Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 éves nő milyen eséllyel...

34 éves nő milyen eséllyel talált párt?

Figyelt kérdés

Sosem volt komoly kapcsolatom, a szüleimmel élek, elég csúnya vagyok. Nehezen ismerkedem, elég csípős a nyelvem, nem tehetek róla, de nagyon nehezen felelnek meg nekem az emberek.

Szeretnék gyereket, szerintetek találhatok még olyan párra, aki nekem is megfelelő?


2013. máj. 26. 18:36
 61/120 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarj gyereket, mert valószínűleg nem a te lelki alkatodnak való az anyaság.


A legnagyobb baj a "szüleimmel élek" dolgoban van. Minden más megoldható, de a 34 éves lány, aki nem vált le a szüleiről még fizikalilag sem, az gáz.


Nézd meg Kosztolányi Dezső Pacsirta c. művét. Sokat segíthet.

2013. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/120 A kérdező kommentje:

Én Kosztolányit nem nézek elsősörban, hanem olvasok.

Milyen alapon feltételezed 20 sorból, amit írtam, hogy rossz anya lennék??? Biztos, hogy én vagyok a deffektes?!

2013. máj. 26. 21:28
 63/120 anonim ***** válasza:
100%
"diplomás vagyok" És? Annyira szánalom mikor valaki erre vág fel, nem mindenki álma a szaros diploma (igen, nekem is van) mert sajnos a mai világban semmi sem ér és közel sem egyenlő azzal hogy intelligens és művelt az ember.
2013. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/120 A kérdező kommentje:
Hé, én csak válaszoltam a mi a végzettséged kérdésre. Nem kérkedtem ezzel, mert ez nem kérkedni való dolog. Troll.
2013. máj. 26. 21:38
 65/120 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem te vagy a defektes! Csak ezen az oldalon korulbelul 35 ember hulye, csak te vagy az okos!

Ahogy az Elet is teged igazol...

2013. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/120 anonim ***** válasza:
Szánalom vagy, ideje felébredni, hogy senkinek sem kellesz, csúnya is vagy, csak egy házas pasi dug néha.. Sajnállak, egyedül fogsz meghalni. Vegyél macskákat :D
2013. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/120 A kérdező kommentje:

Hú, micsoda metamorfózis, az eddigi kedves segítők, hirtelen átkokat szóró boszikká váltak.:)))

Van macskám.

2013. máj. 26. 21:43
 68/120 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen mentalitással lesz is még macskád. Ne kössél kompromisszumot, de társad se lesz, sőt mondok jobbat, egy gyerek mellett sok mindenről le kell mondanod. Egyébként pedig sminkelhetnéd magad, akkor talán nem lennél olyan csúnya.
2013. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/120 anonim ***** válasza:
95%
A belső csúnyaságon nem segít semmilyen smink
2013. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/120 A kérdező kommentje:

Nem árulok zsákbamacskát, ne lepődjön meg senki, reggel ki ébred mellette.

A belső csúnyaságról inkább az tudna beszélni, aki mások magányos halálát vetíti előre, de nem haragszom, mert ezek úgyis visszaszállnak. Mindig. Halálunk pillanatáról semmilyen fogalmunk nem lehet.

2013. máj. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!