Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Figyelt kérdés
Szüleimhez rendszeresen megyünk pici babával, minden héten, sokszor csak úgy felugrunk. Anyák napján viszont pont nem mentünk, mert sok dolgot akartunk elintézni itthon párommal, merthogy hétköznap dolgozik. (plusz a babát sem akartuk párolni a kocsiban) Anyumék megsértődtek hogy pont anyák napján nem megyünk, holott 3 nappal azelőtt voltunk. Bánt a dolog, de nekünk is családunk van. Hozzáteszem, a mi ünnepnapjaink is csúsznak néha 2-3 napot, na és akkor mi van.
2013. máj. 7. 10:49
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
69%

A pici baba az a 3 hetes. Nem az 1 év feletti. Nyáron nem fogtok kimozdulni?


A héten máskor is volt olyan meleg, mint vasárnap. Sőt, jóval melegebb is.


Anyukádnak leginkább az fáj, hogy ilyen kifogással nem mentetek mint meleg idő meg otthoni intéznivalók.....

2013. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
71%
16-os vagyok. Nekem is babám van és nemcsak hogy elmentünk, de a fiam nevében is adtam anyukámnak egy szál virágot. Láttam,mennyire jól esett neki. Kérdező! Csúnya dolog, hogy még Te kezdesz el támadni, mert anyukádnak rosszul esett, hogy nem voltál képes megköszönteni Anyák napján. Be kellene látnod, hogy ezt bizony elszúrtad és kész.
2013. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
50%

"Kérdező: De különben csak a szomszédoknak akarnak megfelelni, mert kérdezték tőlük hogy jönnek a gyerekek? "Hát mit mondunk erre?""


Akkor azt mondjuk:egy darab bunkó állat az anyád.

Jó válasz? ezt akartad?

Annyi érzés nincs benned anyád iránt,mint egy darab taplónak. És minimális fantáziád sincs, hogy kifejeznéd a szereteted.

Képzeld, olyan is van: felhívja édesanyját a 25 éves: nem tudok menni, de figyelj csak: és a telefonba a saját megzenésítésében gitárral egy szép verset játszik.

2013. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
55%

Azt hiszem felesleges ismételnem, hogy ezt elszúrtad, és ne hasonlíts egy Anyák napját egy valentin naphoz.

Hétköznap a párod dolgozik, akkor hogy szaladgáltok a mamához, ha Te a picivel nem tudsz menni? Sőt a pici nevében is készíthettél volna valami ajándékot a nagyiknak.

2013. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, nekem is úgy jön le hogy a stílusoddal van a gond. Persze lehet szóban más:) De így nekem is az jön le, hogy neki sem normálisan mondtad el, hanem inkább kifogásokat gyártottál. Nem, nem ez a nap fontos, van az úgy hogy nem tud elmenni az ember, mert tényleg oka van rá, vagy messze él stb. Csak normálisan le kell kommunikálni. Még az sem tiszta, hogy aznap felhívtad e.
2013. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
36%
33-as vagyok. A 35-östől megtanulhatom a fórumozás kulturált hangnemét???
2013. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem felfújta anyukád az ügyet.Most az a baja hogy mit mondanak a szomszédoknak?Akkor nem az a lényeg hogy felköszöntsd hanem az hogy eldicsekedjen a szomszédoknak.

Nagymamám volt ilyen,bizonyos ünnepen azért kellet mennünk hogy lássák az utcában hogy előttük is áll az autó,mert mégis hogy néz ki hogy a többi szomszéd előtt van kocsi az övéké előtt meg nem.Abba bele sem gondolok mi lett volna ha mondjuk busszal megyünk,lehet nem is örült volna.

2013. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Elszúrtam, elszúrtam. Oké:) Este is mehettünk volna.

Amúgy fél éves a baba. Nem támadom anyumékat, a tényeket írtam le. Anyák napja előtt 3 nappal voltunk, és utána 1 nappal mentünk volna. Ha hozzánk ilyen sokszor jönnek majd a gyerekeim, nem érdekelt volna hogy aznap nem. A szomszédoknak azt kellett volna mondaniuk: szerdán voltak, azelőtt meg hétvégén is, hoztak virágot, nem kívánhatom hogy kisbabával 3 naponként jöjjenek.

2013. máj. 7. 11:56
 39/48 anonim ***** válasza:
30%

Én más szemszögből látom a dolgokat.

Megértem én, hogy a gyereket nem lehet vinni a "kánikula" miatt, de akkor miért nem mondtad az apának, hogy vigyázz a picire fél vagy 1 órácskát és el tudtál volna menni édesanyádhoz.

2013. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
68%
Anyukád is felfújta egy picit, te is elrontottad egy kicsit. Túl élitek mindketten, nem ezen fog múlni a kapcsolatotok :)
2013. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!