is -úgy is konfrontáció lesz, hisz a férj alapban sem akar költözni, ha költöznek mégis, akkor - lévén a feleség GYED-e vagy GYES-e egy fix összeg - az esetleges többlet-kiadást a férjnek kell előteremtenie, tehát olyan dolgon fog szívni, amit nem is akart. Emellett nyilván a gyerek is sokkal radikálisabb életmód-váltással jár ha ketten maradnak, segítség nélkül. Plusz az anyós is ki lesz akadva, tehát nem simítani fogja az amúgy is általában nehéz párkapcsolati életszakaszt, hanem ellenkezőleg...Biztos alap ez a későbbi állandó veszekedéshez...
2013. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
49%

Az anyóst tudod miért csak derékig kell temetni???

Hogy tudja gondozni a sírját... :)

2013. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!