Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelnétek így gyereket?

Nevelnétek így gyereket?

Figyelt kérdés
Az illető tőlem kért tanácsot, mikor megmondtam a véleményemet letámadott. Még fiatalok, a lány 23 éves, a férje is hasonló korú. Most házasodtak össze februárban, úton a baba. Kérdezte, hogy mi a véleményem arról, hogy egy 3 szobás lakásban fogják nevelni a gyereküket, a másik szobában lakik két egyetemista fiú (1lső és másodévesek). Mondtam, hogy szerintem ez eléggé meredek, vagyis nekem az lenne, szülés után, gyereksírás, szoptatás, nem lehet valami kényelmes még "idegeneket" kerülgetni. Másképp is megoldhatnák mert pénzük van, de szerintük ez rendben van. Mikor elmondtam a meglátásaimat, felháborodott és lecsapta a telefont. Nem értem, akkor minek kérdezett. Egyébként nem mondtam semmi csúnyát, csak az igazat.
2013. ápr. 11. 13:42
1 2 3 4
 31/31 Shaddark ***** válasza:

Ha jól értem a lényeget:

Van ugye a lakás ahonnan nem mennek a fiúk és nem teheti ki őket - afféle kényszermegoldás gondolom?

Ő csak azért se akar költözni és inkább odaszül egy gyereket csak hogy bebizonyítsa hogy ő fogja megnyerni a csatát?

A fiúk szenvednek éjszaka a gyereksírástól, ő is szenved nappal a kerülgetnivaló srácoktól, a gyerekről inkább nem is beszélek a feszült és ideges közegben ami nyilván átragad rá.

Ha így van ez az egó totális győzelme az ész és a lélek felett - mindenkinek szar, mindenki rosszul érzi magát, de van min idegeskedni.

Gratulálok neki...

2013. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!