Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is büszke lennél a bátyádra...

Te is büszke lennél a bátyádra ha így cselekedet volna?

Figyelt kérdés
Pontosabban fogalmazva az unokatestvérem,de nagyon sokat lógunk együtt a bátyámnak tekintem.26 éves van neki felesége és egy 7 éves kislánya.Születésnapja volt és elmentünk meg ünnepelni.Van egy csaj akivel a bátyám össze akart jönni kb 3 éve,de a csaj szóba sem állt vele utána mindenkinek azt mondta,hogy ő egy ilyen csóróval nem áll össze mint Ő.Tényleg elég szegény volt,de mára menő autója van,háza jól élnek.A buliba a csaj oda ment bátyámhoz,és beszélgetést akart kezdeményezni.A bátyám azt mondta neki idézem.:Emlékszel Amikor le csóróztál?szóval látom mind a ketten maradtunk olyannak mint rég,csak nekem lett két Audim neked pedig anyád házába egy szobád.Szóval én ilyen csórókkal nem állok össze.Sírva rohant el a csaj.Ezt a csajt úgy kell elképzelni,hogy kb csak családos emberek kellenek neki,és gondolom mindenki ismer olyan személyt aki megjátsza az agyát,de nincs mire.Akkor kereste fel a bátyám,amikor a feleségével kb 1 évet külön voltak.Elégé híre lett és hallodtam vissza hideget-meleget ezzel kapcsolatba,hogy bunkó.
2013. máj. 3. 22:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Egy ember értékrendjét NEM az Audik sora határozza meg!

2013. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell idekeverni a szegénységet-gazdagságot. A kérdésnek ehhez semmi köze. Előttem szólónak van igaza, intelligenciát nem lehet pénzért venni.
2013. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nem bírtam tovább és a gép elé ültettem bátyám és megmutattam neki ezt az egészet.Reakció egy nagy nevetés,mosolyogva olvasta az egészet,volt egy nagyon negatív amire azt mondta ez a legjobb.


Azt mondta nem hittem volna,hogy veled együtt ennyi ember,ennyire képes unatkozni.Jó dolog ez azoknak akiket érdekli ismeretlen emberek véleménye.

2013. máj. 4. 21:52
 34/37 anonim ***** válasza:
93%

Ki a fenét érdekel, hogy mit gondol a "bátyád", vagy te mit gondolsz?

Eddig azt hittem, téged érdekel a mi véleményünk, hiszen te kérdezted meg.

Ha nem érdekel - ami kezd elég egyértelművé válni -, akkor nem kell olvasnod tovább, és kész.


Szerinted minket miért hatna meg, hogy a bátyád kinevet-e minket, vagy nem?

Amúgy is megvan már róla/rólatok a véleményünk...

2013. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
93%

"Jó dolog ez azoknak akiket érdekli ismeretlen emberek véleménye."

Pl. ugye téged, aki feltette itt ezt a nagyon okos kérdést nekünk, ismeretleneknek. :)

2013. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
95%

A 2bátyád"reakciója még többet elárul a természetéről...jobb ha nem folytatod, csak még jobban lejáratjátok magatokat! Kulturált ember minimum elgondolkodott volna, hogy mégis csak lehet valami igazság abban, amit itt sokan írtunk. De mint mondtam, nem az Audik határozzák meg egy ember értékrendjét.

Nevessetek csak, minket nem zavar, szegénységi bizonyítványt ti mutattatok...

2013. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
61%

Most eszembe jutott egy mese.:) "Vőlegény a dobozban" Volt egyszer egy legény, aki feleségül kérte e szabómester lányát, de az elutasította mert szegény volt. Szerzett pénzt, lett szép ruhája. Megtartották a lánnyal az esküvőt. Jött egy kisfiú egy dobozzal, azt mondta, h a vőlegény van benne. A dobozban a legény ruhái voltak, s volt egy vers is.


Míg rongyokban jártam, rád hiába vártam. Fényes dolmányt vettem, s neked már jó lettem. Nem engem szerettél: a csizmát, a mentét. Legyen élted párja kedvesed dolmánya!



Amúgy szerintem megmondhatta volna szebben is a dolgot a rokonod, de részben igaza volt.

2013. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!