Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg ezt édesany...

Miért nem érti meg ezt édesanyám? Vagy szerintetek lett volna más választásom?

Figyelt kérdés

Két hete volt egy abortuszom. Nem egy megesett kislány vagyok, hanem feleség és családanya. Sajnos sikerült elrontanom a gyomrom, hasmenésem volt, és nem szívódott fel rendesen a fogamzásgátlóm.

Két és fél éves a lányunk, három hónapja óvodás, nekem most járt le a próbaidőm a munkahelyemen.

Örülhetek, hogy pályakezdőként, null tapasztalattal kaptam állást, tudom, hogy még egy ekkora szerencsém nem lenne.

A férjemmel megrágtuk a kérdést minden oldalról, és sajnos arra a következtetésre jutottunk, hogy nincs más lehetőség, nem tudjuk megtartani.

Édesanyám levágta a jeleket, az első terhességemet is előbb tudta mint én.

Miután elmondtam, hogy nem tartjuk meg a babát, fojamatosan ostromoz, hogy biztos volt más lehetőség, meg hogy ők segítettek volna stb...

Így is volt egy elég durva egy évünk, mikor a férjem fizetését 140-ről minimálbérre csökkentették, muszáj, hogy dolgozzam, mert nem lesz nyugdíjjam, már rég nincs olyan, mint régen a téesz, hogy bármikor visszamehetett dolgozni.



2013. ápr. 24. 15:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
63%
Helyesen cselekedtél. Anyádnak meg mi köze hozzá?
2013. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Mi újság? Megbékélt édesanyád azóta?
2013. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

25-ös butaságot beszélsz!

a kérdező nem azért döntött az abortusz mellett mert pihenni akar O.O hol olvastál te ilyet?

Kedves Kérdező! Ne hagyd, hogy bűntudatot keltsenek benned, ahogy látom így is nehezen viseled a dolgot...

Én teljesen megértelek, fogalmam sincs mondjuk, hogy én mit tettem volna mert még ehhez nincs élettapasztalatom...sok szerencsét és kitartást a továbbiakhoz!


19/L

2013. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!