Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, a barátom 37...

20 éves vagyok, a barátom 37 éves, de otthon egyszerűen nem fogadják el hogy én vele vagyok együtt, pedig még csak nem is ismerik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja találkozgatunk, a családom még nem is találkozott vele, de máris ítélkeznek és szidják.

Tudom hogy elég sok a korkülönbség,de akkor is bánt hogy ilyen felfogásúak (nem csak a szüleim, hanem mindenki, még a fiatalabb rokonaim is) és esélyt sem adnak neki..

Hogyan tudnám megpuhítani őket?


2013. máj. 3. 19:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
68%

En ilyen kapcsolatban eltem 15 evig o 25 evvel volt idosebb, aztan o beteg lett gondozasra szorult gondoztam amig

tudtam en eletem erejen voltam.

Most uj parom van 3evvel idosebb es ez igy jo.

Most jonak latod de kesobb majd meglatod egy oreg ember lessz melletted kesobb csak hatranya lessz a dolognak.

Persze lehet szerencsed lessz es nem lessz beteg de idoscaz lessz.

2013. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
28%
Ebben a korban neked azon kellene jarjon az eszed, hogy hova menj tovabbtanulni, vagy ha a csaladod nem engedheti meg maganak hogy eltartsanak meg annyi evig, akkor azon hogy hogyan tudnad segiteni szegeny szuleid akik annyi aldozatot hoztak eddig erted, hogyan legyen sajat egzisztenciad mi legyen a jovoddel, az eleteddel ami most indul be. Gondolom Te egy percig se ertekeled ezt, mert terszemetesnek veszed hogy eltartanak, es nem torodsz a velemenyukkel, pedig megnezelek hol lennel nelkuluk! Nem, te inkabb azzal foglalkozol hogy a pasit hova viheted meg hova nem, meg jaj miert hivta a volt felesege? Nem 20 evesnek valo elet az! Erveid kozott volt az is hogy "nem is ismertek engem sem, sem a parom". Tudod vannak olyan dolgok amikhez nem kell ismerni a konkret embereket hogy tudhasd, ez nem helyes. Ha valaki allatokat kinoz, az nem helyes, es akkor is tudom ezt ha nem ismerem az illetot. Vagy ha valaki fele olyan idos kamaszokkal kezd, az nem helyes, akkor is tudom ha nem ismerem. Tudom magamrol hogy egy 20 eves lannyal nem tudnek mit kezdeni mert belsoleg lehetetlen hogy egy szinten tartsunk, pedig ez nagyon is fontos. Lehet hogy kulsoleg vonzo lehet, de ez nem lenne egeszseges. Persze Te ugy erzed h belsoleg hu de rendben van minden, de neki ez egy kis jatek es csukott szemmel is megmondana mit akar hallani egy 20 eves mert mar oreg es tapasztalt. Egyebkent az ilyen palikat meg a tarsadalom legalja, a bortonviselt emberek is kinezik maguk kozul.
2013. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
73%

Azért ne hasonlítsuk már az állatkinzáshoz!

Legjobb barátnőm szülei között 26(!!!) év korkülönbség volt.És felneveltek 3 gyereket,úgy hogy mindegyik egyetemet végezett!3 éve halt meg a papa 87 évesen.

Nekem egyáltalán nem tünt apuka "betegnek",pláne nem olyannak akit a sitten is kinéznének.Igenis nagyon szép család volt!

Mivel már nyugíjas volt amikor születtek a barátnőmék ő volt velük otthon,mindenegyikük szivesen emlékszik vissza a gyerekkorára,mert az apjuknak volt ideje velük foglalkozni,leckét írni,vidámparkba állatkertbe járni,nem azt hallották folyton a szülőköl, mint a legtöbb kortársuk,hogy:"kuss,hagyjál békén,fáradt vagyok,nézd a Tv-t,foglad el magad",stb!

2013. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
49%
Gimnáziumi tanár a pasas, azt írod. Bocs, de nem a te tanárod volt véletlenül? Mert akkor ez is elég necces a korkülönbségen túl...
2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nem volt a tanárom. Győrbe jártam gimibe, most Pesten tanulok, itt ismerkedtünk meg.
2013. máj. 6. 20:06
 36/40 anonim ***** válasza:
12%

Én 50 vagyok es 37-nek adom ki magam.Szeretek fiatalidni.Egyszer 37-nél is mondták ,letagadhatok pár évet.A kérdezőnek a válaszom:


Ha szeretik eegymást,de a szülök szétakarnák öket marni,külön kell menni,külön önálló életet kelk élni.Még ha albérletbe is/persze ha tudjátok fizetni/,akkor is.

2013. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
9%
Tök jó,hogy nincs más gond a világon,mithogy valakinek hány évvel idősebb pasija van...Nem tök mindegy,ha nekik jó?Sose értettem mit kell ezen szörnyülködni.Akár a szülőknek is.Nekem az a lényeg,hogy szeresse a gyerekemet,nem az,hogy mennyi idős...
2013. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok a párom 33.

Az én szüleim is nehezen fogadták el.

Számukra a 11év is sok.

De mivel tudják h komoly vagyok,mindég komoly kapcsolataim voltak.. És azt is tudják h felénőtt nő vagyok..

Igy tudják h nem mondhatják meg h kivel lehetek és kivel nem.

Az egész idő kérdése. Idővel ha látják h minden rendben megy köztetek,boldogok vagytok.

Majd a szigorból stből engednek.

2013. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 piroska és a farkas ***** válasza:
mi a helyzet azóta?
2015. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még ? :)
2017. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!