Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez van joga egy kisgyereknek?

Mihez van joga egy kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok az elhagyott gyerekm itt is sok történet szól erről.ami kissé felháborít .az az .hogy az apának .anyának vannak jogai ,a láthatást nem lehet megvonni,gyerektartást fizetni sem muszáj(csak ha bíróság felszólít)a szülőnek joga van nem kiváncsi lenni a gyermekére,de mi a jogai vannak egy szülő által eldobott kisgyereknek?(mocskolodók kiméljenek,értelmes válaszokat szeretnék)

2013. ápr. 27. 06:58
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
41%
32 Aki mondja, az a beteg, meg az a beteg aki egy másik ember véleményére, kritikájára igy nyilvánul meg ahogy te. Igy fogadja(ahelyett, hogy elgondolkodna rajta, talán "némi" igaza volna ennek a másiknak, mert mi van ha ő már előrébb jár ez ügyben c. fejezet).
2013. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
na idefigyelj te ...elvált anya vagyok és a gyermekem érdekében remek kapcsolatot ápolok a volt férjemmel.a gyereket viheti .a gyermektartást fizeti.számithatunk egymásra a gyermekünk érdekében....de nem mindenki ilyen szerencsés hogy intelligens ő is meg a párja is...te mit ítélkezel,vagdalkozol,amikor tisztán látszik az indulat és a sértettség benned...na pont igy nem lehet gyermeket nevelni
2013. ápr. 27. 08:23
 33/54 anonim ***** válasza:
41%

"remek kapcsolatot ápolok a volt férjemmel.a gyereket viheti .a gyermektartást fizeti.számithatunk egymásra a gyermekünk érdekében..."


Aki ilyen kapcsolatot ápol az exével, az nem nyit ilyen kérdést.Pont.

2013. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
94%
Sok férfinek az a normalis, hogy ha szakít a párjával, akkor a gyerek se számít többé. Akkor is előfordul, ha terveztek a gyereket es mindketten pont ugyanúgy akartak. Nem csak a nő felelőssége. En mindig ugy gondoltam, hogy ha nem akarok gyereket, akkor teszek róla. En es nem a masik. Mert en nem akarok. Ha az a ferfi felelőtlen volt, vagy hiszékeny, hat meg is érdemli. A nő joga a saját teste felett rendelkezni, tehat ha o meg akarja tartani a terhességet, nincs senkinek joga megvonni ezt tőle. A férfinek pedig kötelessége vállalni a felelősséget. Ha érzelmileg nem is, anyagilag minimum. Ez nem alá,isznak, hanem kotelesseg
2013. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
85%
alá,isznak.... Alamizsnat akartam írni
2013. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
44%
36 Nyugszik a beteg:D Szóval kedves, szerintem gondolkodj el elsősorban önmagadon, másodsorban azon, hogy ha egy vitában szorult helyzetben vagy, akkor is egyenes tudj maradni, és ne ezt produkáld mint amit itt.
2013. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

"de nem mindenki ilyen szerencsés hogy intelligens ő is meg a párja is..."



Az kimaradt, hogy "végtelenül szerény". :))

2013. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
44%
43 Nő vagyok, és szülő, és tudom mi az hogy erődön felüli küzdés, és tenger lemondás, még se adom el magam pár fillérért, sem a gyermekeim.
2013. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
értem ,fogadni mertem volna...
2013. ápr. 27. 08:44
 40/54 anonim ***** válasza:
44%
43 Jah, és azt is tudom milyen érzés egy olyan gyereknek aki minden megérdemelne, nem-et mondani alap dolgokra, ami másnak semmit nem számítana.
2013. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!