Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is büszke lennél a bátyádra...

Te is büszke lennél a bátyádra ha így cselekedet volna?

Figyelt kérdés
Pontosabban fogalmazva az unokatestvérem,de nagyon sokat lógunk együtt a bátyámnak tekintem.26 éves van neki felesége és egy 7 éves kislánya.Születésnapja volt és elmentünk meg ünnepelni.Van egy csaj akivel a bátyám össze akart jönni kb 3 éve,de a csaj szóba sem állt vele utána mindenkinek azt mondta,hogy ő egy ilyen csóróval nem áll össze mint Ő.Tényleg elég szegény volt,de mára menő autója van,háza jól élnek.A buliba a csaj oda ment bátyámhoz,és beszélgetést akart kezdeményezni.A bátyám azt mondta neki idézem.:Emlékszel Amikor le csóróztál?szóval látom mind a ketten maradtunk olyannak mint rég,csak nekem lett két Audim neked pedig anyád házába egy szobád.Szóval én ilyen csórókkal nem állok össze.Sírva rohant el a csaj.Ezt a csajt úgy kell elképzelni,hogy kb csak családos emberek kellenek neki,és gondolom mindenki ismer olyan személyt aki megjátsza az agyát,de nincs mire.Akkor kereste fel a bátyám,amikor a feleségével kb 1 évet külön voltak.Elégé híre lett és hallodtam vissza hideget-meleget ezzel kapcsolatba,hogy bunkó.
2013. máj. 3. 22:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Én azt odáig teljesen megértem, hogy ez neki most jólesett, meg teljesen érthető is a viselkedése, nem érdemtelenül kapta a lány, amit kapott. De azt egyáltalán nem értem, hogy ez miért ok a büszkeségre? Beszólni valakinek, ahhoz nem kell nagy teljesítmény.

Arra már büszke lennék, hogy kilábalt a szegénységből, megteremtette az egzisztenciáját, az már teljesítmény a mai világban.

Ez az eset meg egy jogos reakciónak mondható valami volt, de ezért még senkire sem lennék büszke, magamra sem, de nem is haragudnék. Nem tudta megállni és kész.

2013. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
26%

Mondhatta volna frappánsabban is, de ennek a tajköcsög csajnak éppen jó volt így is. Respect az unokatesódnak!


(Mondjuk én lehet, hogy megd*gtam volna a csajt már csak azért is, aztán közlöm vele, hogy nem elég, hogy pénzhajhász ribi (mert lecsórózott anno), de még az ágyban is az egyik leggyengébb, akivel dolgom volt.)

2013. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
En nem igazan, nalunk ez a stilus nem meno.
2013. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék az.


Akkor már sokkal inkább, ha a "bátyám" azt válaszolta volna: "kösz, de nem élek a lehetőséggel. Családos ember vagyok szerető feleséggel, csodálatos gyerekkel... ezt nem kockáztatnám semmiért".

2013. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem a sok kommentelőt...

Ebben szerintem nincs semmilyen kicsinyes bosszú, egyszerűen igazat mondott a kis rib@anc meg megérdemelte ennyi. Jól tette a rokonod, énis így tettem volna.

2013. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig nem értem, mire fel itt a büszkeség? Én akkor vagyok büszke magamra, ha valami jelentős teljesítményt hajtok végre valamilyen téren. Pl. leteszek egy vizsgát, megszerzek egy jó állást (saját erőből), ha helytállok az életben, vagy ha valami különlegeset sikerül alkotni, meg ilyenek.

Ha rosszat szól rám, én meg legközelebb visszap.fázok, legfeljebb azt mondom, megérdemelte. De hogy büszke lennék rá? Kizárt. Mire? Hogy be tudok szólni? :D Ez teljesítmény? Ha valakinek igen, ott már baj van.

2013. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Kezdve onnan, hogy aki engem így megbánt, én utána azzal szóba sem állok, nemhogy még elkezdem sorolni milyen anyagi javakat szereztem stb...stb....Ezzel kb annyit ért el, hogy kinyilvánította azt értékrend szempontjából egy szinten van a nővel. Másik, hogy ebből a nőnek valószínű lejött, hogy őt még mindig bántja az a múltbéli eset. Ezt indulat nélkül, intelligensen kellett volna lerendezni. Pl, odamegy a nő elkezd beszélni, a férfi végighallgatja, majd csodálkozást tettetve megkérdi: Te, ne haragudj, mindezt miért mondod nekem, nem is ismerjük egymást? Ha a nő erősködik, hogy de emlékszel, meg, hogy ismerjük, akkor csak annyit, hogy: Bocs, de megválogatom az ismerőseimet, amúgy menj már arrébb légyszi, mert eléggé zavarsz...stb...

De, az, hogy elkezdem sorolni, mim van, mit szerezte, hát ez... nem kicsit gázos!

2013. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"szóval látom mind a ketten maradtunk olyannak mint rég"


De hisz ha régen is olyan lett volna a "bátyád", mint most, akkor régen is beszólt volna, nemcsak akkor, amikor Audik sorakoznak a garázsban.


Mellesleg ez nagyon gyerekes volt. Kb. az "én apukám gazdag, mert csokis tejet iszik" szintű.

2013. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
83%
Érthető, de nincs benne semmi csodálatraméltó.
2013. máj. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
57%

14-es neked van igazad! :) ez lett volna a helyes válasz!

Kérdező, a "bátyádra" nincs miért büszkének lenned, piti és szánalmas válasz volt!

Egyébként az is sokat elárul róla, amit írtál, hogy "nagyon sokat lógunk együtt..." ha felesége és 7 éves kislánya van, velük kéne foglalkozzon, nem unokatesóval lógni, bulizni...születésnapját ünnepli, és nincs ott a felesége? hm...

2013. máj. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!