Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok az olyan...

Ti nem utáljátok az olyan embereket, akikkel nem lehet vitatkozni?

Figyelt kérdés
pl befogják a fülüket, vagy elismétlik hülye hangon amit mondták stb. és felnőtt emberek...
2013. máj. 18. 16:43
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

na most megint mit kell oltogatni, úgy hogy semmit se ismersz a háttérről?

akkoriban ő volt a legjobb barátom.

ja és én nem vagyok kíváncsi rád :)

2013. máj. 18. 17:07
 12/47 anonim ***** válasza:
51%

"és akkor nem hagyja, hogy végigmondjam"


engem azzal lehet az őrületbe kergetni,ha valaki nem veszi észre,hogy nem vagyok kíváncsi a mondandójára,beszél beszél tovább megállás nélkül....

2013. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
93%
Hehe, nem utálom őket, csak nagyon fel tudnak idegesíteni. Pláne akkor, akkor, amikor én ideges vagyok. Nem szeretem a kizökkenthetetlen embereket, mert én meglehetősen szenvedélyes vagyok, ezért a végtelen nyugalommal ki lehet hozni a sodromból.
2013. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

jajj, de nem értitek a kérdést :(

nem fél óráig beszélek, csak elmondom az én érvemet, ami 2 mondat. és ráadásul pontosan ez volt a a csaj, aki képes volt megállás nélkül 4 órát beszélni...

2013. máj. 18. 17:10
 15/47 anonim ***** válasza:
32%

ma 17:07


nem azért de elolvastam a 72-es válaszát,ebben mi volt kötekedés??


A stílusod alapján én se lennék kíváncsi a mondandódra,idegesítő egy emberke lehetsz.....

2013. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

köszi #13-as :)meg tudlak érteni :D

de nem is a nyugalom a baj, hanem hogy szó szerint nem hallgatnak végig :D én amúgy egy nagyon nyugodt ember vagyok, szinte az egyetlen aki nem veszekszik senkivel, de ilyenkor elborul az agyam, és legszívesebben leüvölteném őket :D

2013. máj. 18. 17:11
 17/47 anonim ***** válasza:
46%

"de ilyenkor elborul az agyam, és legszívesebben leüvölteném őket :D"


szerintem akkor nem velük van baj,már bocs :)

2013. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
konkrétan az egész kötekedés volt. Mi az, hogy de súlyos problémáim vannak? Igenis vannak, de ez a kérdés pont nem erről szól. meg, hogy nem biztos hogy bunkó emberek (hol mondtam én ezt?) csak rám nem kíváncsiak. persze rögtön a kérdező a hibás...
2013. máj. 18. 17:13
 19/47 A kérdező kommentje:

már miért nem?

nem üvöltöm le őket, csak legszívesebben azt tenném.

de igazából látom, hogy ti is elköteleztétek magatokat ellenem, úgyhogy mondhatok én bármit, nem fog titeket érdekelni :)

2013. máj. 18. 17:14
 20/47 anonim ***** válasza:
53%

"ilyenkor elborul az agyam, és legszívesebben leüvölteném őket :D"


én inkább azt szűrném le ebből,hogy te rá akarod erőltetni az embereket,hogy úgy hallgassanak téged mint egy prédikátort,csendben,és ők csak akkor szóljanak,ha befejezted......

2013. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!