Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ordibál velem...

Anyám miért ordibál velem állandóan? Nem neki kell fizetni.

Figyelt kérdés
Egyszer megbüntettek mert az utcán pisiltem és megint megbüntettek mert nem a zebrán mentem át ezért anyám ordibál velem, hogy miért akarok minden áron börtönbe menni meg hogy ő nem fogja kifizetni a hülyeségeimet meg ilyenek. Ennyiért nem fogok börtönbe kerülni meg amúgy is én fizet(t)em a saját pénzemből. Komolyan olyan jelenetet csinált a szomszédok előtt hogy én is kajakra azt hittem, hogy bűnöző vagyok. Mindig túloz. Felpofoz ha azt mondom neki hogy hagyjon békén. Már 1 órája veszekszik velem minden miatt. Mit tegyek?
2013. máj. 17. 13:38
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Azért a van különbség a lopás, verekedés, betörés és hugyozás között szerintem. 10.000-et fizettem miatta.
2013. máj. 17. 13:52
 12/37 anonim ***** válasza:
49%

A fiamat is elkapták utcán pisilés miatt, ráadásul éjszaka. Közel,s távol sehol nem volt wx. Mégis mit csinált volna ? Beleengedje a gatyájába.


A következő az volt, hogy utcán sört ivott. Na igen, vettek az egyik multiban egy sört és megitták este a parkban, mert a szórakozóhelyen nem tudták megfizetni az árát. Pont arra ment a rendőr.....


Nem örültem ezekért, de megértettem a dolgokat. Azóta kinőtt belőlük.

2013. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
A kérdőjel lemaradt az előzőből.:)
2013. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%
Van persze, szerintem is. Én is pisiltem már utcán, cukorbeteg vagyok, vízhajtót is szednem kell, sajnos volt már hogy nem bírtam ki míg wc közelébe értem.
2013. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
11%

Itt nem a zebrával meg a hugyozással van gond hanem anyáddal. Az hogy a szomszédok elött jelenetet rendez idegbetegségre utal vagy valami egyéb problémája van saját magával.

A korod lenyeges elem abban h mit tehetsz...

2013. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
26%

Utcán sör ivás miért baj?

Kiskorú?

Csak mert én is ittam már utcán sört.

Nem is tudom vettem e valaha sört szórakozóhelyen...

Fene se fog dupla annyit fizetni...

2013. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
53%

Most off


# 12


De tényleg igazad van. Én nem tudom, miért veszik ezt olyan szigorúan-utcán. Emlékszem régen milyen jó volt nyári estéken sétálgatni és borozni. Nem bántatottunk senkit, nm lett bagószagú a ruhánk, hajunk-ismétlem ez rééégen volt. A nyilvános vécé meg külön vicc, legutóbb volt egy külföldi vendégem, sehol nem találtunk vécét, a gyors étkezdék zárva voltak, messze voltunk még az otthontól...Szegénynek a parkban, bokorban kellett dolgát végeznie, holott nem ezt akarta.


Kérdező szerintem hallgasd végig, aztán majd lenyugszik. De őt is meg lehet érteni azért. :)

2013. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
17
2013. máj. 17. 14:06
 19/37 anonim ***** válasza:
19%

hát igen...

határeset.

még ő a gyámod nevel stb.

de ahogy a hozzáállását elnézem az a legjobb ötlet ha azon gondolkosz hogy lehetsz tőle önálló egy év mulva.

s akkor nem ugathat már bele hasonlókba.

ha 18 fölött is tőle fügsz hasonló sors vár rád mert hibázni 18 fölött is fog mindenki követ el hibákat...

2013. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

16!


Nem azért mert kiskorú, hanem azért, mert a közterületen való alkoholfogyasztást a törvény bünteti (kivétel: pl.: sörsátor, fesztivál...).


Persze megihatsz egy sört, én sem állítom, hogy soha nem fordult még elő velem, de ne lepődj meg, ha véletlenül megbüntetnek.

2013. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!