Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok az olyan...

Ti nem utáljátok az olyan embereket, akikkel nem lehet vitatkozni?

Figyelt kérdés
pl befogják a fülüket, vagy elismétlik hülye hangon amit mondták stb. és felnőtt emberek...
2013. máj. 18. 16:43
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

és miből szűröd le őket?

igen, elvárom, hogy a kettő darab mondatomat hallgassák végig. nemtudom, nálatok ez hogy megy, nálunk ezt csinálják az emberek. és nem is baj, ha beleszól valaki, hanem ha nem hallgat végig (még egyszer mondom a 2 mondatomat!!)

2013. máj. 18. 17:19
 22/47 A kérdező kommentje:
ja, és gratulálok az emberismerői képességetekhez.
2013. máj. 18. 17:20
 23/47 anonim ***** válasza:
48%

ma 17:20


ha nem szereted az olyan embereket,akikkel nem lehet vitatkozni,akkor gondolom magadat se kedveled

egyfolytában játszod a sértődött kislányt....gondolom akkor is durcizol ha valakinek épp nincs hangulata hozzád....

2013. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

hát nem tudom kik álltak le egyből szidni :)

de amúgy nyugodtan, ha ez nektek örömet okoz, én csak sajnálni tudlak titeket, hogy ilyenekkel töltitek az időtöket, hogy egy olyan kérdéshez, amit alapból hülyeségnek találtok kommentelgettek, és ez okoz örömet :) csak gratulálni tudok :)

hát ne is haragudj meg, de minden szidásotokra válaszoltam, megcáfoltam, és mivel erre már nem tudtok mit szólni, jön a sértegetés, ami ugyebár tudjuk mit jelent.

2013. máj. 18. 17:32
 25/47 anonim ***** válasza:
59%

sértegetés.....?

én elmondtam egy előző válaszomban,hogy sok olyan ember van,aki nem veszi észre,hogy mikor kéne csendben maradnia,mikor például ideges vagyok,összevesztem a testvéremmel,stb

2013. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

de mégis honnan veszed, hogy olyankor beszéltem hozzá? ott voltál?

tessék, sértegetés:

szegény,súlyos problémáid lehetnek.....

idegesítő egy emberke lehetsz.....

szerintem akkor nem velük van baj,már bocs :)

te rá akarod erőltetni az embereket,hogy úgy hallgassanak téged mint egy prédikátort,

egyfolytában játszod a sértődött kislányt

ezek mik ha nem azok? ilyeneket max személyes ismeretség alapján lehetne állítani, nem pedig 3 sor után. de persze, nektek ez megy így is.

2013. máj. 18. 17:40
 27/47 anonim ***** válasza:
figyelj már ide kérdező,hiába mondod,hogy sértegetés,de elmondanám neked,hogy ha valaki direkt befogja a fülét,szerintem az már egyértelmű célzás,hogy nem kíváncsi a mondandódra.....ezért írtam amit írtam,mindenféle rosszindulat nélkül....
2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

de az milyen mikor ő beszél fél órát, végighallgatom, teljesen végig és mikor elmondanám az én véleményemet, egy mondat után befogja a fülét? ha annyira nem érdekelné, mondaná azt, hogy nem érdekel, pedig az is elég nagy bunkóságlenne, hiszen én végighallgattam az ő véleményét, de még mindig jobb lenne. és ez nem az, hogy ő csinál valamit és én odamegyek pofázni hozzá, hanem ez valami amiben nem értünk egyet de ő képtelen meghallgatni engem.

jajj, micsoda barokk körmondatokat írok már.

+ ha nem akartál volna rosszindulatú lenni ezt is írhattad volna: Nem lehet, hogy nem érdekli amit mondasz, azért fogja be a fülét? de nem neked jönni kellett a súlyos problémákkal..

2013. máj. 18. 17:47
 29/47 A kérdező kommentje:

jaj, most látom az nem is te voltál.

mikor te írtad azt, arra azt írtam, hogy nem értitek a kérdést, mire te azt írtad, hogy idegesítő vagyok. gyorsan ítélsz, látom.

2013. máj. 18. 17:49
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

akkor direkt azért csinálja,hogy idegesítsen......

mennyi idős vagy

ha engem valaki direkt idegesít,vagy befogja a fülét miközben beszélek hozzá 2 lehetősége van


1 elküldöm a büdös francba,lecarom

2 ugyanezt csinálom vele....

2013. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!