Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha kb 2 naponta...

Téged zavarna, ha kb 2 naponta a párod bemenne a munkahelyedre?

Figyelt kérdés
Reggel vagy délután beállít a munkahelyedre,hogy jött érted pl hogy együtt menjetek haza,fénymásolj már le vmit,stb. Ez napi fél óra kb,attól függ,miért jön. Többen vannak egy irodában,elvileg nem tartasz fel senkit.
2013. máj. 15. 12:39
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes a rendőrségre és az egyetemekre közhivatalokba is bejárkálnak a rokonok, átjáróház az egész épület egész nap, még a gyerekeket is beviszik szünetben és nem zavar senkit, sem öreget, sem fiatalt, sem főnököt, sem munkatársat.
2013. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Solitude ***** válasza:
100%
Nálunk ebből sajnos kirúgás is lett már. A főnök párszor rajtakapta az egyik kolléganőt hogy a pasijával smacizgat a parkolóban (munkaidőben), az utolsó alkalomnál a srác a kolléganőnk asztalánál ült amikor bejött a főnök... Gondolhatjátok mi volt belőle... Helyben kirúgták a csajt. Valahol meg is "dolgozott" érte!
2013. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna és szólnék is neki. Esetleg magányos, furcsa neki, hogy nem dolgozik. Légy okos, szólj neki, hogy a munkaidő végére menjen be hozzád és tudtok hazafelé sétálni egyet a babával.
2013. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, nagyon is. Az nem, ha munkaidő végén jönne oda, hogy együtt menjünk haza, de a fénymásolás meg a feltartás miatt akár rossz színben is tüntethet fel a főnök előtt. Ha miatta kiraknának mert munkaidőben rendszeresen családi életet élek, akkor az senkinek sem használ.
2013. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
én telefonon is csak akkor hivom a férjem ha nagyon fontos. nem mennék be hozzá,de még elé sem. ennyi különlét-magánélet neki is kell,ráadásul munkahelyre nem járkálunk. forditva én sem örülnék neki. maximum az együtt hazamenésnek
2013. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sztorim nekem is van. Könyvelő irodában dolgoztam, a kolléganő rendszeresen behordta a kisfiát amikor nem volt bent a főnökség. Többen voltunk. Kezdetben nem zavart senkit, de amikor a kisfiú már feltartott mindenkit a munkában órákig, akkor szóltunk neki. Sajnáltuk, de amikor nekünk kellett túlórázni emiatt, az már nem volt vicces. Otthon minket is várt a gyerek, család...
2013. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
11: Ez lehet. De hidd el az én főnökeim (könyvelő iroda) nem tolerálnák, ha hetente kétszer bejárna a párom. Határidők is vannak, én kapnék agybajt, ha bejönne olyankor egy félórára. Ha valamiért valaki beugrik nem gond, a gyerekekkel is kedvesek, mindig kedvesen fordulnak feléjük, ha valakihez bejönnek. Itt a rendszerességgel lenne gond!
2013. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha másokat zavarna, akkor megmondanám neki, hogy ezt inkább ne.

Amúgy jelenleg nagyon örülök neki, ha bejön, mert amúgy egyedül vagyok egész nap.

Meg azt is szeretem, ha bejön azért, hogy együtt menjünk haza, sokkal jobb, mint egyedül utazni

2013. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
90%
16: A könyvelőirodák már csak ilyenek úgy látom :D (17es vagyok)
2013. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
96%

Ha jó a kapcsolatotok, s olyan a munkaköröd, hogy nem sok vizet zavar, s erről tud a főnököd is, s ez nem vet rád negatív fényt, akkor nincs vele különösebb probléma.

De, ha ennek ellenére zavar, mert pl. nem tudsz koncentrálni a munkádra, vagy épp kiesel a lendületből akkor érdemes vele megbeszélni, hogy talán nem kellene ezt csinálnia.


Ha mindezt úgy csinálja, hogy valóban hátráltat, s akár emiatt gondjaid is lehetnek a főnököddel, akkor viszont mindenképp beszélj vele. Főleg, hogy még a cég gépjeit használja (ugye a fénymásolás).

Nekem volt olyan kollégám, akinek az előző munkahelye miatt rengeteg ismerőse volt. Lévén kereskedelmi egységről van szó mindig belefutott ismerősbe. S egyszer pont abba futottam bele, hogy a főnököm rajtakapta, hogy távolról támasztja a polcot, s beszélget. Annyit mondott ekkor a főnököm, hogy pont ezért lesz kirúgva, mert sok ismerőse van, s nem az a baj, hogy beszélget velük, hanem az, hogy közben nem végzi a munkáját, hanem nekitámaszkodik a polcnak és beszélget. Végül kirúgták.

2013. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!