Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok az olyan...

Ti nem utáljátok az olyan embereket, akikkel nem lehet vitatkozni?

Figyelt kérdés
pl befogják a fülüket, vagy elismétlik hülye hangon amit mondták stb. és felnőtt emberek...
2013. máj. 18. 16:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Hát részemről én is messze elkerülöm az ilyen embert,mert szerintem gyenge,vagy azt hiszi,ha nem mond ellent,akkor mindenki szeretni fogjs,pedig nem fogják szeretni csak lenézni,hogy gyenge és úgy tűnik még értelmi képességeinek is az alján van.

Egy jó vitából ugyanis sokat lehet tanulni.

2013. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
47%

na én ilyen vagyok.

de csak azokkal akik ezt érdemlik.

akik meggyőzhetetlenek, a saját ostobaságukat hajtogatják és nem akarnak meghallgatni, vagyis értelmes, alapos, jó érvekkel alátámasztott kultúrált vitára képtelenek.

márpedig a legtöbb ember képtelen.

ha nagyon mérges vagyok, akkor nagyritkán megsértegetem ezeket az embereket, sajnos ebben profi vagyok, de többnyire inkább befogom a fülem.

iszonyatosan be tudják hergelni magukat ezen, volt aki ököllel belevert pl. egy ablaktáblába (egészségére :D)

ezt kellene észrevenni, hogy ez emberfüggő is.

tudálékos, h.lyeségeket hadováló ember ne csodálkozzon, ha nem akarják meghallgatni és pláne ne hőzöngjön, idegbajoskodjon, mert csak majmot csinál magából.

2013. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Nem. Ugyan miért utálnék olyan embert, aki buta és/vagy infantilis? Nem utálom, hanem elkerülöm, és úgy bánok vele, mint ahogyan viselkedik: mint egy butuska vagy éretlen háromévessel.


Azzal lehet vitatkozni, aki VITAKÉPES: azaz meghallgatja a másik véleményét is, elgondolkodik témán, nem csak a maga igazát akarja tudni, és a vitát vitaként kezeli, nem pedig személyeskedő háborúként, ahol neki és csakis neki kell győznie.

2013. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Nem,mert igazából nem is foglalkozom velük.
2013. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Én azokat utálom akik mindenbe bele ütik az orrukat és mindig mindenkinél okosabbnak hiszik magukat.
2013. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Mert annak több értelme lenne ha minden hülyével leállna az ember vitatkozni?
2013. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

igen, ilyenkor a fülbefogás a legjobb tényleg :)

ha valaki hülye meg kell mondani, hogy nem érdekel és ott kell hagyni

2013. máj. 26. 17:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!