Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha megkülönböz...

Ti mit tennétek ha megkülönböztetnének benneteket?

Figyelt kérdés
A tesómat mindenki jobban szereti, most nyolcadikos és mindenki CSAK róla tud beszélni Engem levegőnek néznek, nem érdeklik milyen jegyeket kapok a suliba, csak a tesóm! Mit tennétek ilyen helyzetbe?
2013. ápr. 10. 11:12
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Olyan rossz ez így nekem :(
2013. ápr. 10. 11:31
 12/31 anonim ***** válasza:
90%
11 Majd megszokod, hozzászoksz, és éled a kis világodat. A sors iróniája-boldogabb leszel náluk:D és megtanulod értékelni az olyan dolgokat is, amiket ők sosem fognak észre venni, mert mig ők magukkal vannak elfoglalva, meg a pénzel, meg az irigységgel, pletykával, te éled a kis világodat, és segitesz másoknak, és megtanulsz nevetni és sokan lesznek akik csatlakozni fognak hozzád. Bennük/tőlük maradéktalanul megkapod azt, amit a szülőtől/tesótól nem.Ráadásul hatványozottan.
2013. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
4 Második vagyok. Fogalmam sincs, miért volt ez, de nagyon fájt. Pedig én egyke vagyok. Viszont az az érdekes, hogy anyám oldalán van vagy 10 unokatesóm és sokszor összegyűlt így a család, ott érdekes módon sokkal kevesebbszer éreztem a figyelem hiányát. Amúgy én azt csináltam, hogy amikor nagyobb lettem, kihagytam ezeket a családi dolgokat és inkább mentem szórakozni a barátaimmal, mert ők legalább foglalkoztak velem.
2013. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Megint második vagyok. És 8-nak nagyon igaza van.
2013. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Magyarul : Sza**jak rájuk , mert ha felnövök nem kellenek majd nekem? :O Ez így gyerekként elég fura! hiszen ők a családom!
2013. ápr. 10. 11:40
 16/31 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rossz :( Koncentrálj a barátaidra és azokra akik szeretnek, járkálj el velük és ne legyél folyamatosan otthon (ez ne a tanulás rovására menjen). Tanulj magadért és a jövődért, mert úgy néz ki, hogy csak magadra számíthatsz. Én sokat olvastam még kiskoromban, amikor nem pont ilyen, de érzelmileg nehéz helyzetben voltam. Engem kikapcsolt a könyvek világa, mert kiragadott a valóságból és egyes karakterekről még példát is vettem. Nekem valahogy segített, amikor ők sokkal szarabb helyzetből kaparták ki magukat, mint amilyenben én voltam. (akkor L/11-13, most L/21)


A szüleiddel amúgy beszéltél már róla, hogy így érzel? Lehet, hogy észbe kapnának kicsit.

2013. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

15 Nem mondtam, hogy sz.rj rájuk, tudd a kötelességedet velük szemben, de tudd helyén is kezelni a dolgokat. Igy belőled egészséges ember válik lelkileg, mig ők a saját frusztrációjukban vergődnek, és sosem tudnak kitörni.


Hogy is mondta a hugom nekem egyszer, mikor még magas lovon ült? Neked annyi volt a dolgod, hogy megszüless és segits minket. Pár év telt el, és visszaadtam a stafétabotot:D Most ő vergődik.

2013. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A 16-os jól beszél, érdemes lenne hallgatnod rá:) A könyvek maximálisan ki tudnak kapcsolni, a többi előnyéről már ne is beszéljünk:D
2013. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Mindig mondtam neki (mivel elváltak a szüleim és anyával élek) , hogy a tesómat jobban szeretik de ő mindig kinevetett! nem beszél velem komolyan... Mindig azt mondja anyukám sógornője (akit nagyon utálok), hogy velem csak a körömlakkokról lehet beszélni, de a tesómmal komoly, érett , dolgokról is lehet beszélni!:( pedig ez nincs így! én szeretnék egy kicsit 'felnőttebb' lenni beszélgetés terén de egyszerűen nem hagynak kibontakozni :( a tanulás az jól megy , de mindig azt mondják, hogy ez még nagyon könnyű majd hetedikbe-nyolcadikba mi lesz velem ?! nem hogy annak örülnének, hogy milyen jó vagyok már most is :/
2013. ápr. 10. 11:48
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

19 Ez csak szarkavarás nem több:DD


Én anyám sogórnőjét nagyon szeretem és szerettem, ők tudták mindig mi a valóság nálunk, és sosem beszéltem körömlakkokról velük:D Ellenben a hugom, mindig sziruppal közelített hozzájuk, azt is tudták mindig is, hogy mű, és az én kirekesztésemre szolgált az egész műsora:D


Hja, van ez igy:D

2013. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!