Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha kb 2 naponta...

Téged zavarna, ha kb 2 naponta a párod bemenne a munkahelyedre?

Figyelt kérdés
Reggel vagy délután beállít a munkahelyedre,hogy jött érted pl hogy együtt menjetek haza,fénymásolj már le vmit,stb. Ez napi fél óra kb,attól függ,miért jön. Többen vannak egy irodában,elvileg nem tartasz fel senkit.
2013. máj. 15. 12:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
29: Persze mindenhol más a szokás és leterhelés, de van, ahol munkaidő előtt még fél órával kapkodnak mint az állat, hogy időben lelépjenek, mert rohanni kell a gyerekért. És ha a melletted ülő asztalnál valaki a párjával azt beszéli meg, hogy a Pistinek lesz az esküvője, vázát vagy DVD lejátszót kéne neki venni, neked meg rohadt gyorsan meg kell csinálni valamit és nem találod a hibát, viszont a héten már beszóltak az óvónők hogy mindig te késel és állandóan csak a te gyereked ül a padon egyedül utolsóként, akkor az igenis nagyon zavaró lehet.
2013. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
88%
Igen, igaza van az előttem szólónak. Mert a családtag bejövetele adott esetben nem biztos hogy engem zavar. Ezért írtam én is fentebb, hogy tekintettel kell lenni másokra is!
2013. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is van, hogy azt várom hogy leteljen a munkaidő, ahogy olyan is, amikor bent maradok 6-7ig, mert muszáj megcsinálni, pedig meg sem álltam napok óta egy pillanatra sem. Oké, hogy általában egyszerre van ez mindannyiunkkal, de van hogy nem. Látom, hogy mások jobban ráérnek lassabban haladni, vagy én vagyok ilyen helyzetben, ilyenkor ha bejönne valaki egy félórára mindent mindenkit zavarna! Lent az ajtó előtt viszont kamera van, senki nem fog kiállni, hogy véletlen történik valami a főnök visszanézi lássa, hogy lent ültél munkaidőben a pasiddal egy félórára:) Szóval marad az, hogy az irodahelyiségben beszélgetnek. Ez is belefér néha egy rövidebb időre és ezért tényleg nem szólnak a főnökök sem ha bent vannak sem.

Maradjunk annyiban, hogy nem mindegy hol dolgozik az ember

2013. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
93%

Munkahelyfüggő... Hozám nemntudott volna. A párom bejönni, időnként munkaidő végére, hogy elmenjünk valahova... Mindig fél órát várt, mert nem tudtam dőben eljönni..fel nem tartott...(amúgy nem iroda)


Én szoktam bejárni hozzá, ő sem irodában dolgozik, fel nem tartom...sőt van hogy egész napra bemegyek, ha plusz meló van ingyen besegítek, jól kijövök a kollégákkal... De előtte a közvetlen főnökét megkérdezem, mert lábatlankodni nem megyek (leltár...ilyesmi)

Most már meg is kérdzik, hogy ráérek-e..... Ezek vicces napok, nem igazán érzed munkának, megy a hülyülés, közös kajálás, utána sörözés.... De ez egy ilyen hely....egy irodába biztos nem mennék csak ha valami fontos dolog van, vagy beadok neki valamit....más esetben munkaidő végére. Ezt neki is megmondanám...

2013. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a bejárkáló fél ugye? sztem sürgősen szokj le róla a férjed idegeire mehetsz. ennyi különlét neki is kell! te inkább foglald el magad valamivel
2013. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna.


Ha csak azért jönne be, mert egy közös menzán eszünk egy időben, és elém jön, vagy bejön a melóhelyre és ez meg van beszélve, az más. De naponta kétszer mindenféle ürüggyel bemászkálni egyenlő az ellenőrizgetéssel.

2013. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

15:02

Én is rögtön erre gondoltam, hogy a Kérdező a bejárkáló fél, és miután a dolgozó párja rászólt, itt szeretett volna olyan választ kapni, amit megmutathat neki, hogy másokat nem zavar.

Amúgy igen, ez egy nagyon zavaró dolog, én sem szeretem még igazán azt sem, ha hívogat munkaidőben a párom vagy más családtag. Nyilván ha sürgős, vagy ne adj isten baj történt, elérhető vagyok, de csak, hogy cseverésszünk arra nem.

2013. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Nálunk nem zavarja a kollégákat,8 éve dolgozom ugyanazzal az 5 emberrel együtt.

Amíg terhes volt és már nem dolgozott,akkor napközben is bejött,unatkozott,ha vizsgálatra mentünk,akkor lesétált ide,és innen mentünk.

Főnököt se zavarja,csak szólt volna két év alatt.Meló kész határidő előtt,csapat jó,többi nem számít.

Vannak családbarát munkahelyek is.Mi csapatépítőre is családdal járunk,pár hete volt,egyik kolléga hozta a 2 hónapos kisbabát is.

13:19 voltam

2013. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

A kérdés ez "Téged zavarna, ha kb 2 naponta a párod bemenne a munkahelyedre?"

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem: miért van mindenki lepontozva, akit nem zavar?

2013. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
27-es vagyok, nálunk sem zavarta a munkatársakat, sem a munkát. A férjem mindig ebédszünetben jött, vagy a munka végén, hogy hazavigyen. Problem?
2013. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!