Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelnétek így gyereket?

Nevelnétek így gyereket?

Figyelt kérdés
Az illető tőlem kért tanácsot, mikor megmondtam a véleményemet letámadott. Még fiatalok, a lány 23 éves, a férje is hasonló korú. Most házasodtak össze februárban, úton a baba. Kérdezte, hogy mi a véleményem arról, hogy egy 3 szobás lakásban fogják nevelni a gyereküket, a másik szobában lakik két egyetemista fiú (1lső és másodévesek). Mondtam, hogy szerintem ez eléggé meredek, vagyis nekem az lenne, szülés után, gyereksírás, szoptatás, nem lehet valami kényelmes még "idegeneket" kerülgetni. Másképp is megoldhatnák mert pénzük van, de szerintük ez rendben van. Mikor elmondtam a meglátásaimat, felháborodott és lecsapta a telefont. Nem értem, akkor minek kérdezett. Egyébként nem mondtam semmi csúnyát, csak az igazat.
2013. ápr. 11. 13:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem társbérlet.

A kérdező irta,hogy a fiúk laknak ingyen náluk,csak rezsirészüket fizetve.

2013. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Hát nevezhetjuk társbérletnek is...nem részletezem miért :) A lényeg a lényeg, a fiúk maradnak, őket nem teszik (tehetik) ki.
2013. ápr. 11. 14:40
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Naszóval a kérdésedre az én válaszom nem, én nem nevelnék így gyereket, meg putriban sem, meg még biztos van jópár körülmény amiben nem, u.h. én veled egyetértek. De nem próbálnám ki a néptáncot meg a cinnamon challenge-t meg a heroint sem, u.h. az ismerősöd csinálja ha jó ez neki. Ő kérte a véleményed, te elmondtad, oszt jónapot.
2013. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%
Kizárt dolog. Cigány dolog úgy gyereket szülni, hogy még magunknak sincs elegendő hely, megfelelő otthon,tisztaság, csend, nyugalom, kellemes élettér, nem hogy a gyereknek. Gusztustalan és felelőtlen dolog.
2013. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, a fiúknak sokkal de sokkal kellemetlenebb lesz, mint az anyukának. A szülés meg a szoptatás semmi ahhoz képest, amikor a vizsgáidra készülnél, de bömböl melletted valami kis izé. Rövid időn belül elhúznék onnan a fiúk helyében. Hogy képzeli a barátnőd, hogy két szerencsétlenre rásózza a nyivákoló gyerekét? ....
2013. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
81%
Most tényleg csak azt a részletet tartottad fontosnak, hog csak akkor társbérlet valami, ha fizetnek is érte? Attól még ott él az a két huszonéves pasi, nem? részletkérdés... A tényeken nem változtat.
2013. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
volt egy időszakom mikor csak egy szobàt tudtam bérelni.egy kedvesvhàzaspàrhoz költöztem.a nő akkor volt 7hónapos terhes.soha semmi baj nem volt.a pici érkezése utàn sem vàltozott semmi.pedig a baba elég hasfàjos volt.rengetegett dolgoztam.napi 14-16 óràt koràn keltem későn ébredtem.mikor haza értem örültem hogy aludhattam.valahogy soha nem hallottam a baba siràst.talàn annyira fàradt voltam hogy tudomàst sem vettem arrol mi folyik a màsik szobàban.mondjuk elég nagy lakàsban éltünk.soha nem hozztuk egymàst kellemetlen helyzetbe.én tiszteletben tartottam a babàt ők tiszteletben tartottàk hogy sokat dolgoztam.vagyis nem tették ki az üvöltő bébyit a konyhàba vagy a nappaliba.3évig éltem velük együtt!
2013. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

"Most tényleg csak azt a részletet tartottad fontosnak, hog csak akkor társbérlet valami, ha fizetnek is érte? Attól még ott él az a két huszonéves pasi, nem? részletkérdés... A tényeken nem változtat."


Ezt kinek írtad? Mert azt a kommentemet egy válaszadónak szántam.


Utolsó! Persze, biztosan meg lehet oldani, de ha nem muszáj, akkor minek kialakítani egy ilyen helyzetet?

2013. ápr. 11. 21:02
 29/31 anonim ***** válasza:

ha nem az ismerősöd penderíti ki a fiúkat, akkor mennek ők maguktól, ezt borítékolom. egy nő talán jobban viseli az ilyet, ahogy az egyik válaszoló is írta, de egy pasi még apaként is nehezen barátkozik meg a helyzettel.


ha 20 szobás lenne a lakásom, akkor sem élnék így. egy családnak akkor a legjobb, ha a saját igényeikre szabhatják a napirendjüket, életterüket.

ha mondjuk egy anyuka és a kisgyereke élne a másik szobában még azt mondanám, h korrekt is a dolog, tudnak segíteni egymásnak. de a 2 fiút egy idő után kiidegeli a gyereksírás. pláne amikor vizsgázni készülnek és éjjel bömböl a kölök :)


én a dajdajozó féltesómat meg a bandáját sem bírtam elviselni mikor egyetem mellett dolgoztam, és napi 12 órákat nyomtam le suli-meló kombóval heti 5x. ha odatettek volna egy kisbabát a szüleivel, sztem még a híd alá is szívesebben mentem volna :)

2013. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
:D
2013. ápr. 12. 08:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!