Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy férfi figyelmetlen, akkor az szemét és megérdemli a válást, ha egy nő az, akkor meg a férfi vegyen vissza magából?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy kérdést, amiben afelől tudakozódtam, hogy vajon milyen az a fennforgás, amikor nem az van, ami tipikus, hogy egy egykoron figyelmes férfiból kivész a romantika, a nőnek hiányérzete lesz az örökké meccset néző, sörbüfögő, hangosan fingó hapsi mellett, hanem ha fordítva történik. A nő az, aki kicsit tuskósabbra veszi a figurát, a nő az, aki elfelejt idővel kedves lenni. Amúgy nem egy megromlott kapcsolat, csak épp a nő az, aki elsnasszosodik. Erre megkaptam, hogy én vagyok az, akinek vissza kellene vennnie,, hogy sok vagyok, szinte megfojtom őt. De könyörgöm, ellenkező esetben a férfiak le vannak hordva mindenféle szemét fráternek, meg figyelmetlen bunkónak. SZÓVAL EZ AZT AKARJA JELENTENI, hogy a nőhöz kell alkalmazkodni. Ha ő akar figyelmességet, ahhoz is igazodni, kell, ha ő nem akar, akkor ahhoz is? Vagy hogy is van ez voltaképpen tulajdonképpenségesen????
2013. máj. 3. 14:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Kettős mérce az az, hogy ha a pasikat szidjuk, akkor csak nők vannak ott, hogy szidják őket.

Ha a nőket szidjuk, nők és férfiak is vannak a kommentelők közt.

2013. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
És miért kell hisztizni?Ez egyáltalán nem férfias.Azon kellene elgondolkoznotok kedves "férfiak",hogy miért "snasszosodunk el"!A válasz pedig az,hogy mert ti meg nőiesedtek..
2013. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
A 12-esnek köszönöm, mivel bebizonyította az összes előzőleg beírt válasz igaz mivoltát :P :D
2013. máj. 3. 15:25
 14/32 anonim ***** válasza:

#12, ez egy helytelen következtetés... ha az lenne, hogy a nők férfiasodnak a férfiak meg nőiesednek (némileg igaz, különben) az elgondolkodtató. De attól, mert a férfiak csajosodnak, a nőknek nem kell flexigerincet növeszteni...


Egyébként ez poén, a nők imádják a "mi csajok tartsunk össze" ideológiát, de azt várják el, hogy a férfiak szükségképp versenyhelyzetben, egymással szemben vannak. Ha szembekerülnek azzal, hogy a férfiak is összetartanak valamiben és nem valamelyik női klikk mellé igazodnak, az eredmény a totál megzavarodás...


Szóval a jövő mindenképpen az, hogy a férfiaknak is össze kell fogniuk:)

2013. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én nem annyira ezt látom itt, legalábbis nagy általánosságban. Vannak szélsőséges válaszolók persze. Esetleg meg lehet tudni, melyik kérdésről van szó, hogy lássuk a problémát?
2013. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban egyik fél se felejtsen el kedves lenni, szeretni, és törődni a másikkal, az az alap. Lehetnek átmenetileg rosszabb időszakok, nem mindig sikerül, de a szeretet, a törődés, a tolerancia, a bizalom, az egymás iránti elkötelezettség... hosszútávon főleg ezek működtetik a kapcsolatot a leginkább.
2013. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Van ilyen is. Nemcsak a férfiak lehetnek hibásak. Ezt vártad? Amúgy én igazad adok neked, de többségében akkor is a férfiak szoktak elsnasszosodni, mert a nők vállán nagyobb teher van a gyerek miatt.
2013. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is megfigyeltem ezt. Ha a férfi hűtlenkedik, nincs mentsége, de ha nő, akkor igen, mert biztos oka volt rá. Ugyanez az ok a férfinak persze nem lehet kibúvó. :D


Ha megnézed, alkoholistákról is ugyanez a vélemény van GYIK-en. Ha férfi iszik, ki kell dobni, ha nő, akkor keressünk lelki okokat, és mindent tegyünk meg a gyógyulása érdekében. Legyünk a lelki támaszai, mert szüksége van ránk. Mert -mondanom se kell- ha a nő iszik, arról is a szemét férfiak tehetnek.


Másik ilyen téma a munkanélküliség. A férfi ne válogasson, ha állástalan, akármilyen tré munkát vállaljon el, meg szégyellje magát, ha 1 hónapnál tovább munkanélküli, biztosan nem is akar dolgozni, utolsó lusta disznó... Ha nő állástalan, neki megbocsátható bűn, ha nem adja alább a végzettsége szerintinél, és ha sokáig munkanélküli, azt rá lehet fogni a jelen helyzetre. (Igen, én is tisztában vagyok vele, hogy nehéz elhelyezkedni, csak furcsa, hogy férfiaknál ezt mintha nem vennék figyelembe a válaszadók)


24N

2013. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

#18-as pontosan így van, ezt már én is tapasztaltam. Sok kérdésre már nem is válaszolok itt emiatt, mert iszonyat ferde tükröt állítanak egyes nők a kérdésben.

A leg gyomorforgatóbb az volt mikor a férj kiírt egy kérdést hogy a terhes felesége csalja miközben ő külföldön dolgozik pár hetet és jött a válasz hogy "minek mentél külföldre..?"

De ez csak a jéghegy csúcsa, förtelem ami itt megy néha.

25/N

2013. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

18-as, tényleg vannak ilyen válaszok, egyetértek. De ennek van másik oldala is: ha egy nő hízik meg a házasság alatt: egy slampos tehén, el kell zavarni, ha egy férfi hízik meg: egyáltalán mi a gond, biztos a nő nem tudja jó dolgában min problémázzon. Ha egy férfi jár el a haverokkal szórakozni naponta a kisbaba születése után pár hónappal: ennyi csak jár neki, le van terhelve szegény, ha egy nő teszi ugyanezt: rossz anya.

Én a megcsalásos kérdésekben is fordítva látom sokszor: ha egy férfi írja, hogy megcsalta egyszer a feleségét: férfiből van, meg lehet neki bocsátani, ha egy nő teszi ugyanezt: r.banc.

Megy ez oda-vissza, főleg attól függ, hogy éppen kik vannak fenn a neten, kik írogatnak és éppen melyik oldalról látják a dolgokat.


Én igazából csak azt nem értem, hogy ide azért tényleg bárki akármilyen hülyeséget beírhat névtelenül. Akinek amúgy rendben van az élete, mit kell magát ilyesmin idegesíteni?

2013. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!