Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Figyelt kérdés
Szüleimhez rendszeresen megyünk pici babával, minden héten, sokszor csak úgy felugrunk. Anyák napján viszont pont nem mentünk, mert sok dolgot akartunk elintézni itthon párommal, merthogy hétköznap dolgozik. (plusz a babát sem akartuk párolni a kocsiban) Anyumék megsértődtek hogy pont anyák napján nem megyünk, holott 3 nappal azelőtt voltunk. Bánt a dolog, de nekünk is családunk van. Hozzáteszem, a mi ünnepnapjaink is csúsznak néha 2-3 napot, na és akkor mi van.
2013. máj. 7. 10:49
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
49%

Ha meleg van, akkor mehetettek volna korán reggel, utána lehet otthon el tudtátok volna intézni amit akartok.


Nyilván van olyan helyzet, hogy nem lehet napján felköszönteni. De azért ha az elintézni valót áttettétek volna szombatra vagy következő hétre, akkor belefért volna.

2013. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondhattam volna az orgonára hogy ez most anyák napi virág, de akkor még nem tudtam hogy nem megyünk vasárnap. De akkor a virágon múlik mégiscsak?
2013. máj. 7. 11:31
 23/48 anonim ***** válasza:
81%
Azért a nőnapot,meg a valentin napot(pláne utóbbit) ne hasonlítsuk már az Anyák napjához.
2013. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
60%
Akkor is igy gondold majd, amikor a te gyereked nem köszönt meg anyák napján......
2013. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mondtuk hogy hétfőn viszünk virágot. Hááát az már késő nekik, az pont akkor kell, már ne vigyünk. Ha ennyire fontos a pontos nap akkor nem megyünk hétköznap, mert akkor "nem szeretjük őket".
2013. máj. 7. 11:34
 26/48 anonim ***** válasza:
49%
Hiába mondjuk neked,úgyse érted meg. Majd 20 éve múlva,ha a te gyereked nem megy aznap felköszönteni,mondván,hogy dolga van. Én egész nap nem voltam Pesten,el is voltam fáradva rendesen,de este átmentem anyuékhoz virággal. A gesztus számít. Este is mehettek,akkor sincs meleg.
2013. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
54%
Az embernek arra van ideje,amire szakít...
2013. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
De különben csak a szomszédoknak akarnak megfelelni, mert kérdezték tőlük hogy jönnek a gyerekek? "Hát mit mondunk erre?" Na mindegy, nem rágózok ezen, elcsesztük, tanultam belőle, sokat.
2013. máj. 7. 11:36
 29/48 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem az a gond, hogy pont aznap nem mentél. Inkább az, hogy kiérződik a soraidból, amit bizonyára édesanyád is érzett, hogy "nehogy már a kisbabám leizzadjon miattad, hiszen százszor fontosabb, mint Te. És különben is ezer az elintézni valóm, jó lesz az a virág legközelebb is...". Nekem ez jön le belőle.
2013. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
49%
Örülök,hogy beláttad,hogy elszúrtad. Jövőre remélem anyukád fontosabb lesz,mint a teendőid.
2013. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!