Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Figyelt kérdés
Szüleimhez rendszeresen megyünk pici babával, minden héten, sokszor csak úgy felugrunk. Anyák napján viszont pont nem mentünk, mert sok dolgot akartunk elintézni itthon párommal, merthogy hétköznap dolgozik. (plusz a babát sem akartuk párolni a kocsiban) Anyumék megsértődtek hogy pont anyák napján nem megyünk, holott 3 nappal azelőtt voltunk. Bánt a dolog, de nekünk is családunk van. Hozzáteszem, a mi ünnepnapjaink is csúsznak néha 2-3 napot, na és akkor mi van.
2013. máj. 7. 10:49
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
42. Igazad van, téma lezárva. Köszi a válaszokat.
2013. máj. 7. 12:01
 42/48 anonim ***** válasza:
29%

"Mivel pici babánk van, egyedül nem tudok elmenni hozzájuk, csak mind a hárman."


Ezt nem értem.

2013. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
63%
Én a helyedben, amikor vittem az orgonát, akkor mondtam volna, hogy "előre is boldog anyák napját, ne haragudj, de vasárnap nem tudunk eljönni." Azt nem mondom, hogy jogos a sértődés, de csinálhattad volna okosabban is. 26N
2013. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
59%

44: ugyanezt akartam én is kérdezni.

Miért nem tudsz a babával menni kettesben? Hétköznap is mikor a párod dolgozik,ketten mentek.Vagy én nem értem?

2013. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
60%

200km-et utaztunk 4 gyerekkel hogy anyáknapján kint lehessek anyukámnál.

Ha én négy gyerekkel meg birtam tenni akkor te is meg birtad volna pláne ha töbször is mentek.

A baba pedig csak kifogás.A 4 gyerekből kettö 2 éves van és kibírták.

2013. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
59%
Ha a saját édesanyukáddal ilyen vagy, akkor csak félve kérdezem, hogy a párod anyukája felé volt anyák napozás?
2013. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
51%

Én tényleg nem akarok gonosz lenni, de ahogy olvastam a válaszaid rögtön szemet szúrt a babám, picim... annyira szebben hangzik ha azt mondod, hogy a babánk, picink. Szerintem teljes egészében úgy akartad beállítani, hogy neked legyen igazad, szerintem nem volt.

Nagymamám meghalt amikor anyukám 22 éves volt, én most 23 vagyok és szerencsére anyukám él és virul, de meghalnék ha történne vele valami. Igyekszem, főleg anyák napján mellette lenni és felköszönteni, mert tudom mennyire örül neki. Továbbá tudom mennyire örülne ha Ő is köszönthetné anyukáját. :)

2013. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
28%
Egy rendes családban ez nem téma!!!!
2013. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!