Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Figyelt kérdés
Szüleimhez rendszeresen megyünk pici babával, minden héten, sokszor csak úgy felugrunk. Anyák napján viszont pont nem mentünk, mert sok dolgot akartunk elintézni itthon párommal, merthogy hétköznap dolgozik. (plusz a babát sem akartuk párolni a kocsiban) Anyumék megsértődtek hogy pont anyák napján nem megyünk, holott 3 nappal azelőtt voltunk. Bánt a dolog, de nekünk is családunk van. Hozzáteszem, a mi ünnepnapjaink is csúsznak néha 2-3 napot, na és akkor mi van.
2013. máj. 7. 10:49
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
78%
3 gyerekem van, anyuék 50 km-re laknak tőlünk, nem mentünk mi se hozzájuk vasárnap. Tegnap viszont beszaladtam a munkahelyére (ami a lakhelyeink között van) és vittem neki sütit amit szeret és mondtam hogy boldog anyák napját így utólag. örült neki!
2013. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
85%

Ezt eddig nem írtad, hogy szerdán vittetek virágot. Ha szerdán vittetek virágot, vasárnap pedig felhívtad, hogy boldog anyák napját kívánj neki, de elmondod, hogy akkor pont nem tudtok menni, mert...akkor viszont meg lehetett volna érteni.

És a lényeg nem a virágon van, hanem a köszöntésen.

2013. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket előző nap azért, hogy ne várjanak. Akkor megértette, de később biztos felpaprikázódott és felhívott hogy miért nem tudunk elmenni. Amúgy meg tök mindegy neki hogy melege van-e a babának, szerdán 13 órakor(!) 35 fokban is megsértődött hogy nem megyünk fagyizni. Ami abból állt volna hogy mi fagyizunk, a picurka meg izzad a babakocsiban.
2013. máj. 7. 11:08
 14/48 A kérdező kommentje:
Gondolom az orgona amit vittünk ingyen volt, nem tekinthető anyák napi virágnak. De nem is arra a napra vittük, csak úgy.
2013. máj. 7. 11:10
 15/48 anonim ***** válasza:
67%

Merre laktok, hogy szerdán 35 fok volt? :D

Egyébként úgy fogalmazod a kérdést, hogy neked adjanak igazat. Szerintem akkor sem volt szép tőled, hogy pont anyák napján nem látogattad meg. Ha most még nem is, pár év múlva te is érezni fogod a súlyát, amikor a te gyereked cselekszik hasonlóan.

2013. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
72%
Nekem eszembe sem jutott volna pont Anyák napján nem elmenni anyukámhoz, ha egyébként pedig jöttömben-mentemben csak úgy fel tudok ugrani hozzá. Engem nagyon bántana, de ez én vagyok.
2013. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
74%
Megnő a picurkád - és majd megérted 20 év múlva, milyen kicsi dolgokon múlik, hogy úgy érezze valaki - egy anya- szereti a felnőtt gyereke is.
2013. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
57%

Hat ezt elszurtad. H szerdán ugy adod oda a virágot, hogy "anyák napjára, mert nem tudunk aznap eljönni" es vasárnap fel hívod, hogy felkoszontsd, semmi gond nem lenne.

Mellesleg nyáron lesz meg melegebb is, akkor mit csinálsz a gyerekkel?

2013. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
65%
Mellékesen megjegyezném,hogy most hétvégén nem volt kánikula,kb 25 fok volt vasárnap. Úgyhogy ne magyarázkodj,nem volt szép. Főleg ,hogy szerdán nem Anyák napja alkalmából vitted a virágot. Ha ezt megteszed,akkor talán nem esik neki rosszul és meg is érti.
2013. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Értelek titeket, de a babám fontosabb az anyák napjai köszöntésnél. Ha nőnapkor nem köszöntenek fel titeket, akkor is megsértődtök hogy nem néznek nőnek? Meg valentin napkor? Mi sem adtunk semmit egymásnak, minden nap szeretjük egymást. Amúgy szüleim is tudják hogy szeretem őket, hisz azért is megyünk sokszor.
2013. máj. 7. 11:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!