Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 éves nő milyen eséllyel...

34 éves nő milyen eséllyel talált párt?

Figyelt kérdés

Sosem volt komoly kapcsolatom, a szüleimmel élek, elég csúnya vagyok. Nehezen ismerkedem, elég csípős a nyelvem, nem tehetek róla, de nagyon nehezen felelnek meg nekem az emberek.

Szeretnék gyereket, szerintetek találhatok még olyan párra, aki nekem is megfelelő?


2013. máj. 26. 18:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
56%

Az nem kapcsolat, aki havonta hiv es jon... Azt uritesnek nevezzuk.

Ertsd meg, hidd el, amig ilyen a szemelyiseged, addig nem fogsz kelleni masra, addig ne almodozz csaladrol, gyerekrol!

Valtozz meg, legyel kedvesebb, sokkal, es nyitottabb az emberek fele!

2013. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 A kérdező kommentje:
Én nagyon kedves vagyok az itthoni pasimmal. Mindig készülök neki finomsággal, kis kedvességgel, de neki első az a sz.r házassága, inkább képmutatóan abban van, mint velem. Ez igazságtalanság, hiszen bármit megtennék érte, ráadásul én sokkal jobban megértem mint a neje.
2013. máj. 26. 19:31
 23/120 anonim ***** válasza:
85%
Tehát még szerető is vagy? Így már mindjárt többen irigyelnek!!
2013. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 anonim ***** válasza:
56%

"Miért ilyenek? " - hát..ilyenek..

Egy kicsit nehezíted magad a helyzetet- spanyol legyen, tengerpart legyen, gyerek legyen (33 fölött? nem sokan akarnak 33 fölöttivel családot alapítani)

15 évesen szoktak így álmodozni: fehér paripán érkező hercegről... elmegy közben az idő és elmész az emberek mellett, akikKEL esetleg szép, értelmes kapcsolatot alakítottál volna ki, ha figyelsz rájuk, és nem prekoncepciókkal lépsz fel, ELLENÜK.

2013. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
84%
infantilis hozzáállásra vall, h mindenképp spanyol férfit akarsz. a nők általában belső tulajdonságokat sorolnak, ha az ideálról kérdezik őket, nem pedig egy náció összes férfitagját jelölik meg, aztán ha az egyikkel gond van, akkor mindegyikükre kivetítik és felteszik a kérdést "miért ilyenek?". ez is nagyon gyermeteg, kiskamasz lányok gondolkodnak így. nem minden spanyol férfi ilyen, sőt, valószínűleg az a bizonyos férfi se minden nővel ilyen. amúgy valószínűleg nem volt szerelmes beléd és eddig minden férfinak max "arra kellettél". szóval, veszett fejsze nyele.nem írok többet, mert minden építő jellegű kritikánkra cinizmussal válaszolsz, így rajtad kicsit sem segítenek ezek a válaszok, az én időmet meg feleslegesen veszik el valami hasznosabbtól. falra hányt borsó, úgyhogy hányja más :)
2013. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 A kérdező kommentje:
mert rígy vagy, biztos neked is egy álházasságod van, és utálod, hogy más még az egész előtt van és úgy alakítja az életét, ahogy akarja. Én elutazom és csak gazdagabb leszek.
2013. máj. 26. 19:37
 27/120 anonim ***** válasza:
82%
En is feladom. Itt komolyabb a baj es amig te nem vagy hajlando ezt belatni, valtoztatni, addig ez marad, lesz es az evek csak elszallnak feletted.
2013. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 anonim ***** válasza:
57%

"de neki első az a sz.r házassága"

...izéé.. általában a feleség és a gyerekek a fontosak

a többi kikapcsolódás, szórakozás, és sokszor ürítés.

Nem képmutatás ez. A házasság egy szövetség, jóban-rosszban együtt, együtt rohannak a törött fejű kétévessel az ügyeletre, együtt számolják hóvégén a pénzt jut-e az uzsonnára és így tovább.

Valamilyen pénzügyi a végzettséged, ugye? nem vagy jó a lélek világában ... számítások, kalkulációk itt nem érvényesek..

2013. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem miért tetted fel ezt a kérdést, ha minden válaszoló irigy rád szerinted, akármit is ír. Semmilyen esélyed nincs a pártalálásra. Ez a válasz a kérdésedre.
2013. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 anonim ***** válasza:
43%
Egyaltalan nem vagyok rad irigy! En is pontosan ugyanannyi vagyok, mint te es kulfoldon elek, jo munkam van, rengeteg baratom, spanyolok is, volt mar kapcsolatom is, tobbszor eltem mar egyutt ferfival, jo par pasi boldog lenne, ha osszejonnek veluk, szoval igen, en alkalmas vagyok erre. Te mit is tudsz felmutatni?
2013. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!