Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha megkülönböz...

Ti mit tennétek ha megkülönböztetnének benneteket?

Figyelt kérdés
A tesómat mindenki jobban szereti, most nyolcadikos és mindenki CSAK róla tud beszélni Engem levegőnek néznek, nem érdeklik milyen jegyeket kapok a suliba, csak a tesóm! Mit tennétek ilyen helyzetbe?
2013. ápr. 10. 11:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
. . .
2013. ápr. 10. 11:54
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
100 szónak is egy a vége, ha az irigységet, pletykát, rosszindulatot távol tartod magadtól, és nem engeded magadnak meg ezeket az érzéseket, van esélyed, hogy egészséges felnőtt váljon belőled.Érdemes olyan emberekkel beszélgetned a környezetedben, akik tiszták, akik nem ülnek fel a pletykáknak, jó és egészséges itélőképességgel rendelkeznek, és érdemes rájuk odafigyelni.Ha figyelmes vagy, tőlük sokat fogsz tanulni, amit te is tovább fogsz tudni adni:)
2013. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A hugod meg majd megfogja tanulni, hogy büntetlenül senki hátába nem támaduk, semmilyen érdekből, mert a sorstól az utolsó darabig visszakapjuk azt amit másoknak adunk. Főleg olyan embereknek, akik mikor gyerek volt az illető, inkább a saját szájától vonta meg a falatot, de neki adta-mert a testvére volt. Volt. Mert mint ember, soha többet nem áll meg előtte és megveti, mert a huga mára már számára egy senki.Max. annyi, akivel kényszeredetten 1 évben egyszer a kötelező találkozáskor 2 órát eltölt. Az se miattuk, hanem a gyermekei miatt.
2013. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 10. 11:59
 25/31 anonim ***** válasza:

Nem, ne szard le őket látványosan és húzz el, amint 18 leszel, azzal csak magad alatt vágod a fát. Itt mindenki azt mondja, hogy zárd ki ezt a viselkedésüket. Próbáld ne magadra venni, hogy téged nem szeretnek annyira, mert hiába görcsölsz rá. Fogadd el a tőlük jövő segítséget és szeretetet (már ha van) csak tudd, hogy meddig számíthatsz rájuk. Nem kell őket 100%-ban elhagyni sem, amikor felnőttél, hiszen a szüleid. Biztos vagyok benne, hogy szereted őket.

Itt arról írtak neked páran, hogy a szülők néha totál leszarják a gyereket, esetleg kidobják otthonról, aztán ha mégis viszi valamire az éltben, akkor pénzért kuncsorognak. Ez egy extrém eset, ami sajnos megtörtént itt pár emberrel. Ez ellen próbáltak felfegyverezni, de mivel én olyan 11-12 évesre mondanálak ez még nagyon távoli probléma, nem biztos, hogy veled is megtörténik, ezért ne ez járjon a fejedben. Ezt majd hozza az élet. Még sok idő van hátra addig, amíg felnőtt leszel. Változhat a kapcsolat a szüleiddel is, a tesóddal is, akkor majd tudni fogod, hogy mi a helyes. Hátra hagyni az egész bagázst, ahogy vannak főni a saját levében, van ápolni a kapcsolatot és családként működni.

2013. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. ápr. 10. 12:07
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

25.

Szerintem ez a hozzáállás olyan mint aki a homokba dugja a fejét. Igenis tudatosítani kell, hogy HA az a helyzet, hogy a szülő nem szereti a gyerekét, vagy csak a másikat szereti, hogy ez tény. Káros úgy tenni, mintha család lenne egy ilyen közösség ahol valakit levegőnek néznek. Ez NEM család.

2013. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Átérzem :(

Nekem született egy féltesóm.

(Apa a feleségével+kisbabájuk)-(Én anyával)

Apa messze lakik, és nem sokat látom. De ha felhív telón akkor is XY-vel énekeltünk...(persze 6hónapos gyerekkel)..

Amikor még közelebb lakott, és közösen elmentünk egy boltba, találkoztunk ismerőseivel és mutogatta a képeit. Ilyesmi jelzőkkel illetve: bogárkám, kincsem, drágaságom... hát ez nekem nagyon fáj(t)!!!

K*rva sokat sírok/tam, amiatt hogy ilyen. Én persze álltam egy helybe mint egy darab szar, és még csak annyit sem mondott hogy "ő a lányom!"........

Hát szép.... a szülinapi TELEFONOS ÜZENETEMBEN is a kisgyerek neve becézgetése és viselkedése állt........

16/L

2013. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Átérzem , mondjuk nekem azért nem ilyen súlyos a helyzet! Szóval én nem annyira vagyok elfelejtve mint te de azért én is kapok belőle jóval :/
2013. ápr. 10. 13:52
 30/31 anonim ***** válasza:

Biztos lány vagy, azok szoktak ilyen felesleges hülyeségeken drámázni.

Az első válaszoló jó választ adott, azt fogadd meg.


Én még két dologra gondolnék, az első a külső tulajdonságok, gyakran a szülők és a rokonok azt a gyereket választják amelyik a szebb. Ha kis duccancs vagy, fogyj le, ha elcseszett punk vagy és ilyen rocker ruhákban jársz, és kifested magad feketére akkor se csodálkozz, hogy elfordulnak tőled.


Másik a belső tulajdonságok, akkor ugye nem tehetsz semmit, ha látszik, hogy a tesód kis zsenigyerek, kitűnik az osztálytársai közül, az emberek nagyon szeretik az intelligens embereket. Nem lehet még az esetleg, hogy kis hisztis vagy? Nyavajogsz, csakpodsz ha nem tetszik valami, egyszóval elviselhetetlenül viselkedsz?


Én a filmeket és a sorozatokat nagyon jónak találom a viselkedésnormák helyes elsajátításában, sok tapasztalatot gyűjthetsz onnan.


Végszó: ha egyik sem igaz rád, bocsi, akkor az első válaszoló tanácsára koncentrálj.

2013. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!