Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, a barátom 37...

20 éves vagyok, a barátom 37 éves, de otthon egyszerűen nem fogadják el hogy én vele vagyok együtt, pedig még csak nem is ismerik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja találkozgatunk, a családom még nem is találkozott vele, de máris ítélkeznek és szidják.

Tudom hogy elég sok a korkülönbség,de akkor is bánt hogy ilyen felfogásúak (nem csak a szüleim, hanem mindenki, még a fiatalabb rokonaim is) és esélyt sem adnak neki..

Hogyan tudnám megpuhítani őket?


2013. máj. 3. 19:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
50%

Bocs,de ez marhaság!Semmi baj nincs azzal a pasival aki 20 évesre bukik.Minden "normális" pasi huszonévesekre bukna,ha lenne rá lehetősége(most nem az anyagiakra gondolok).Ha 12 évesekre bukna akkor lenne beteg!

Ne mondja nekem senki,hogy 40-50 éves nőkre veri,már bocs...:-P

Szerintem,ha látják a szüleid,hogy szeret és komolyan gondoljátok,akkor megenyhülnek.Amúgy meg ha csak pár évig tart akkor volt pár szép évetek és kész.Semmilyen kapcsolatban nem azzal kezdi az ember normális estben mi lesz 20 év múlva...Amúgy akkor az én férjem meg pláne pedofil,mert 17 voltam amikor megismertem ő meg már 30 volt.Együtt vagyunk már 13 éve,szóval ennyit erről.Akkor ezek alapján beteg a fél világ!

2013. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
70%

A korkülönbségröl nem érdemes vitázni, mert nem MINDENN 20 éves lány és nem MINDEN 37 éves férfi egyforma.


Van olyan 20 éves nö, aki már 40-50 férfin túl van (Kérdezö, NEM rád gondolok), meg olyan 37 éves férfi is, akinek csak egy vagy két partnere volt.


Egy 20 éves lehet érett, komoly valaki, és egy 37 éves is lehet kimondottan gyerekes, éretlen.


NEM mindekinek a kinézet meg a szex az elsödleges, sok embernek fontosabb, hogy a másikkal EMBERILEG megértik egymást, van közös témájuk, hobbijuk.


Nem minden férfinek a "fiatal pipihús" a célja, hanem van, akinek tartós és komoly kapcsolat, meg nem minden 20 éves lány meriti ki a "fiatal pipihús" kategóriát.


Az meg, hogy mennyire lesz tartós a dolog: VAGY kiderül rövid idön belül, hogy mégsem illenek össze és akkor UGYANÚGY szétmennek, mintha közel egykorúak lennének, VAGY együtt mmaradnak hosszabb ideig, és akkor meg egyre kevesebb a jelentösége a korkuülönbségnek.


Mellesleg egy 40-50 éves férfi azért még nem rozoga aggastyán, aki mellett egy 25-30 éves nö elveszettnek érezheti magát. Söt sok esetben a férfi az, aki "ereje teljében" van, és a nök azok, akik már elhagyják magukat.


Szóval majd idövel kiderül, hogy mi lesz ebböl, de sajnálatos módon a legtöbb ember NEM TUD gondolkodni, hanem csak sablonokban jár az esze.


Kérdezö: amit szerintem nem jól tettél, az az, hogy elöre elmondtad, hogy mennyi idös a barátod, mert a szüleid igy elöitélettel állnak hozzá.


A másik, hogy egyelöre még nem túl régen vagytok együtt (habár feltételezem, hogy régebbn ismeritek egymást), idövel megszokják a szülök is a gondolatot.

2013. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
15%

A pedofília a serdületlenekhez való vonzódást takarja, a serdülőkhöz való szexuális vonzódást pedig efebofiliának(!) hívják, de a köznyelv nem tesz különbséget a kettő parafília között.[1]


Bár Magyarországon még nem voltak (?) ilyen irányú tudományos kutatások, a nemzetközi vélemények egyöntetűen hajlanak arra, hogy a pedofíliát betegségként kezeljék.


A kamasz gyermek szellemileg éretlen, nemisége formálódó, szexualitása kialakulatlan, ezért nem képesek helyesen értékelni a szexualitást. Bármilyen módon (erőszak, rábeszelés) történő ráhatás testi és szellemi fejlődésüket negatívan befolyásolhatja. A védendő érték: a fiatal egészséges fejlődése a ma a köztudatban élő felfogás szerint.

2013. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
88%
20 éves már nem serdülő.
2013. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
64%

26-os,mit élvezzek,amig lehet?

30 éves NŐ vagyok.

2013. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
61%

kérdező! megpróbálok a KÉRDÉSRE válaszolni, méghozzá más szögből mint ahogy eddig nézted:


ne csak a saját szemeddel láss! leragadtál ott, hogy téged/titeket mindenki más fogadjon el. eleve friss a dolog. most ha én valami olyan dolgot csinálok, ami társadalmilag tabu, akkor 1) nem próbálom meg rögtön lenyomni a szüleim torkán 2) nem várom el, hogy megértsék HANEM (most figyelj!)


nekem kell megértőnek lenni velük szemben!


érted? te vagy az, aki úgymond "furcsaságot" csinál, neked kell elfogadnod azt, hogy a többség ezt furcsállja. mégis mit vártál?

mégis miért gondolod, hogy őnekik kell elfogadni a te kapcsolatodat, mintsem hogy te fogadd el az ő világnézetüket a témával szemben? főleg ilyen rövid idő után. (5 hónap? ne viccelj már. meg gondolom nem is az első találkozás után vitted haza, szóval mióta tudhatják? 2 hónap? az rohadtul semmi)


ha meg ezt nem birod felfogni, vagy legalább leszarni, akkor éld úgy az életed ahogy anyuci szeretné :D

2013. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
65%

nekem csak azért furák az ilyen kapcsolatok, mert a lány azért jócskán az élete, a szakmai karrierje elején van, míg a férfi már jó eséllyel befutott komoly embernek számít, és nem tekinti igazán szellemi partnernek a nála 17 évvel fiatalabb lányokat.


van egy rokonom, aki pont hasonló korban vált el mint a kedves szóban forgó úriember. ismerkedett sok helyen, és mesélte, h a 20 év körüli lánykák is erősen érdeklődnek iránta, hiszen komoly szakmája van, jóképű, magabiztos pasi. de neki meg már a hóbakancsa tele volt a kislányokkal, mert érett, komoly nőt szeretett volna társnak, és mondta, h azokkal a kislányokkal szinte nem is tud semmiről beszélgetni, mert teljesen máshol tartanak mint ő. teszem hozzá, már volt 2 fia, az egyik 10, a másik olyan 15 lehetett ekkor.


persze, minden fiatal lányt vonzanak a vonzó 30as palik, de egy érett, felelősségteljes férfi nem hiszem, h pont velük kezd. ismeri, emlékszik arra a korra a saját múltjából, és tisztában van vele, h egy alig 20 éves hölgyeménynek még sokkal másabb preferenciái vannak mint neki. nem azt mondom, lehet érett egy 20 éves lány is, de csak a saját szintjén. az átélt éveket nem lehet előrehozni, sűrítve megélni. azokon szépen végig kell menni, h meglegyen a kellő élettapasztalat.


25 éves vagyok, de nem vágyom nálamnál 10 évvel idősebb pasikra. persze, sármosak, befutottak, sikeresek, elismertek, érettebbek. viszont nekem olyan jó érzés a velem egykorú párommal együtt fejlődni, bukdácsolni kicsit az életben, összecsiszolódni, érni, és nem pedig készen kapni valakit, aki már átélt olyan dolgokat, ami még előttem áll. mert ilyenkor kényszeresen előjön a nosztalgia, nevezetesen a: oh, amikor én voltam annyi idős mint te... baromi unalmas lenne...

2013. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
54%
ma 08:20-as: a kérdezönek azért csak KÉT válasz értékes, MERT a kérdezö NEM AZT kérdezte, hogy jónak találják-e a többiek a kapcsolatát, hanem hogy miként fogadtassa el a szülökkel, hogy a barátjával együtt vannak.
2013. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
38%

ma 08:43-as: Ugyan MI AZ ebben a kapcsolatban, ami "társadalmilag tabu", itt NEM pedifiliáról van szó, HANEM két FELNÖTT ember kapcsolata.


Azt meg a kérdezö VILÁGOSAN megirta, hogy MÉG NEM ismerik a szülei a barátját, csak elöitéleteik vannak vele szemben.

2013. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
54%

ma 09:03


nem társadalmilag tabu majd' duplaannyi idős palival járni mint amennyi vagy? hol élsz te? látod itt a válaszokat?

az, hogy Te azokat közt az emberek közt vagy akik az ilyesmit nem furcsállják, elfogadják, hajlamos vagy azt hinni hogy a többség is elfogadja. pedig nem.

és tartom magam hozzá hogy a kisebbség alkalmazkodjon a többséghez. vagy legalábbis ne próbálja meg a többséget "megtéríteni"


2. jó. akkor nem megismerni, hanem megtudni. akkor is semmi az 5 hónap, vagy ki tudja mióta tudják

2013. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!