Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy férfi figyelmetlen, akkor az szemét és megérdemli a válást, ha egy nő az, akkor meg a férfi vegyen vissza magából?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy kérdést, amiben afelől tudakozódtam, hogy vajon milyen az a fennforgás, amikor nem az van, ami tipikus, hogy egy egykoron figyelmes férfiból kivész a romantika, a nőnek hiányérzete lesz az örökké meccset néző, sörbüfögő, hangosan fingó hapsi mellett, hanem ha fordítva történik. A nő az, aki kicsit tuskósabbra veszi a figurát, a nő az, aki elfelejt idővel kedves lenni. Amúgy nem egy megromlott kapcsolat, csak épp a nő az, aki elsnasszosodik. Erre megkaptam, hogy én vagyok az, akinek vissza kellene vennnie,, hogy sok vagyok, szinte megfojtom őt. De könyörgöm, ellenkező esetben a férfiak le vannak hordva mindenféle szemét fráternek, meg figyelmetlen bunkónak. SZÓVAL EZ AZT AKARJA JELENTENI, hogy a nőhöz kell alkalmazkodni. Ha ő akar figyelmességet, ahhoz is igazodni, kell, ha ő nem akar, akkor ahhoz is? Vagy hogy is van ez voltaképpen tulajdonképpenségesen????
2013. máj. 3. 14:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Vagy az van, hogy a sok figyelmességet a párod már természetesnek veszi és kicsit elkényeztetted. Ebben az esetben tényleg kicsit vissza kell venni és nem minden kívánságát lesni, nem mindent megcsinálni helyette.


Vagy az, hogy neked sokkal nagyobb a romantika igényed, mint neki, te több intimitásra vágysz, ő több szabad térre.


Vagy az, hogy sajnos kezd tőled elhidegülni valamiért. De ha jól értelmezem, ő régebben is ilyen volt.


Gondolom, többek közt az eshetett rosszul a válaszok közt, hogy ha mindketten dolgoztok, a házimunka nem kegy, hanem közös feladat. Ebben pedig azért van valami. Most, hogy sajnos itthon ülni kényszerülök az időm nagy részében, természetesen én végzem el a javát, a férjem esetleg hétvégén segít be többet. De amikor én is dolgozok, mindketten kivesszük a részünk belőle és nem köszöngetjük minden alkalommal, hogy: köszönöm, drágám, hogy kiteregettél, köszönöm, hogy felmostál, köszönöm, hogy elmosogattál. :)

2013. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket, szerintem valahol itt lesz a megoldás (és a problémátok nemektől független):

[link]

2013. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!