Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez van joga egy kisgyereknek?

Mihez van joga egy kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok az elhagyott gyerekm itt is sok történet szól erről.ami kissé felháborít .az az .hogy az apának .anyának vannak jogai ,a láthatást nem lehet megvonni,gyerektartást fizetni sem muszáj(csak ha bíróság felszólít)a szülőnek joga van nem kiváncsi lenni a gyermekére,de mi a jogai vannak egy szülő által eldobott kisgyereknek?(mocskolodók kiméljenek,értelmes válaszokat szeretnék)

2013. ápr. 27. 06:58
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
egyszerűen szeretném megérteni ami mond,de igazad van észérvei nincsenek.egyébként ő szülő mint írja....
2013. ápr. 27. 09:38
 52/54 anonim ***** válasza:
77%

Bennem egy érzés van ezzel kapcsolatban. Nem vagyok szülő, így csak gyerekként tudok reagálni.


A szüleim hat-hét éves koromban váltak el, mert apám alkesz volt, és bántotta anyut. A válás nekem nem okozott törést; akkor kezdtem el rettegni, mikor elmagyarázták, hogy apám jöhet két hetente, és elvihet. Soha nem jött, de mindig nagyon féltem. Nekem ez hiányzott volna, hogy valaki megkérdezze, hogy én akarok-e menni. Hiába voltam kicsi, akkor is voltak érzéseim.

2013. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
jogos felvetés...vajon miért nem lehet láthatást elvenni olyan szülőtől aki nem foglalkozik a gyermekével?bármikor felbukkanhat,előkerülhet és gyakorolhatja a jogait.
2013. ápr. 27. 11:03
 54/54 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet, mert nehéz bizonyítani, hogy valóban hanyagolja a gyereket, vagy az egyedül maradó szülő bosszúhadjáratáról van csak szó.
2013. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!