Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha kb 2 naponta...

Téged zavarna, ha kb 2 naponta a párod bemenne a munkahelyedre?

Figyelt kérdés
Reggel vagy délután beállít a munkahelyedre,hogy jött érted pl hogy együtt menjetek haza,fénymásolj már le vmit,stb. Ez napi fél óra kb,attól függ,miért jön. Többen vannak egy irodában,elvileg nem tartasz fel senkit.
2013. máj. 15. 12:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.. Nem voltam ebben a helyzetben, így azt írom nem, de lehet egy idő után szólnék a páromnak, csökkentse a látogatást :)

De párom nem biztos, hogy örülne, ha én járnék be hozzá :)

2013. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
40es: Itt láthatod hogy nem erről van szó. Engem is elvisz és értem jön a párom. Néha elszaladunk együtt kajálni délben ha nincs mit vigyünk (közel dolgozunk egymáshoz, értem jön megyünk). Ez kit zavarna? :) De ha bejönne tegyük fel délelőtt 10kor és ott ülne fél 11ig a nyakunkon heti kétszer akkor az igen sokakat zavarna. És megkérném hogy ne tegye. Ha ezen megsértődik így járt, így jártunk.
2013. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

42-es, ez végül is attól függ, hogy zavar-e a munkában. Ha feltart, akkor persze, hogy szólnék neki, hogy ne haragudjon, de a dolgoznom kell, vagy hogy esetleg bajom lehet belőle, ha munkaidőben fogadom. De ha tényleg nem zavar a munkában, ha tudok rá annyi időt szakítani, ha nem kockáztatom ezzel az állásom, én mindig örülnék a társaságának. Úgyhogy ez azért nagyban függ a körülményektől is.

Mondjuk az is igaz, hogy kevés az a munkahely, ahol hosszútávon tolerálják az ilyesmit, úgyhogy inkább azt mondanám, engem nem zavarna, még ha az egész munkaidőt velem töltené sem (azelőtt mi együtt is dolgoztunk), de a főnökséget valószínűleg igen. :)

2013. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

43: Oké, igazad van:) Engem sem zavarna ha mindennap bejönne, sőt az sem ha dolgozni sem kellene mennem. De sajnos kell.. Az zavarna, ha nem tudnám miatta végezni a munkám, ha a kollégák csúnyán néznének rám, esetleg szóvá tennék, ha a főnököm szólna, hogy jobb lesz ezt befejezni.. Ezek zavarnának:)

Írták sokan hogy munkahely függő. Ez igaz.

2013. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Igen,én vagyok a bejárkáló fél. Nem,soha nem mondta,hogy ne menjek,mert mindig tud róla,mikor szeretnék menni és miért. Ok nélkül nyilván nem mászkálok napközben hozzá,de mondjuk ha én viszem reggel autóval vagy érte megyek délután,akkor épp nem tartom fel a munkában. A többiek is szívesen látnak,de én nagyon kellemetlenül érzem már magam,mikor megint van valami,ami miatt oda kell mennem. A főnöke másik épületben van,sosem láttam még a 2 év alatt.
2013. máj. 16. 12:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!