Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm, hogy függök apámtól!...

Gyűlölöm, hogy függök apámtól! Költözzek?

Figyelt kérdés

Annyira egy pénzmániás sóher, hogy az valami hihetetlen!

Szólok neki, hogy kéne már egy új nadrág, mert a régi kiszakadt. Erre vágja nekem a fejeket, meg hogy "ezt nem hiszem el", stb. Aztán addig csinálja, amíg azt nem mondom, hogy jó, akkor hagyjuk, nem kell. Akkor meg nagy kegyesen ad pénzt, de ugyanúgy húzza a száját.

Mindig ezt csinálja, pedig tényleg nem kérek sok pénzt, turiból vásárolok. Pulcsi 1200 ft, nadrág is kb ugyanannyi...

Most kéne valami, ami évi egyszeri kiadás és 2000 ft, erre megint ezt csinálta.. Sík ideg vagyok.. Tényleg nincsenek nagy igényeim, de annyira sóher... Amúgy meg nagyon sokat keres, havonta minimum 300.000 ft-ot, és max 120.000 ft a kiadás!


Szóval költözhetnék a barátomhoz, csak akkor meg eltartott lennék még 1-2 évig.


Mit tegyek?


17/L


2013. ápr. 10. 15:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg elmúltál 18 akkor költözz.
2013. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, bár nem pont így. Rendezd le magadban, hogy ő ilyen. Ha úgyis ad, kérj, hallgasd végig a műsort, aztán felejtsd el! Ne vedd magadra, ez az ő érzelmi játszmája. Elköltözni csak akkor érdemes, ha el tudod tartani magadat. Nem szívesen mennék bele, hogy a párom tartson el. Az, hogy a szülőd tart el, bizonyos életkorig vagy bizonyos helyzetekben normális. Párkapcsolatban szerintem jobb függetlennek lenni. Tanuld meg elhatárolni a tudatodat! Tölts időt olyan emberekkel, akikével hasonló a gondolkodásod!
2013. ápr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!