Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szerint ez normális...

A férjem szerint ez normális dolog. Nekem annyira nem tűnik annak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Minden este későn ér haza a munkából a férjem, fél 11 és 11 között. Én olyankor már alszok a gyerekkel együtt, de mindig felébredek, ha megérkezik.

Mindig megérzem rajta, ha csak egy sört is megiszik, és bizony szinte minden este tapasztalom ezt. Semmi baja, valószínűleg tényleg csak egy sörről van szó, de iszonyat rosszul esik, hogy ahelyett, hogy sietne haza hozzánk (még ha mi alszunk is), inkább szépen elmegy a még nyitva lévő kocsmába és iszik egy sört, csak mert neki az jól esik...

Én hasonló helyzetben biztosan azon lennék, hogy minél előbb hazaérjek és pihenhessek, a családom mellett legyek, nem egy kocsmába töltsek még el 15-20 percet.

Amikor ezt szóvá tettem, még ő lepődött meg, hogy de hát mi akkor már úgyis alszunk, nem mindegy, hogy negyed órával később ér haza? Hát nagyon nem... szerintem... szerintetek? Ne fújjam fel ennyire?


2013. ápr. 11. 20:28
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
76%
De az otthon van, ahol senki se várja. Ne kiabálj!
2013. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 intrepid ***** válasza:
50-es! Nem érted meg, hogy olyankor már alszanak otthon, és nem akar suttogni?
2013. ápr. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Ezt mondom én is, hogy ezért nem megy haza, nem azért, mert alkoholista és, hogy ezért nem lehet ez a nő problémája, a sör, de szóljatok le, mikor ugyan az a véleményünk. Gratulálok.
2013. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 zabmester ***** válasza:

Menekül a kapcsolatból? Csak azért, mert nem rohan hanyatt homlok haza a feleségéhez munka után, miért menekülne? Ezt a 15-20 perces lazítást sajnálja tőle valaki? Sose értettem azokat az embereket, akik szerint a jó kapcsolat ismérve az, hogy egymás nélkül egy lépést se, csak ha nagyon muszáj, és ahogy nem muszáj, már rögtön lélekszakadva sprintelni a másikhoz. A kérdező férje késő estig dolgozik, otthon már alszik mindenki, mire hazaér, akkor kitől veszi el ezt a kis időt? Senkitől. Csak vannak emberek, akik annyira birtokolni akarják a társukat, hogy minden másodperce felett rendelkezni akarnak.

Felmerült, hogy akik hozzám hasonló véleményt fogalmaztak meg, azoknak se feleségük, se családjuk, de még hosszabb kapcsolatuk se volt soha. Khm... feleségem valóban nincs, mivel nő vagyok. Viszont van párom, családom, óvodás gyerekem. És egy fikarcnyit sem zavarna, ha a párom munka után meginna egy sört, és emiatt (vagy akármi miatt) 15 perccel később érne haza.

2013. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!