Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha kb 2 naponta...

Téged zavarna, ha kb 2 naponta a párod bemenne a munkahelyedre?

Figyelt kérdés
Reggel vagy délután beállít a munkahelyedre,hogy jött érted pl hogy együtt menjetek haza,fénymásolj már le vmit,stb. Ez napi fél óra kb,attól függ,miért jön. Többen vannak egy irodában,elvileg nem tartasz fel senkit.
2013. máj. 15. 12:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
16: ilyen nálunk is volt. Az egy-egy látogatással semmi baj, de zárás időszaka alatt nem szeretem ha kizökkentenek, akár a saját családtag, akár a kolléganő rohangászós gyereke. Igyekeznék a munkámmal és mennék haza a sajátjaimhoz időben.
2013. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megjegyzem könyvelő irodában ez valamiért divat. Amikor nincs annyi munka, ritkán belefér, pár perc erejéig. De hogy óráig ott legyen valaki és használja a benti gépeket... szóval az már szerintem több mint kínos! Plusz ha lebukik az illető még magyarázkodni is kell és nem csak neki hanem a kollégáknak is! Szerintem ennek nem kellene kitenni másokat! Nem fair.
2013. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé helyzetfüggő lenne nálam. Alapvetően nem zavarna, ha néha benézne, örülnék neki, de nálunk felváltva van unalom és bolondok háza, amikor egyszerre ott kell lennem 3 helyen, mindent azonnal kell csinálni, ne tudom letenni a telefont, stb. Na ilyenkor nagyon is zavaró lenne a számomra.
2013. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
62%

Nem zavar,szinte minden nap bejön hozzám meló vége előtt.


Együtt dolgoztunk,most gyeden van otthon a lányunkkal,ismeri mindenki,jövő év elején jön vissza.

Fél óra séta ideérni,csendes környék,kismotorral jönnek,negyed 5-re ideérnek,fél5 után együtt megyünk haza.

30/F

2013. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen munkahelyfüggő, nálunk pl. nem volt gond ilyenből a kollégák miatt, de egy idő után igenis zavarna, jöjjön a munkaidő végére.
2013. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és zavarna, ha a férjem minden másnap beállítana a munkahelyemre.


Szeretem, imádom, de a munka az munka, és nem venném túl szívesen, ha a munkatársaim azt látják, hogy én a férjemnek fénymásolgatok, stb. Ezek nem a munkahelyre tartozó dolgok, komolyabb szakmákban ezt nem nézik túl jó szemmel.


Nagyon kedves gesztus, ha néha odaállít az ajtó elé, hogy hazakísérjen, de ne jöjjön be 2 naponta szóval tartani, mert nekem dolgom van. A másik az, hogy a napi rendszeresség az inkább idegesítő, mint kedves. Ha naponta kapok csokit, akkor szinte fel sem tűnik egy idő után. Ha 2 hetente, akkor meg rohadtul örülök és meglepődök minden alkalommal.


Szerintem meg kell találni az egészséges határt a rászállás és a kedveskedés között, ennyi.

2013. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
41%
Nem! Imádnám! Volt is ilyen, a volt munkahelyemre a párom hetente többször bejött kajaszünetben és együtt ebédeltünk, vagy jött értem és hazavitt. Teljesen feldobta a napomat. :)
2013. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Solitude ***** válasza:
100%
Van aki így akarja ellenőrizni a párját. Csak azzal nem számol, hogy emiatt ki is rúghatják őt. Nem szabad hagyni hogy ez elfajuljon, szólni kell érte. Egyébként normális ember magától is felfogja hogy hol a határ!
2013. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
21%

Akkor én rosszul vagyok összerakva,de nem gondolom ellenőrizgetésnek,hogy minden nap bejönnek hozzám a gyerekkel meló vége előtt.Meló vége előtt fél órával már úgysem csinálok semmit,csak várom hogy mehessek.

És iroda,más is így van,senkit nem zavar,márhoz is bejönnek,akár napközben is.

13:19 voltam

2013. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
29-es: de itt nem arról volt szó hogy mondjuk meló vége előtt pár perccel el jön érted. Hanem ha rendszeres ott van, bemegy az irodába is mondjuk és feltart másokat is. Valamint a rendszeresség is kérdéses azért ilyenkor...
2013. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!