Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ordibál velem...

Anyám miért ordibál velem állandóan? Nem neki kell fizetni.

Figyelt kérdés
Egyszer megbüntettek mert az utcán pisiltem és megint megbüntettek mert nem a zebrán mentem át ezért anyám ordibál velem, hogy miért akarok minden áron börtönbe menni meg hogy ő nem fogja kifizetni a hülyeségeimet meg ilyenek. Ennyiért nem fogok börtönbe kerülni meg amúgy is én fizet(t)em a saját pénzemből. Komolyan olyan jelenetet csinált a szomszédok előtt hogy én is kajakra azt hittem, hogy bűnöző vagyok. Mindig túloz. Felpofoz ha azt mondom neki hogy hagyjon békén. Már 1 órája veszekszik velem minden miatt. Mit tegyek?
2013. máj. 17. 13:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
63%
Mert anyukádra szégyent hoztál.
2013. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

20 ez nem semmi.

Nem is tudtam.

Issza a sört mindenki a nyílt utcán de ha rossz kedvű a rendőr akkor bekóstolhat?

Jó tudni.

2013. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Tudod, erre mondják, hogy a törvény nem ismerete nem mentesít a felelősségrevonás alól... ;)
2013. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
15%
El kell költöznöd akkor. Anyád kicsit konzervatív felfogással rendelkezik, ha ennyi mindenen kiakad. Mond meg neki menjen el orvoshoz, és szedjen nyugtatót. Minél hamarabb költözzél el, tényleg jobb lesz mindkettőknek. Két külön világ vagytok ti.
2013. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Nem egészen.

Mert az hogy ezrek isszák a sört és unatkozó rendőr az egyiknek be kostól sokmindennek nevezhető de nem felelősségre vonásnak.

2013. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
11%

zebrán átmenő gyerek szégyent hoz az anyjára...

Az anyja meg a közbotránykoztatás büncselekményét vitte véghez ami sokkal nagyobb szégyen.

Inkább példát kellene mutatnia nem pedig komolyabb vétséget elkövetni...

2013. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Amugy hol laksz h zebra miatt megbüntet a hülye rendrőr?

Ahelyett h inkább a bünözőkkel foglalkozzna...

2013. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, én megyeszékhelyen lakok, de azt veszem észre, hogy a szabályosan közlekedő autót megállítja a rendőr igazoltatni, aki meg átmegy a piros lámpán (autó), na, akkor meg úgy csinál a rendőr, mintha nem is látta volna. Ez itt a baj, én rengeteg szabálytalanságot láttam, ráadásul a rendőrségtől, bíróságtól kb. 5-10 percre lakok, rengeteget szabálytalankodnak a rendőrség előtt is szabálytalankodnak, rengeteg rendőr autó áll a közelben, benne rendőrökkel, de egyik se vesz észre semmit:)

Na, a baj itt kezdődik. De ilyen piti dolgokért meg büntetnek.

Most komolyan, ha a 3 éves fiam pisil közterületen, mert már nagyon kell neki és ne pisiljen már be és amúgy is csak 3 éves, akkor engem, az anyját megbüntetik 10 ezerre?

2013. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
19%

A közterületen való alkoholfogyasztás csak pár éve tilos, de jó nagy marhaság. No mindegy.


Igazából itt az anyukával van gond. Nem véletlen hívják az ilyesmit szabálysértésnek, nem pedig bűncselekménynek. Mindenki sért szabályokat, csak van akit elkapnak. Mindenkivel volt már olyan, hogy futott a busz után, és nem, nem került két percet a zebráig, mert akkor pont lekési és az egy óra plusz. És szerintem olyan is a legtöbb emberrel előfordult már, hogy közterületen pisilt. Ugyanez a kategória a gyorshajtás, jómúltkor még biciklivel is sikerült produkálnom, pedig eszembe se jutott, hogy ilyen egyáltalán lehetséges.

Mindenkivel előfordul, hogy megsért egy-egy ilyen szabályt, ezeket azért nem kell annyira véresen komolyan venni. A bűnözés, az egy teljesen más kategória!

2013. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
44%
Szegényke, hányan csináltak már ilyeneket, de szerintem nincs még egy ember a földön, akit mind a kettőért meg is büntettek :) Bocs és megmosolyogtam a történetet!
2013. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!